Мака на прах

  • 947
  • 3
  •   1
Отговори
  • Мнения: 316
Здравейте. От седмица-две насам започнах да използвам мака на прах заради многото му ползи. Бих се радвала да споделите (тези, които са го ползвали) вашият отзив за коренът от мака. Само едно нещо ме притеснява и не зная дали да го свързвам с тази ми употреба на мака. А именно че от седмица насам имам стомашен проблем, а именно запек. Досега не ми се е случвало такова чудо. Та, ако на някой друг му се е случвало като страничен ефект от маката, моля нека пише.

# 1
  • Мнения: X
Бях си взела и аз, понеже четох милионите ползи, които има. Няколко пакета употребих, редовно си го ползвах. Не видях никакъв ефект и го спрях.

Интересно ми е дали другите са забелязали някакъв ефект?

# 2
  • Мнения: 5 139
Пила съм жълта на прах - никакъв ефект, нито страничен, нито желан. Пила съм червена на хапчета - никакъв ефект. ММ пи черна на хапчета - не знам дали е имало ефект, т.к.  пиеше и Трибестан, спря маката и нямаше промяна.

Спрях я, когато разбрах, че побутва естрогена и съответно за ендометриоза не е препоръчително.

# 3
  • Мнения: 316
Да и на мен ще ми е интересно да чуя още мнения. Аз съм на втора седмица употреба и единственото, което може би усещам като плюс е че съм по-спокойна. Но все пак не зная дали напълно маката е помогнала за това или нещо друго.

Общи условия

Активация на акаунт