Тичането и свалянето на килограми

  • 46 356
  • 39
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 4 362
М/у другото и аз се замислих спокойно вместо да ходя на стадиона мога да си тичам вкъщи.Страхотно е хем няма да настина иначе от студа главата ме заболява.Така ще си наглася климатика още по топло да е за да мога хубаво да се изпотя и така.Кажете ми колко дни в седмицата бягате?

# 16
  • Мнения: 8 769
МРАЗЯ да тичам от все сърце Twisted Evil Опитвах се да тичам доста преди да забременея-по плажа (ах, туй пък е още по-гадно и натоварва повече), редувах с фитнес упражнения. Физическото натоварване като цяло имаше много добър ефект. След като родих ходих да тичам точно три пъти-не ми издържаха нервите-голяма досада изпитвам, умора....абе гадна работа. Затуй, започнах да си плувам най-редовно-е, по-хубав и комплексен спорт от този НЯМА!  sport027

# 17
  • Варна
  • Мнения: 289
Къде плуваш, Туфи? И аз се замислям за подобен вариант.......а килцата падат ли? Хайде разкажи, че може и още мами от Варна да се включим Laughing

# 18
  • Bristol
  • Мнения: 9 364
Спорт и здравословно хранене. Плодове и зеленчуци основно и магията става. Само желание да имаш и да не се предадеш още първата седмица. Лично съм се убедила в резултатите, но волята ми не стига да го карам все така  Confused

# 19
  • Мнения: 304
При мен тичането помага много. Три пъти седмично по 2-3 км и резултатите не закъсняват. Но сега е много студено и не става за тичане навън. Сега ходя на фитнес, нямам нужда от отслабване, но по цял ден съм на стол пред компютър и имам нужда от движение. Обаче не знам дали си въобразявам, че е от фитнеса, но след това мога да изям целия свят Animal Pig

# 20
  • Мнения: 5 619
Това е най-добрия начин за сваляне. А и после се чувствам страхотно-разтоварвам се психически и съм изпълнена с много сили. Като студентка това ми беше допинга по време на сесия.  Simple Smile  
За килцата-след раждането не можех да понасям глада и не исках да гладувам. Тогава открих НВД и се родих. С комбинация от бягане и НВД свалих лесно много мазнини, станах 48 кг. и ми спря цикъла. Embarassed Наложи се да кача един кг. Много трудно стана-явно се натрупва ефекта и държи дълго време. Адски съм доволна от ефекта. Сега ходя много (работата ми е свързана с движение), но напролет почвам пак да бягам по малко, защото ми действа добре, пък ще си следя процента мазнинки.

# 21
  • Мнения: 1 014
kati_v, какво е това НВД?

# 22
  • Мнения: 5 539
Звучи ми като Ниско Въглехидратна Диета.

А ако някой знае за някоя Високо Въглехидратна Диета, моля да ми кажа, ще съм му вечно признателна Laughing

# 23
  • Мнения: 5 619
Ниско-въглехидратна диета. Принципа е намален прием на въглехидрати(максимум 20% от приема за дена) и увеличен на мазнини при отрицателен калориен баланс. По този начин организма разгражда мастните депа, без да гладуваш, защото мазнините насищат.

# 24
  • Мнения: 5 619
Цитат на: lilita
Звучи ми като Ниско Въглехидратна Диета.

А ако някой знае за някоя Високо Въглехидратна Диета, моля да ми кажа, ще съм му вечно признателна Laughing

Ми има и шоколадова диета.   Stuck Out Tongue Winking Eye
Папай по един шоколад(чист, без ядки) на ден и една зеленчукова салата вечер. В Бъдещи майки по едно време я пробваха момичетата.

# 25
  • Мнения: 500
Аз пък тичах като луда по 40 мин. на ден и отслабнах само с 2 кг. имам още 6 да свалям а просто не се и помръдват. какво да правя, някой може ли да ми помогне?  диета и бягане? имам чувството че доста ще ме изтощи това, но пък ако помага.....

# 26
  • Мнения: 4 362
Хм да ви кажа аз сега тичам вече две седмици и какво да ви кажа чувствам се добре,ползвам фолио изпотявам се но немога да преценя дали повече и дали има ефект от това фолио,комбинирам с лека диета и така.

# 27
  • Мнения: 5 539
Цитат на: kati_v
Цитат на: lilita
Звучи ми като Ниско Въглехидратна Диета.

А ако някой знае за някоя Високо Въглехидратна Диета, моля да ми кажа, ще съм му вечно признателна Laughing

Ми има и шоколадова диета.   Stuck Out Tongue Winking Eye
Папай по един шоколад(чист, без ядки) на ден и една зеленчукова салата вечер. В Бъдещи майки по едно време я пробваха момичетата.


Мерси, ама туй много малко - един шоколад и една салата Embarassed Дали случайно не си пропуснала да пишеш и 2-3 кроасана, 1 сладолед и едни пържени картофи Rolling Eyes  Embarassed  Embarassed

# 28
  • Мнения: 122
Преди да забременея тичах всеки ден.Правех около 8 обиколки на стадиона.Поддържах си формата и се чувствах идеално.Искам да ви кажа, че и аз тичах с клин и отгоре с грейка, но освен че се потиш няма огромна разлика ако не си толкова облечен.Знам, че това е за спортисти, които имат да свалят кг преди състезание.Мъжът ми е магистър по спорт и от него знам, че с колкото по-малко дрехи си облечен толкова повече калории гориш.

# 29
  • София, Борово
  • Мнения: 1 773
а велоергометъра дали има същия ефект?
имам го от 1 седмица и карам по 20 мин. на ден + упражнения с гирички

Общи условия

Активация на акаунт