Юлчето расте и рита, а мама е обзета от бебешка шопинг треска - Термин Юли 2022 - тема 6

  • 31 340
  • 793
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 415
Аз пък тази сутрин се събудих с болка в зърното и под него на лявата гърда, все едно цяла вечер съм го натискала. Направо бих се затичала още сега към мамолог, ама се надявам да е наистина от натиск и да мине. 😮💨

# 76
  • Замък сред облаците
  • Мнения: 8 791
Кристиа, и аз така, ама масажирах гърдата и мина.

# 77
  • Мнения: 2 477
Деси, понеже каза за гащеризони, сега погледнах в брошурата на Кауфланд, че има за бременни, както и клинове и възглавници.

П.с. Днес нещо съм много активна. Имах възможност да поспя повече, но се събудих в 7ч, заради ходене до тоалетна и повече не можах да заспя. Мъжът ми действа с ремонта, дребният още спи (снощи играхме на морски шах и бесеница до 12ч Grinning) и аз освен, че скучая ми се въртят в главата всякакви мисли, че много малко време остава и сме до никъде. Grinning

# 78
  • Мнения: 787
Аз имам болки в седалищните мускули, основно дясна страна и винаги след и по време на сън. Все едно съм правила клекове цяла вечер! Не съм свикнала да спя на страните си и все се хващам, че се опитвам да се прекатуря по корем, но започвам да ям ритници и се събуждам. Из чуждите форуми намерих някакво инфо, някой беше препоръчал да се сложи топ матрак или двойно сгъната олекотена завивка/юрган отдолу. Е, това направих и болката в мускулите на дупето намаля осезаемо! Може би, защото матракът ни е доста твърд.
Имах болка между краката, но преди седмица отмина, общо взето откакто съм си вкъщи и не ходя на работа, явно стоенето на стол пред компютъра далеч не ми е помагало.
И аз съм в групата на над +10кг, но не се ограничавам, колкото бих могла. Основно съм пораснала на корем.

# 79
  • Мнения: 1 409
Lavinka и ние другата седмица почваме ремонт, ще слагаме нова кухня. И аз съм в потрес от всичко, постоянно търчим напред назад, нали е кухня, от кога мрънкам за нея, искам всичко да си избера. Освен, че е по-скъпо, в сайтовете пише че е налично пък като отидем в магазините ги няма. Мното се измъчихме с плочките. Направо се мисля да подам сигнал в КЗП, защото всичките са така - уж налично, а не само че го няма в магазина, ами на склад и тепърва трябва да се произведат.

А на какви модели кошарки next to me сте се спрели. Исках да разгледам и там ударих на камък - не само, че няма в магазините, тепърва ще ги зареждат и цени не могат да ми кажат, но със сигурност ще е по-скъпо. Уж съм в голям град, пък магазините ни само фиктивни, нищо не мога да разгледам е пипна.
Мис и на мен такива мисли ми се въртят, затова почнах и да се оглеждам, уж да пазарувам, но уви.

За болките, сутрин се събуждам със силни болки в бедрата и от двете страни и дупето. Цяла нощ съм като кебапче, много ми е трудно да пазя леглото. И с първата бременност така бях в края, ще се търпи няма как.
Вчера имах и болки ниско долу, съвсем леки като менструални. Но аз го отдавам на тежестта на бебето и претоварване, т.к. вчера месих козунаци и боудисвахве яйца. Отделно и задържа малката у дома тази седмица, да не се разболее за празниците, та знам от къде е натоварването 😁

Последна редакция: пт, 22 апр 2022, 14:43 от deska90

# 80
  • Мнения: 415
Момичета, захаросан джинджифил може ли да се дъвче през бременността?

# 81
  • Замък сред облаците
  • Мнения: 8 791
Може Simple Smile даже го препоръчват за гадене и храносмилане.

# 82
  • София
  • Мнения: 3 725
И аз спя на хубав топ матрак, но нама промяна при мен Sad
Мис, дънков гащеризон си имам за небременни и спокойно си ми става и сега. Иначе мъжа харесва друг тип гащеризони. Даже той ми го хареса този, ще пратя снимки като меря 😂
Скрит текст:

# 83
  • Мнения: 415
Гащеризона е страааахотен, задължително прати снимки! 😍
АА, благодаря! И при теб ли болката беше отдолу, а не на цялата гърда?
И аз спя на хубав топ матрак, но нама промяна при мен Sad
Мис, дънков гащеризон си имам за небременни и спокойно си ми става и сега. Иначе мъжа харесва друг тип гащеризони. Даже той ми го хареса този, ще пратя снимки като меря 😂


# 84
  • Замък сред облаците
  • Мнения: 8 791
Даа, точно в долната ѝ част, хем ходя със сутиени без банели, спя без сутиен, не е да речеш че нещо е било притискано.

# 85
  • Мнения: 85
Страхотна темааа !
Моля да ме запишете с термин 09.08 , но ако раждам секцио ще бъде Юлска лъвица 💋❤😍

# 86
  • Мнения: 2 477
Деси, е тези са доста по-хубави. Grinning И на мен повече ми харесват. Дано ти стане и да се покажеш.

# 87
  • Мнения: 448
Здравейте! В 29+2 съм, днес ми пуснаха кръвни изследвания, във вторник чак съм на преглед. Левкоцитите ми пише, че са завишени - при референтни стойности от 3.5-10.5, моите са 10.9G/L. Притеснително ли е?

# 88
  • София
  • Мнения: 3 725
Не е притеснително. Нали нямаш никакви оплаквания?

# 89
  • Мнения: 1 409
hopetohope и моите са точно толкова, преди седмица си пусках изследвания. Още с първата бременност ми обясниха, че при бременни е нормално (ако нямаш оплаквания естествено).

Всъщност, има ли една цифричка преди тази 10^9/L, май тя се гледа. Странно е и двете да имаме 10.9 😃

Общи условия

Активация на акаунт