Многодетни мами 6

  • 14 221
  • 289
  •   1
Отговори
# 285
  • Мнения: 191
Боже какви хубави новини- още едно бебче си имаме   newsm44!Фапуа, да ти е  много здравичка и послушна   bouquet!
И аз да ви се похваля, току що се връщам от служебното парти и съм заредена с много положителни емоции ( разбирайте алкохолни пари  Joy) Много малко оставаше да се размина с ходенето защото имаше опасност да работя в събота и неделя ама ми се размина.
Да ама сега ще трябва да запрятам ръкави защото след почти два дена липса на мама от къщи и готвене на тати ....... Sick ама си струваше.
Ако не мога да направя ново включване ви желая успешна седмица  Heart Eyes

# 286
  • Мнения: 186
Честито на Фапуа!!!!   bouquet   bouquet   bouquet   Повече такива новини да има! Нека и новата година е пълна с детски усмивки.Лека и красива седмица, за мен ще е празнична с един рожден ден и два банкета.На бременните мами от сърце желая леки празници и дано някой ви помага за домашната работа.Клан Г за кърменето най-важно е спокойствието, според мен.Дано ти го осигуряват.Аз още кърмя малкия, а той  е вече на 1г. 2 м.и  половина.Целуни от нашия Емчо вашата красавица.

# 287
  • Мнения: 11 607
Мами, може би трябваше да чакам отговорите в темата да станат 290 или 300 и така да пускам нова тема, но....... сега имам време! Ако знаете какъв мързел ме гони днес и не само,че ме гонеше,ами ме и хвана   Mr. Green и не ме пусна... Що работа имам още... Ама първо се заех с крастата си - темата във форума, почесах си я едно хубаво, докато оправя най-накрая свещи и камбанки и сега вече мога да ходя да си прибирам прането от терасата.....

Ходих на сватба в Кюстендил!!!!! Ободряващо ми дойде, така да знаете......

От мен тук толкоз.......

чакам Реза да вземе чука и пироните и да ни закове.....

http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=150899.0

# 288
  • Варна
  • Мнения: 552
Здравейте,момичета!
Реших да споделя с Вас моите преживявания през почивните дни!
В събота ходихме с дъщеря ми да изнесат концерт с оркестъра от училището в "Карин дом".Това е дневен център за деца с физически увреждания и ментални проблеми.На малките дечица много им хареса концерта,даже някои от тях си направиха хорце.Дано нашите деца са успели да развеселат малките душички,за които всеки ден е една борба за живот и полагат невероятни усилия да направят малката стъпка напред или да изговорят дадена дума.В очите на техните родители и учители те са герои и са направили не малка стъпка , огромна крачка напред!Единственото от което имат нужда е здраве!Пожелавам им Весела Коледа!И понякога на Коледа стават чудеса!!

Днес водих моите диваци на Коледно тържество в театъра организирано от службата на мъжът ми.Подариха ни торбички с лакомства и играчка.През цялато време ме врънкаха за шоколад и бонбони,за което отказах категорично.После реших да ги почерпя в KFC след като поръчах и платих, заявиха:"Това /хамбургери/няма да го ядем!" Кака пък яде на корем!Отъркаляха се на всякъде и се прибрахме мръсни,кални и потни!Аз бях безкрайно уморена от търчане!Може би ще изляза с тях на пролет!!!!
Имах всякакви емоции в почивните дни,а на Вас пожелавам седмица пълна с предколедни усмивки и добро настроение!
Лека вечер на всички!

# 289
  • преди Варна/сега Горна Оряховица
  • Мнения: 4 258
Отъркаляха се на всякъде и се прибрахме мръсни,кални и потни!Аз бях безкрайно уморена от търчане!Може би ще изляза с тях на пролет!!!!
защо ли толкова добре те разбирам ...а  Mr. Greenтова беше и при нас вчера в НДК,чистачките трябваше да ме черпят поне по едно кафе за свършената работа от Павел-обиране на праха и мръсотията по подовете и стълбищата и излъскането им до блясък Crossing Arms
Te-tr (СуперТеди) въпреки натоварената програма ...със срещи ....и оглеждане ..ох,коя ли е жената дето ми звънна да се видим Mr. Green съжалявам само че нямаше време за по-дълго виждане и по-дълги разговори.Безкрайно съм щастлива че се запознах с когото успях,на тебе ти благодаря за сърдечната покана да ти гостуваме..ще се възползваме при първа възможност,особено като вече знаем как посрещаш и стопляш!
Цветенце,днес сложихме ластици на маските ,метнаха с внучето по един малък чаршаф на раменете и бесняха като луди bowuu батмани и нинджи!Павел като си прибира всички реклами и други подаръчета и вика  Stopтова си е моето пък  Joy а подвига ми стана ,защото нямаше кой да го гледа но пък ...мина,сега само за София говори и мърдащите пастала/стъпала/ и добрите и мнооого  мами,и как си имал нови приятели  Hug,и как едната мама,оная ..първата хубава мама Wink щяла да си има бебенце ....Репортажа беше по Евроком-София.Днес ми звънят познати как подскочили като изведнъж моя милост на екрана Embarassed с Ваня.С teddyvas неможах да се сбогувам,оставих я при тебе, а после като се върнах я нямаше.
активна наистина са много чаровни децата ти Heart Eyes
Ох,всички дето ви видях- с деца и без деца-много сте ми хубави и дано пак скоро се видим
Сега чакам да свърши "Джеймс Бонд" мъжете да се изкъпят и да си лягат че малко да си почина от тях Mr. Green Лека нощ на всички и успешна нова седмичка,приятни празнични приготовления!

Общи условия

Активация на акаунт