Многодетни мами 6

  • 14 257
  • 289
  •   1
Отговори
# 270
  • Мнения: 3 323
Снощи в 12:20 fapua е родила момиченце, 3600гр и 50см.!     Да и е честита щерката! Да я радва и слуша!

# 271
  • Мнения: 3 479
Честито на fapua!

Да расте здрава, щастлива и много обичана от всички малката принцеса!
Добре дошла в редиците на многодетните, многощастливите и многораздаващите се майки!  bouquet

# 272
  • Варна
  • Мнения: 2 305
Да е жива и здрава щерката на fapua! Много щастие в пълната къща покрай малката душичка!  Tada

# 273
  • Мнения: 3 740
Браво на фапуа! Да й е жива и здрава мъничката щерчица! Много радост и щастие в новото многодетно семейство! smile3501 newsm51

# 274
  • Варна
  • Мнения: 552
fapua, честито дъщеричка !  ylinfant
Да е жива ,здрава ,умна и добричка! Two Hearts

# 275
  • София
  • Мнения: 1 677
честита дъщеричка на фапуа!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

МНОГО ЗДРАВЕ,МНОГО РАДОСТ И ЛЮБОВ!

Радвам се,че се запознах с Дидка.Съжалявам,че нямахме време за повече приказки  Sad Изпуснах и приказката с Активна и Секстет,може би друг път  Wink



# 276
  • Мнения: 159
Честита малка принцеска на Фапуа! Да е жива и здрава, весела и щастлива!


Teddyvas, успя ли да ги гледаш предаването по TV? Жалко, че се видяхме за много малко.
Дидка, прибрахте ли се благополучно? Павката сигурно е много доволен от екскурзията до София.
Секстет, големите ми деца много са те харесали - Иван каза, че "малката майка била много миличка".
Дано имаме поводи да се виждаме по-често. Веднага разказах на Мама Цоцоланка за срещата ни по Skype.

Като се прибирахме от НДК, единственият човек, който ми помогна, беше една усмихната жена. Заговорихме се в автобуса и се оказа, че и тя е с три деца. Надявам се да се присъедини скоро към нас.

# 277
  • Мнения: 11 607
Сега влизам във форума и много се зарадвах на тази приятна новина за фапуа..... Честита дъщеричка, фапуа, здраве, щастие и много радостни мигове с нея и цялото увеличено вече семейство!

Направо ви завиждам софийски мами!!!! Срещате се, ходите на базари....... А тази миличка мама Цвета е станала симпатична и на моите деца! Цвете, я сподели как го парвиш този номер! И още нещо - Свате, я кажи как ти се сдоби с новината,че фапуа си има бебче????

Аз утре може да ходя в Кюстендил на сватба, ама само на подписването - да ме вземат като куфар с две деца - Вили ще си остане в къщи!

Мами, кажете вие какво правите в събота и неделя????

С бебета останаха бибс и Теди в близкото бъдеще и Лилибон в далечното! Как сте, бремелинки? Теди, стегна ли багажа за родилното?

# 278
  • преди Варна/сега Горна Оряховица
  • Мнения: 4 258
Честито ни ново бебче   bouquetМного да радва мама и тати и всички в къщи Heart Eyes
Върнахме се благополучно!До като седнем в автобуса и Павчо събу ботушките и се сви в мен и заспа bowuuВ автобуса гледахме два филма,на вторият вече заспивах ,но то едни сирени едни пожарни...и ме разсъниха!Сега хапнахме,пиша тук и лягам ooooh! чувствам се много уморена от търчането подир Павчо,викането по него да не се търкаля по пода в НДК  Crossing Arms обра де що имаше подове,то не бе търкаляне и пързаляне,разходки нагоре-надолу със ескалатаро/онези пастала-стъпала/Намери много нови приятелчета,Ваня също е страшно доволна!А  аз... нямам думи,колко съм щастлива ,че се запознах с толкова прекрасни и приятни мами!С приятните и слънчеви дечица на много от тях,както от нашите си мами тук,така и от осиновяването.Малко ми беше времето,но другият път по-вече
И.. Embarassed.ни гледайте по ЕВРОКОМ,по новините ,като ни вземат интервю на мен и на Ваня на базара Embarassed

# 279
  • софия
  • Мнения: 555
честито на fapua от здраве да не се отърват. и много сили за мама да се справя със задачките на живота.  bouquet

# 280
  • Мнения: 3 740
Дидке, браво на тебе за днешния подвиг! Направо ти се чудя как се нави на такова пътешествие с двете деца! Знам, че е преди всичко заради тях, но наистина е много трудно. Но те пък колко бяха щастливи! Само репортажа по ТВ Европа нещо не мога да го уцеля.
И да не съм те чула повече да се жалваш от килограми и външност! Изглеждаш чудесно!

активна, с децата ти се харесахме взаимно. Wink И да ти кажа една тайна, на живо са още по-чаровни, отколкото на снимките!

тедивас, гледа ли предаването в 12? Че както я беше подкарала епично из НДК, силно се съмнявам. Laughing те-тр дойде по-късно и каза, че го е гледала, добре се било получило. Но тя ще разкаже по-убедително, когато се включи.

Цоцоланке, имам чувството, че ти си за завиждане, а не ние. Нещо честичко се явяват новини за сватби и купони. Wink

Хайде, лека нощ!

# 281
  • Мнения: 11 607
Добро утро, мами! И в неделя няма наспиване..... Учудващото е,че станах рано, снощи си легнах късно.... Ама днес ако ходим на Кюстендил искам малко да пооправя из къщи,че снощи не остана време за това. Дори пуснах една пералня да бръмчи вече. Дано времето е благосклонно към нас, а и към всички пътуващи! Една мъгла като се е настанила...., снощи на 5м. от теб не се вижда нищо! Ако е същото времето и днес - ни сватба, ни брадва!

Нещо се опитва в компа ми вирус да има, че не знам как ще се разберем с него!!!! Ох, дано антивирусната се справи с него,че не ми се ходи пак на преинсталация!
Хубава неделя, мами! Черпя ви по едно чайче - за сгряване!

# 282
  • Мнения: 114
Добро утро ,момичета ! Отдавана не съм се разписвала в темичката ни  (за което ужасно ме е срам  Embarassed), ама така е с този нашия интернет доставчик - сега са се сетили да прекарват кабелите под земята и нета е повече от скапан ту има - ту няма . Дано вече са окабелили навсякъде , че ми писна вече...Гледам че има доста за честитене...ClanG и Fapua- да са ви живи , здрави и много красиви малките принцески...  bouquet, и на рождениците Честит рожден ден на патерица .Ох,не знам за вас , обаче аз чакам зимната ваканция  с голямо нетърпение-да разквартировам част от мъжкото съсловие по баби , така де и мама е човек и има нужда от почивка , на всичкото отгоре и дребния е станал един диктатор мале само някой да посмее да му откаже нещо се почва един рев , едно тръшкане не ти е работа Ужас...по цял ден иска навън , сутрин излизаме , наспи ли се следобед   пак е с якето и щапката в ръце  стои пред вратата и гледа жално .Изобщо нон стоп сме по разходки , вкъщи е на вили и могили нищо не мога да свърша от него - страшна работа ви казвам . Добре поне че пращам първокласника при майка ми да учат заедно иначе незнам как щях да се оправям .В това отношение поне съм добре майка ми е учителка в същото училище   с децата са в една смяна и когато се налага ходят или се прибират заедно , даже се шегуваме че ходят на занималня у баба...абе да са ми живи и здрави родителите  много ни помагат .То само ми стига дето има на кого да оставя децата за по няколко дни ,че досега да съм изкрейзила нацяло Laughing . Весела неделя ви желая и повече празнично настроение !

# 283
  • Варна
  • Мнения: 2 305
Здравейте, днес съм се развихрила яко из къщи, ч е през седмицата няма кога, а ей я Коледа - иде. Уж съм едва в 4ти месец, а току се задъхвам и много лесно се изморявам. А съм спортна натура и направо не мога да се позная. Но, с малки почивчици и с помощ от семейството, оправям се.

В петък вечер ходих на благотворителния карнавал на варненските мами. За съжаление почти никого не познавах и бях основно зрител. Но костюмите бяха хубави и беше интересно да ги гледа човек. Ще ви пусна линк да ме видите какъв лъв съм там. Simple Smile

http://malena2004.multiply.com/photos/photo/214/39

Кога ли ще се видя и с вас?...

Последна редакция: нд, 17 дек 2006, 12:47 от Lilibon

# 284
  • Мнения: 370
Най-добри пожелания за дъщеричката на Fapua! Да расте жива и здрава, за радост на цялата къща!!!

Големи срещи се развихриха вчера по НДК!!!
Дидка сигурно я ошишавихме с всичките срещи! Много се радвам, че се запознахме!
Това само показва, че трябва да се виждаме редовно! Още повече ще бъде голям купон и за децата! За нас - мисля, че е ясно!
Минахме и през благотворителния базар. Имаше много мами от форума, защото това се чуваше навсякъде. Живот и здраве, догодина може и ние да се запишем!
За ТВ предаването ще пиша в другата тема- само ще ви кажа, че бяхме много готини!!!

Общи условия

Активация на акаунт