Многодетни мами 6

  • 14 258
  • 289
  •   1
Отговори
# 255
  • Мнения: 3 740
Нямам време да пиша, ама чета, чета. Simple Smile

# 256
  • Мнения: 11 607
ЧРД на Матей! СТава днес на цели 3 годинки!!!!! Да  е жив и здрав на мама Галче и на всички около него!!!! Безгрижно детство, много игри и весел празник!!!!!! newsm59  newsm59   bigdance2


ЧРД на Никола! Днес навършва 9 години! Да е жив и здрав на мама Херо и цялото семество! Успехи в училище и хубав празник днес!!!!!   nbirthday nbirthday  bigdance2

Много , много усмивки и щастие на двамата рожденника!!!!!!

Добро утро , мами! Днес е вкусно в нашата тема, не смятате ли! Да се отчитат мамите бързо как ще премине при тях празниците......

# 257
  • Мнения: 370
Честит Рожден Ден на двамата рожденици! С най-добри пожелания за здраве, много игри и успехи на тях, а на семействата - радост и безгрижие!!!
 nbirthday newsm67 Two Hearts   party023

# 258
  • Варна
  • Мнения: 552
 bdbaloni   Честит ражден ден на Матей!Весели игри  1swing,щастливи детски години и много,много усмивки Grinning Grinning!Да е живо и здраво цялото семейство на мама Галче!    bouquet

 newsm59    Честит ражден ден на Никола!Да е живо и здраво на мама Херо  bouquet момчето и всички у дома!Много успехи в училище smile3529,щастливи мигове и много радост и усмивки Grinning!

    ura    Весел купон  Tadaна двамата рожденници и много подаръци Gift Gift!

Цочоланце,съгласна съм с теб,че за тези пари не си струва да си хабиш нервите.Мисля,че ще намериш нещо по-добро.Надявам се и за себе си.С моята професия ще е малко трудно,понеже броя на фирмите с такава дейност са малко тук, а и друго не съм работила.

# 259
  • Мнения: 11 607
активна, ти как изкара - забравих да питам????? Нещо на банкет бе снощи...... Искаме отчет .....

# 260
  • Мнения: 3 323
Честито на Мати и Никола - щастливо детство и много подаръци!  party023 newsm18 dance  ura
Добро утро от мен! Тука съм - на линия макар малко Mr. Green
Свате, видях ти намига чак към 1 часа, но реших че вече не ме чакаш....

# 261
  • Варна
  • Мнения: 2 305
Честито на Матей и Никола! Да растат здрави юнаците, да са умни, весели и трудолюбиви! Весел празник!   bouquet

# 262
  • Мнения: 159
Честит рожден ден на Матей! Здраве и безгрижни детски игри му пожелавам!  ura

Честит рожден ден и на Никола! Да ви бъде весел и щастлив!  party023

Цоцоланка ме издаде за купона, за който се глася от няколко дни. Страхотно беше! Върнах се назад в студенските си години - пиене, танци, ..., накрая обиколихме дискотеките на нощна София да си довършим празнуването. Бях забравила, че освен за кухненски робот ставам и за веселба. Абе на всички пожелавам такива приятни веселия от време на време - ставаш почти като нов човек. Иначе в къщи са се справили добре. Другата седмица мисля да отида на още един банкет.

# 263
  • софия
  • Мнения: 555
Здравейте на всички!

Много благодаря за пожеланията - от мен бонбони, голяяяма торта и пиене за всички - кой квото си пожелае Simple Smile

Честито на Мати! Здраве и весел смях, за мама сила и търпение.

Утре ще водя мъжката сган на Коледен детски купон от работата в детски клуб Мики маус. Да видим как ще се представим, особено пълзящите чудовища - дано не ги стъпче някой  Joy
А в неделя бате ще купонясва с приятели по случай рождения ден.
За мама и тате - тая година май ще им се размине празнуването, мдааа така е който иска деца трябва да е готов на лишения Laughing

Лек ви ден и ако имате път към Герена довечера, обадете се - ще има духане на свещи 9 броя и после ядене на торта с пръсти. Добре сте дошли.

# 264
  • преди Варна/сега Горна Оряховица
  • Мнения: 4 258
  Heart Eyes  bouquet Heart Eyes  bouquet Heart Eyes  bouquet Heart Eyes  bouquet Heart Eyes  bouquet Heart Eyes  bouquet Heart Eyes  bouquet Heart Eyes  bouquet Heart Eyes  bouquet Heart Eyes  bouquet Heart Eyes  ЧЕСТИТО НА ПРАЗНУВАЩИТЕ ДНЕС и на децата и на родителите им  Hug

# 265
  • Мнения: 228
здравейте и от нас съвсем случайно открих тази тема и ми стана интересна как се справяте с толкова дечица,аз дали мога да се включа имам само 2 на1,6 почти ама и таткото го броя за дете даже е по капризен от тях Laughing Heart Eyes

# 266
  • София
  • Мнения: 1 677
ЧРД  НА  МАТИ  И  НИКОЛА !!!!!!!!!!!!!!!!!!

 newsm67 Gift  party041  bigdance2  ura nbirthday  party023 Gift dazzler1 dance newsm67

Много здраве и щастливи дни им пожелавам!

Туисти,разбира се,че можеш да се включиш.Пък нищо не се знае,ако таткото ви изведнъж порасне,може да ти прииска и трето детенце  Wink

Мама Херо,благодарим за поканата,но сте ни мааалко далечко.Може би друг път,когато попорастнем.  bouquet

# 267
  • Мнения: 3 479
Благодаря на всички за пожеланията!  bouquet

На Никола желая да бъде здрав, ученолюбив, гордост за мама и тати и грижовен батко на близнаците! Желая му весел празник  bigdance2 и да получи най-желаните от него подаръци  happy bd!

Рожденникът малко е ошашавен и радостен от подаръка. Той за първи път осъзнава какво е рожден ден и чака с нетърпение тортата довечера. Иначе истинското парти с деца ще е утре. Сега ви черпя виртуално, кой с каквото пожелае  beer cook Wine Glass kaffeetrmker_2 cook, а някои други ще бъдат почерпени реално Mr. Green. Но какво да се прави, животът често е несправедлив, ще дойде и вашият ред  Hug

Мамче Цоцоланке благодаря ти за ранните пожелания! Тази година ще караме рожденните дни по отделно, защото Криси е малък за парти, обаче догодина обмислям да са заедно. Много несправедливо, но може пък и да им хареса на децата. Ами да сме смятали, като му е било времето, да не сме бляли!  newsm12

# 268
  • преди Варна/сега Горна Оряховица
  • Мнения: 4 258
ClanG спи ли бебка?
Утре мили момичета се оказва,че ще пътувам не само с Ваня,но и с малкият  ooooh!Няма кой да го гледа,то че нямаме баби тука под ръка -нямаме,но онези които ни бяха резервни варианти и те заети..до един  Sick,мъжът ми страшно зает точно утре и....Павел с нас в автобуса ще е.Изкъпани и легнали са вече всички-благодатна тишина!Дано няма мъгла утре в София!Очаквам с нетърпение да се запозная с кого мога утре Heart Eyes

# 269
  • Мнения: 3 740
Честит Рожден Ден на Мати!bdbaloni hbday bdbaloni
Да е жив и здрав, да радва всички вкъщи, да има много приятели и голям късмет!

Честит Рожден Ден на Никола! newsm59  bigdance2 newsm59
Много щастливи дни за цялото семейство!

Дидке, много ще се радвам утре да се видим!

Общи условия

Активация на акаунт