Стани богат с водещ Михаил Билалов - тема 9

  • 25 421
  • 621
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 3 505
Белия и черния дроб, нали?

# 31
  • Мнения: 36 424
Мислех, че е сърцето, но сигурно се бъркам с Дисни. Залагам на дробчетата.

П.п. разочарова ме с тези разсъждения - оригиналните приказки на братя Грим са хорър. Сиела ги издават.

# 32
  • Sofia
  • Мнения: 26 337
Е,този въпрос е за до 500 ....

# 33
  • Мнения: 604
Дробове явно, в преработения вариант е сърце.

# 34
  • Мнения: 8 189
"Белия и черния ѝ дроб" трябва да е, такъв спомен имам.

# 35
  • Sofia
  • Мнения: 4 571
Е, лесни са въпросите, няма какво!
Оригиналните приказки са мноооого страшни и жестоки !

# 36
  • Мнения: 1 886
И аз мисля, че бяха дробовете. Те оригиналите са доста зловещи по принцип.

# 37
  • Мнения: 3 505
Да, даже си вареше супа, мислейки, че това яде.

# 38
  • Мнения: 784
На мен ми се струват доста лесни досега.
За операция “маратон” можеше да поразсъждава..

Билалов не каза ли “Ай сиктир”?
     Ай сиктир  е края на култовата фраза на Филип Трифонов.,,.........да не е Лайза Минели ! Ай сиктир  ,,

# 39
  • Мнения: 36 424
Във всички версии ловецът коли нещо, след като я пуска. Така че няма друг вариант, освен орган.

# 40
  • София
  • Мнения: 27 132
Очаквах повече като обща култура и начетеност на този играч, но той явно е профилиран в две, три области. География, химия. Май и от спорт разбира. Но като цяло въпросите не му бяха трудни.
Но ми хареса де, адмирирам такива участници като него и от неговия клуб. Стискам му палци утре да мине поне още два въпроса.

# 41
  • Lost in a fairytale ...
  • Мнения: 714
Последният играч не участва ли преди време и в "Последният печели"? Позната физиономия ми изглежда.

А Мартин, нали знае много - втори път търси отговори с Гугъл. Предния път не успя да помогне.

# 42
  • Мнения: 1 086
Да, Shiny*, както и в "Минута е много".
Евала на Мартин, важното е, че успя да намери отговора в Гугъл. Щом не е забранено, защо не.  Wink Аз по-скоро се нервя на някои жокери, които стоят и "мислят", особено за неща, които са специфични, като има възможност да се ровне в Гугъл, а накрая времето свърши.

# 43
  • Мнения: 1 521
Последният играч не участва ли преди време и в "Последният печели"? Позната физиономия ми изглежда.
Георги Георгиев има 3 победи в "Последния печели"
като на 4 тата игра не му зачетоха отговора Величко Керин/ Владо Черноземски
въпроса имаше 2 верни отговора
той каза единия отговор
Орлин Горанов прочете втория, който му беше написан като верен, иначе можеше 4 победи да има
Той и в "Минута е много" е участвал

Последна редакция: пн, 25 апр 2022, 22:25 от lite16

# 44
  • София, България
  • Мнения: 2 222
Последният играч не участва ли преди време и в "Последният печели"? Позната физиономия ми изглежда.

А Мартин, нали знае много - втори път търси отговори с Гугъл. Предния път не успя да помогне.

Успя. Три пъти е бил жокер и трите пъти успя да помогне. Дори и да знае отговора какво пречи да провери, за да си затвърди, да не говори глупости.

Лайт, Георги и да бяха му зачели Владо Черноземски нямаше да спечели. Другия играч имаше голям аванс и щеше да пасува някои от грешките си, игра втори и можеше да си го позволи.

Общи условия

Активация на акаунт