Стани богат с водещ Михаил Билалов - тема 9

  • 25 429
  • 621
  •   1
Отговори
# 615
  • Мнения: 13 762
Нещо изпуснах нишката на разговора. Какво ново предаване, отде изскочи Н. Кънчев, защо намесихте и "войните"?
Кънчев много ме разочарова наскоро. Гледах някакво негово предаване в Дарик. Скучен, нервен, забил глава чете от едни листи... Събеседникът му, един чаровен млад мъж, беше класи над него. Всъщност, аз и преди не съм имала особено високо мнение за знанията или професионалните му качества, но все пак очаквах повече от него. Особено след цял живот пред микрофон и камера...
Та не разбрах какви са другите алтернативи, но мисля да остана вярна на "Стани богат' 😀

# 616
  • Мнения: 3 602
Намесихме Кънчев, защото от 18 ч по НОВА започва друго предаване с въпроси и знания, което ще е конкуренция на Стани Богат с водещ Кънчев.
Преди по НОВА в 18 ч даваха Семейни войни и се зарадвахме, че са го свалили, а те са го преместили от 17 ч.

# 617
  • тук, на мястото си
  • Мнения: 21 760
Никъде не пише за промяна на правилата и вероятно ще си остане така с плаваща втора сигурна сума.

# 618
  • Велико Търново
  • Мнения: 7 692
Да, те епизодите в началото на този сезон са снимани в края на предишния, по-вероятно е да са били по същата "схема".
Мъничко инфо в аванс:
Скрит текст:
Мартин Иванов ще бъде още два пъти жокер в "Обади се на приятел".

# 619
  • Мнения: 6 882
Извинявам се, че нахлувам в темата ви, но имам въпрос. Дали наистина става дума за измама в английския формат на "Стани богат"? Много ме заинтригува тази история.
Гледах днес интервюто с продуцента в 120 минути и там той си говореше за измама. Но по БТВ излъчиха филма "Аферата Стани богат" и ние с ММ останахме с впечатлението, че не са мамили, но цялото общество е било предварително настроени и манипулирани, вкл. и съдебните заседатели и затова приемат, че са виновни. Английската правна система е различна от българската и там жури от обикновени хора, които не са юристи, решава въпроса за вината, а те не разбират от правни доводи. Във филма дадоха кадри, в които още в началото, цялото жури започна да кашля, като подигравка. Мисля, че доводите, че е имало над 100 покашляния, но от тях са избрани конкретни и записът е манипулиран, под предлог да го усилят, е доста убедителен. Както и, че човекът, за когото се твърди, че е подсказвал, е имал заболявания, водещи до кашлица, но не беше отговорено как той е разбрал, че играещия знае отговора на определен въпрос, за да не кашля на него. Приемам, че  във филма представените факти са достоверни.

Вие какво мислите по този въпрос? Мамили ли са, или са набедени, че са мамили?

ПС Продуцентът Колман Хътчисън днес каза и една много интересна фраза, че неговата роля е да следи да не се надвишава бюджета. Замислих се какво означава - ами просто при достигане на определена сума,  да вкарват трудни въпроси, на които играчът няма да може да отговори, за да не продължи нататък. При кандидатстване за участие, се попълва въпросник, в който трябва да си кажеш всичко,  а от там организаторите вече знаят кои са силни и кои слаби теми за даден човек и могат да си нагласят въпросите спрямо тази информация. То си личи как помагат на едни, а други бързат да ги приключат по-рано и с по-ниски суми.

Последна редакция: пн, 05 сеп 2022, 00:22 от Diorela

# 620
  • Велико Търново
  • Мнения: 7 692
Това с покашлянето на цялото жури съвсем не беше в началото на филма. То е минисериал и днес даваха третата серия, но даже и в нейното начало не е било. В предишните две се вижда как е организирано всичко и как се развиват събитията по време на записа.
Според мен действително са мамили.


А това
Замислих се какво означава - ами просто при достигане на определена сума,  да вкарват трудни въпроси, на които играчът няма да може да отговори, за да не продължи нататък. При кандидатстване за участие, се попълва въпросник, в който трябва да си кажеш всичко,  а от там организаторите вече знаят кои са силни и кои слаби теми за даден човек и могат да си нагласят въпросите спрямо тази информация.
много отдавна тук в темата е "открито" и обсъждано.

Последна редакция: пн, 05 сеп 2022, 00:24 от DamaPika

# 621
  • тук, на мястото си
  • Мнения: 21 760
Направих нова тема.
Заповядайте!

https://www.bg-mamma.com/?topic=1479446.new#new

Общи условия

Активация на акаунт