Многодетни мами 6

  • 14 247
  • 289
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 11 607
Аз не съм много активен писател, но съм редовен читател

 newsm66 newsm66 newsm66  Така няма да се разберем...... За читатели ще въведем тогава членски внос  Simple Smile Simple Smile Simple Smile

  Чакам да стане работно време да звъня на сервиза да видим ще го правим ли или нов ще купуваме.
Хи-хи бебата ми е настъпила последната зелчица (на лентичката), вчера на ЖК - то я мериха , и казаха фина дългокрака госпожица около 2300  гр. Но док каза че ще порасне още до 8-ми.

Аз съм за нов бойлер! Успех! За да не треперите със стария..... Добре,че нищо лошо не е станало  Praynig Praynig

Поздрави на Неродените Мома и Ерген!!!!!! Спите ли спокойно, бремелинки,че вече сте накрая и тогава най-не може да се спи?????

Мами, да се похваля - в новият брой на Моето дете - ни има и нас с кратка история! Рубриката е за смешна история! От 5 писма 3 печелят награда и ...... Цоцоланка е сред наградените - козметика на Джонсън Бейби! Черпя ви по повода   party023  Popcorn cook

# 16
  • Мнения: 73
  smile3501 Урааа за новата темичка!!!Да се разпиша и аз,че времето не стига да се вместя на комютъра от децата.Сега си разменихме ролите.... smile3508те гледат Митенцето,а аз съм тук!!!Цоцоланке,благодаря ти,че си ни включила в списъка newsm51!Гледах снимките от срещата ви и...просълзих се от радост.Невероятни сте! newsm74  168uuПожелавам на всички да сте винаги така слънчеви,усмихнати,щастливи.... newsm74Страхотно е,че ви има!Хубав и усмихнат ден!  love001

# 17
  • Мнения: 639
Здравейте момичета и от мен   bouquet.Добре дошли на новите мами  bouquetМного се радвам на съгражданката  mim99,най - после и някой друг от Бургас в нашата темичка. mim99 ,мой те деца са с подобна разлика ,като на твоите Grinning
Мамо цоцоланке ,пак си номер едно,браво за наградата newsm10
Секстет,ти си наш та гордост,с голяма радост четох и гледах изявите ни в пресата  smile3501
ClanG ,още малко остава да финала. Успех и кураж ти желая.Всичко ще свърши за часове само, затова се наслади максимално на появата на малката принцеса и изгони далеч притесненията и негативните мисли Hug
Момичета,бях питала преди време за плановете ви за Коледните празници ама въпросчето ми увисна в пространството ,та сега пак да питам ,какво планирате и как ще посрещнете тези мисля най-любими празници?

# 18
  • Варна
  • Мнения: 552
Здравейте момичета!
Искам и аз да се запиша във Вашата групичка!
Казвам се Росица на 36г. съм от Варна.Имам 3 съкровища.
Михаела-29.09.96г. и близнаците-юнаци Стефан и Иван-16.06.02г.
Моля,ако е възможно да ни впишете в горе споменатите списъци.
Благодаря Ви предварително!Бъдете здрави!
Поздрави!  Роси

# 19
  • Мнения: 3 323
Ох, да ви се оплача, нощес като звъня телефона докато стигнем до него той спря и затова реших че са те. Не били комшиите както се оказа, а бил моя по голям син, който спи при баба си в съседния апартамент заради ремонта. Сънувал нещо човека и се събудил решил че е време за училище и звъннал на татко си да го кара.... ама като не му вдигнал никой видял колко е часа и си легнал. Да де ама през ноща в 3.30, че даже нали ви казах че спря телефона и никой повече не се обади, затова помислих че са комшиите. Добре че беше повредата в бойлера да си мисля че са те, иначе щях да се побъркам кой ли е бил....
Въобще - радвайте им се докато са малки че като влязат в пуберитета стават абсолютно непознати хора при това на моменти си мисля - не съвсем със всичкия си. Той вече ходи един път в 5 часа на училище, и няколко пъти тръгва къмто 4.30 добре че го излавям та го връщам. Това заради несверени часовници, а малкия му човърка ГСМ-а и му променя часа няколко пъти.
Бе, луда работа. По някой път си мисля че работя в цирк, дала съм си ролята на звероукротителката, само дето не съм млада, хубава и слабичка като нея.

# 20
  • Мнения: 65
здравейте мами;мен ме покани Кланг да се включа при вас и ето ме;на 33г съм имам 3 съкровища Христо12.03.1991 Ивелина21.03.1993г Виктория08.08.1996г и около 25.12.2006г очаквам 4то

# 21
  • Мнения: 3 323
Здравейте , Бубс и Илиева - Добре дошли!
Къде сте мами? Днес никой освен Цоцоланка не е активен. Само аз ли скучая?

# 22
  • преди Варна/сега Горна Оряховица
  • Мнения: 4 258
 Thinking ами мен ме изпитваха вчера  smile3518 и днес   newsm44 и затова чак сега се появявам! thumbsupдобре дошли на новодошлите мами  Hug
ClanG   smile3516 и аз съм от същият цирк  Rolling Eyes
      сега ще почета из форумите още мъъъъъничко и към 21ч подбирам малкият пред мен и се отправям към спалнята  smile3524,че всеки ден ставам в три сутринта  smile3529 ..утре пак
погалете бебчетата през коремчетата  preggo pregnant

# 23
  • София
  • Мнения: 1 677
Добре дошли на новите мами!  bouquet  bouquet
Сигурна съм,че ще се чувствате комфортно при нас  Laughing

Дидка,много тежко време имаш преди Коледа  Sad Съчувтвам ти spoko

Хей,мамите от Варна къде се загубихте?Не че и софиянки много се включват,но...

Неви,за празнуването,не знам още.Най-вероятно ще сме си пак у дома.Не че някъде сме ходили и досега,но тази година съвсем.А нищо чудно и да съм родила...знаеш ли!?Все си мечтая за една хижа с камина и мноооого сняг навън,но няма да е скоро.

 

# 24
  • Мнения: 3 479
Здравейте , Бубс и Илиева - Добре дошли!
Къде сте мами? Днес никой освен Цоцоланка не е активен. Само аз ли скучая?

Наскучай се сега, че после няма да имаш време Joy

Добре дошли на новите многодетни мами  bouquet. Включвайте се по-често, че нещо много оредя компанията. Всички искат да четат, а никой не пише Naughty, освен Мама Цоцоланка  Heart Eyes.

По празниците ще си бъдем в къщи, защото това са ни първите празници в нашият пръв истински дом.  Grinning Решихме, че трябва да наблегнем на семейната атмосфера и даже не сме мислили и да каним някой. Просто ще си бъдем ние и това е. Party

# 25
  • Мнения: 3 740
Добре дошли на илиева и бибсс!   bouquet  bouquet
Хе-хе, отборът на четворките се попълва масирано!
Ама по-смело се включвайте, не се притеснявайте!

Цоцоланке, пак си дъ бест! Браво!

КланГ, ти съвсем се шашна. Нервничиш като първескиня. Всичко ще е наред, спри да се изнервяш. Намаляха ли контракциите? Разхождаш ли се?

Дидке, стискай зъби още малко. Искрено ти се радвам на желанието и упоритостта.

Идея си нямам къде ще караме Нова година. Коледа - задължително вкъщи, в семеен кръг. Обаче вече не ми е толкова трепетно, децата пораснаха, пак слагаме подаръците под елхата тайно и на сутринта пада голямото търсене, но вече не е както преди - още в 6 часа някакви боси крачета дошляпват до елхата и се чува радостно: "Дошъл е! Донесъл е подаръци!" и започват радостни писъци и разопаковане на пакети по пижами. Сега е къде-къде по-кротко.

# 26
  • Мнения: 11 607


Нашата участничка днес в тържеството на общината послучай обявената година на детето от нея! Тук е в трепетно участие! И както можете да се досетите - Нашето гардже бе най-убаво!

А аз вече в тази тема няма да влизам...... От срещата в София съм се комплексирала... С КланЦвете тръгвам за Русия и няма да ме видите..... Защо ли?...
Изпитвам комплекси за малоценност - имам само.... три деца! А тук четворките ще ни завземат и току виж са си отворили нова тема и нас са ни... били шута! Или за многодетни вече ще се броят тези с 4 деца? Аууууу, хей мами с 3 деца - ставаме малцинство тук, не чувствате ли???? То не че при нас няма да има четвърто - все повече и повече го искам, но татито казва,че четвъртото ще е първото внуче - ама след време! Но съм се комплексирала! Вече постинги на мами с четири деца няма да чета! От тях губя и ума и дума!

КланЦвете - скъпа, не се притеснявай! Виж колко хора тук те подкрепяме и сме с теб! Сега ти си ни мамчето дето го обгрижваме! Да се готви после бубс! А след това и Теди! Леле, пак се появяват две мами дето ще напуснат отбора на тройките за да станат четворки....... И тях още малко и няма да ги чета....

Дидке, ти си неповторима! Като си помисля,че и ти си с 4 деца..... Хайде успех на изпитите, да се наспиваш бързо и да ти е спорна работата в къщи и над учебниците....

Галче, и на нас това ще ни бъде първата нова година чисто сами, в ремонтиран апартамент и направен що годе както аз исках! Е, не е кой знае какво,но си е наше!!!!! Та неви, и аз ти отговарям така - в къщи за нова година! Най-добре се чувствам така! И дори никой не искам да ми идва на гости!

Теди, докато си още с три деца - и аз мога да дойда с теб на хижа с камина!!! И аз искам - отвън дебел сняг......, вътре дебели дърва в камината..... Идилия!!!!!!!!!

Илиева и бубс - добре дошли! Аз имам една любима фраза - тук не е читалня,че само да четете наготово какво пишат другите! Тук се пише! Очакваме активност от вас!!!!!  Hug Ще бъдете включени в следващата тема,че в тази вече не мога да редактирам! Илиева - един въпрос - ти за темата от кого знаеш? Защото ми казаха да очаквам включване от многодетна мама с име Росица та затова питам!!!!


Аз още следя мача на Левски и се ядосвам,че играят добре,а падат......  Много ми се спи! Днес колежката,с която се разбирам отлично каза,че по всяка вероятност в сряда тръгва за Италия... Толкова ще ми липсва! Така си паснахме с нея!!! Та така около мен! Днес деня ми бе - работа, тържество, в къщи и .... съм гроги! Но като чета Дидка как се вихри - не смея да се оплаквам!

Лека нощ! И утре е ден! И мами с четири деца - дано един ден да стана от вашия отбор! Много го искам! А ако се сбъдне и това моето с близнаците - .....

# 27
  • Мнения: 370
И аз да напиша нещо за "пуберите"!
Откакто на моя му сложих диагнозата, ми олекна: Като говоря, той просто става прозрачен и думите ми преминават през него без никакъв ефект! Единствената ми надежда е все пак да остане някаква следа за след време.
И да се похваля, докато е в сила - въведох глоба за неоправеното му легло и бюро. Така или иначе аз ги оправям, поне да съм доволна, че е глобен. Вече два дни ги оправя, а аз с удоволствие гледам стаята, на която иначе все затварях вратата.
За празниците мислим да ходим във Велинград. Преди години ходихме в една къща с камина с няколко семейства и много ни хареса. Миналата година искахме да повторим, но не се организирахме на време и сега сме запазили същата къща. Там е близо Юндола и ходихме да се пързаляме с шейна. Беше страхотно зимно изживяване.

# 28
  • Мнения: 3 323
Момичета вярно се вълнувам повече - като знам какво ме чака....
Цоцоланке, тази мома обещала ли си я вече? Имам ергенче на тази възраст - дай да се сродим!
Прекрасна е ! Да ти е жива и здрава, само да те радва!
Теди Тр, при нас не помагат глобите, вече не знам какво да правя... Оня ден му връчих прахосмукачката да почисти, той така я тресна че счупи накрайника и сега нещо увисна там и дере по плочките - все едно душата ми. Като му се скарах ми казва - съжалявам! Ама с такъв тон че е ясно че въобще не му пука. Наказах го, ама кел файда!
Нова година - у дома по обясними причини! До сега това беше запазено време от 26 до началото на Януари на вилата, ако дойде някой - добре дошъл! Но повечето ни приятели са с 1-2 деца които някой гледа и искат на разнообразие, а ние искаме да почиваме и никой да няма. Вилата ни е в планината до Правец и хем е усамотено, хем е на 3 километра от града. По цял ден са навън, вътре бумти печката, ние си пием греяна вино.... Почти го докарваме като хижата на Теди, само дето трябват още малко ( много) парички да стане по удобно. Но ние си я обичаме и така - свикнали сме, и ни е добре. Пък и честно нямам време да забележа неудобствата покрай децата...Само че сега заради беба, ще я "осветим " чак пролетта.
Контракциите ми почти изчезнаха, май ще дочакаме 8-ми. Ако довършим ремонта newsm78 ще имам доста работа и сигурно пак ще ви плача на раменете.

# 29
  • Мнения: 191
[quote author=teddyvas l

Хей,мамите от Варна къде се загубихте?Не че и софиянки много се включват,но...

А аз съм тук ама много ме е срам да си призная, че само чета  Embarassed а и малко ме е страх от Цоцоланка, че заплаши с  newsm66
Май наистина мамите с три започваме да ставаме малцинство и ще трябва да проведем кампания за запълване на редиците сред мамите с по две  Grinning а и при мен не е много далеч времето от внуци-
пу пу шегувам се  Joy
Добре дошла Роси   bouquet! Много се радвам, че попълваш редиците на Варненките и по този начин можем да се надяваме, че следващата среща може и да е тук  baby_neutral
Добре си ни дошла и ти Бибс   bouquet! Леко преминаване през последните метри и след това да не забравиш да пишеш какво е да гушнеш толкова малко човече, че на мен започва вече да ми липсва миризмата и мекотата на бебче.
Коледа и Бъдни вечер задължително я караме семейно с баби дядовци и братовчеди и настава луд купон. Когато наредим подаръците около елхата и светнат 6 чифта очички с любопитство кой пакет за кого е а и шоколади и бонбони и всякакви други лакомсства... Да ви кажа далеч сме от идилията по коледа от филмите при нас е шумно, на всякъде има опаковки от подаръци, току настъпиш някой бонбон или пък си полят с чаша сок  Joy направо е велико
Чао за сега, че имам доста домакинска работа да отметна докато тръгна за работа а и събота и неделя пак ще съм там  #Cussing out
Лек ви ден   bouquet Heart Eyes

Общи условия

Активация на акаунт