Кога ще боядисвате яйцата ? 🐰🥚❤

  • 3 040
  • 82
  •   1
Отговори
# 60
  • София
  • Мнения: 28 840
Не.
Никак не обичам да си усложнявам живота с "трябвало и не трябвало" на някого си.

# 61
  • Бургас
  • Мнения: 16 440
Това с бройката май не съм го чувала.

# 62
  • Мнения: 1 574
Никаква бройка не спазвам, ето счупиха ми се 4 яйца 😑

# 63
  • София
  • Мнения: 13 545
И аз това за бройката не съм го чувала никога.

# 64
  • София, Дружба 2
  • Мнения: 1 716
И аз това за бройката за пръв път го чувам. Дори в момента варя четен брой яйца. Simple Smile

# 65
  • Мнения: 4 027
Не. Никога не ми е минавало през ум да спазвам това с бройката. И аз за първи път го чувам. Колкото, толкова. Обикновено си боядисвам м-у 20 и 25 яйца. Броя само здравите, като винаги при мен се случва да има поне по 2-3 пукнати, затова винаги предвиждам резерв.

# 66
  • Мнения: 983
Това да не е нещо като с цветята за живи нечетно за починали четно?За първи път чувам такова нещо и със сигурност не мисля,че има нещо свързано с църковен канон!Аз сега се прибирам и ще започваме,че половината ден си мина вече.

# 67
  • Мнения: 1 282
Боядисах ги днес..
Едните са с кристали другите без..Счупи се само едно при варене..👌

# 68
  • Мнения: 1 574
Счупиха ми се общо 6. Ядосах се ,сварих още и  прекалих с бройката тази година 😆 Сега се чудя как двама човека ще изядем 32 яйца 😆😆
Довечера сме на гости така че домакините ще получат от мен 10 яйца 😆

# 69
  • София
  • Мнения: 13 545
Тази година ги варих върху кърпа. При първите, миналата седмица, нямах нито едно счупено. Днес имаше едно само. Доволна съм. Само леко изморена, че вече цяла седмица празнуваме. Simple Smile

# 70
  • Мнения: 1 574
Голямо разместване, голямо снимане падна 😆


# 71
  • Мнения: X
Браво, момичета, много красиви яйца!

# 72
  • Мнения: 1 489
Голямото дете боядиса яйцата под зоркия поглед на бебчо. Сложих 16 яйца, 5 ми се счупиха. Колкото, толкова. Съвсем обикновени ги направи. После ще им налепи лепенки и сме готови. Взех курабийки и козунаци. Нямам време и възможност да се вихря много в кухнята. Като порасне бебчо ще се върна към кулинарията. Сега всичко е набързо.

# 73
  • София
  • Мнения: 22 961
А, спазвате ли, боядисаните яйца, да са нечетен брой?

Мойте са нечетен брой. Така се случи  Но за първи път чувам за бройката.

# 74
  • Мнения: 5 184
При мен е трагедия. Принципно не обичам бели яйца, но този път реших да разнообразя. Never again... Имах 2х6 кутийки бели + още 5 кафяви. Сумарно 6 от белите бяха спукани предварително! Ок, замених ги с други кафяви. При варенето се спукаха още 3 бели и 2 кафяви! А ги варих с кърпа. Long story short имах само 10 яйца за боядисване, 2 от които с люспи от лук, които обожавам! 1 червено, разбира се. 4 писани, за сефте пробвам, много са красиви, било ако някой ме светне как да махна после восъка без да ми иде да се хвърля от някъде ще съм благодарена.
Туй то от мен за тази година.



Общи условия

Активация на акаунт