Дългото чакане след трансфер-тема 98

  • 55 773
  • 745
  •   1
Отговори
# 345
  • Мнения: 30
Здравейте, момичета! Записвам се с трансфер от вчера (16.05.) на 5-дневна снежинка ❄. При подготовката за трансфера ми изписаха лепенки Climara Patch, които трябва да продължа да поставям, но за съжаление изглежда са изчерпани в търговската мрежа Sad Дали някой има останали в излишък, или знае как мога да се сдобия с лепенки - дори и с поръчка от чужбина?
Разговарях с док, но не е склонен да сменя терапията на този етап, помоли ме да продължа търсенето.

Благодаря предварително за отговора!

Здравей! А също съм  на лепенки климара ако не сте намерили мога да дам телефон на момиче от което си купих

# 346
  • Мнения: 4
Здравейте,
ЧХГ 267.3 - на 10-ти ден от трансфера на 2 5-дневни ембриончета.
Не знам колко пъти ходих да проверявам дали наистина е такъв резултатът. Даже като влязох при лекарката днес, като идиот я попитах - едното от ембриончетата се е имплантирало, нали. Сега обаче започнах да се чудя дали няма шанс с такова ЧХГ да са се имплантирали и двете.

# 347
  • Мнения: 40
Milenka666 , стискам палци всичко да е наред и да са се имплантирали и двечките, но и едното да е пак е супер. Моят доктор ми каза да пусна тест на 25 или 26, което значи 8 ден, но на мен ми се вижда рано и не знам кога да го пусна Simple Smile
Здравейте,
ЧХГ 267.3 - на 10-ти ден от трансфера на 2 5-дневни ембриончета.
Не знам колко пъти ходих да проверявам дали наистина е такъв резултатът. Даже като влязох при лекарката днес, като идиот я попитах - едното от ембриончетата се е имплантирало, нали. Сега обаче започнах да се чудя дали няма шанс с такова ЧХГ да са се имплантирали и двете.

# 348
  • Мнения: 2 807
Milenka666 , стискам палци всичко да е наред и да са се имплантирали и двечките, но и едното да е пак е супер. Моят доктор ми каза да пусна тест на 25 или 26, което значи 8 ден, но на мен ми се вижда рано и не знам кога да го пусна Simple Smile
Здравейте,
ЧХГ 267.3 - на 10-ти ден от трансфера на 2 5-дневни ембриончета.
Не знам колко пъти ходих да проверявам дали наистина е такъв резултатът. Даже като влязох при лекарката днес, като идиот я попитах - едното от ембриончетата се е имплантирало, нали. Сега обаче започнах да се чудя дали няма шанс с такова ЧХГ да са се имплантирали и двете.
8ден на 5 дневно не е никак рано. Аз пуснах на 7 ден. Успех и на вас☺

# 349
  • Мнения: 389
Момичета пак съм аз. Направих уринарен тест отново тази сутрин. Вчера хормона беше 36.8.  Днес 11 ден след трансфер ,ако беше толкова нисък не трябваше ли уринарния да не е с такава ясна черта . Чувствителност на уринарния 25. Имам положителен уринарен още на 6 ден . Взех да се чудя кое не е наред

# 350
  • Мнения: 1 050
По-добре пусни още един кръвен...
Момичета пак съм аз. Направих уринарен тест отново тази сутрин. Вчера хормона беше 36.8.  Днес 11 ден след трансфер ,ако беше толкова нисък не трябваше ли уринарния да не е с такава ясна черта . Чувствителност на уринарния 25. Имам положителен уринарен още на 6 ден . Взех да се чудя кое не е наред

# 351
  • Мнения: 389
По-добре пусни още един кръвен...
Момичета пак съм аз. Направих уринарен тест отново тази сутрин. Вчера хормона беше 36.8.  Днес 11 ден след трансфер ,ако беше толкова нисък не трябваше ли уринарния да не е с такава ясна черта . Чувствителност на уринарния 25. Имам положителен уринарен още на 6 ден . Взех да се чудя кое не е наред
Със сигурност утре ще пусна

# 352
  • Мнения: 1 050
ilsan_89, стискам палци всичко да е наред!

# 353
  • Мнения: 389
На 24 час не е мръднал хормона изобщо. Надявам се на 48 час да се покачи,макар че надежда няма . Успех на всички чакащи ❤️

# 354
  • Мнения: 1 050
Аз нещо не разбрах... Пускали сте два пъти кръвен през 24 часа ли?

# 355
  • Мнения: 389
Аз нещо не разбрах... Пускали сте два пъти кръвен през 24 часа ли?

Пуснах вчера и тази сутрин. Тази сутрин стойноста е същата като вчера

# 356
  • Мнения: 2 807
Аз нещо не разбрах... Пускали сте два пъти кръвен през 24 часа ли?

Пуснах вчера и тази сутрин. Тази сутрин стойноста е същата като вчера
В една лаборатория ли си следите ЧХГ?

# 357
  • Мнения: 389
Аз нещо не разбрах... Пускали сте два пъти кръвен през 24 часа ли?

Пуснах вчера и тази сутрин. Тази сутрин стойноста е същата като вчера
В една лаборатория ли си следите ЧХГ?

Да

# 358
  • Мнения: 322
На 24 час не е мръднал хормона изобщо. Надявам се на 48 час да се покачи,макар че надежда няма . Успех на всички чакащи ❤

Защо да няма надежда? Понякога стават и лабораторни грешки, на мен уринарният при 79 чхг ме беше отрицателен. Спрете с негативните мисли, успех!

# 359
  • Мнения: 389
На 24 час не е мръднал хормона изобщо. Надявам се на 48 час да се покачи,макар че надежда няма . Успех на всички чакащи ❤

Защо да няма надежда? Понякога стават и лабораторни грешки, на мен уринарният при 79 чхг ме беше отрицателен. Спрете с негативните мисли, успех!
Благодаря . Това е теста от преди 2 часа

Общи условия

Активация на акаунт