Стани богат с водещ Михаил Билалов - тема 9

  • 25 453
  • 621
  •   1
Отговори
# 585
  • Мнения: X
Е Стани Богат не е някаква томбола за чаша Милка примерно. Естествено, че ще си изплатят наградите, а че те са обезценени, са обезценени още отпреди инфлацията. Коментирали сме и друг път, че наградния фонд трябва да се вдигне. Или поне да не те закопават с въпрос, за да използваш жокер още на 500 лв. от рода на цветовете на флага на Ювентус (този съм запомнила само като пример, но имаше и други неадекватни).

# 586
  • Мнения: 36 636
Сега видях, че днес Последният печели ще има празничен епизод с ученици (последен за сезона), а Стани богат се изложи...

# 587
  • Sofia
  • Мнения: 26 487
Повтарят епизоди на Стани богат.

Няма да е последен епизод за ПП,а специален по повод 24-ти и май ще е утре 🤔

# 588
  • Мнения: 36 636
Може да не съм разбрала рекламата, след малко ще разберем със сигурност.
Много коледно настроение с тези епизоди...

# 589
  • Мнения: 652
Повтарят епизоди на Стани богат.

Няма да е последен епизод за ПП,а специален по повод 24-ти и май ще е утре 🤔

Абе, тъкмо седя и гледам и си викам бреей, колко много въпроси ги знам и се възхищавам на себе си. И тъкмо почва новата участничка и влизам в темата и прочитам как тези епизоди са повторение. Ето затова съм ги знаела верните отговори на толкова въпроси.

# 590
  • Мнения: 33
Той Билалов нали точно това каза - че въпросният Гари Дал е разчитал на мързела на американците. 15 милиона е спчелил човекът!

По-добро обяснение е, че част от хората са го купили за бъзика, а част защото се поддават на социалния натиск, без да се замислят. И то големи хора, а не само деца, при които това е напълно очаквано. Фрапантната невзрачност на един камък прави ситуацията комична, но доколкото знам скоро след началото се правят опити да се придаде индивидуалност на камъните с декорация и разни аксесоари, за да може все пак хората да чувстват, че купуват нещо, което има някаква стойност. Май даже в началото акцентът е бил в кутията, тя му е отнемала труд.

# 591
  • Мнения: 36 636
Камъкът е в хубава кутия с дупки и с гнездо (да има къде да си живее и да диша). Вероятно е купуван като шеговит подарък. Като се има предвид, колко грозни са някои подаръци, може би камък е за предпочитане.
Аз писах в друга тема, че обичам подаръците и те трябва да се уважават, обаче сега правих малък ремонт и забелязах колко неадекватни боклуци изскачат (плочки с надпис, декоративни украси и подобни; не са ми подарявани от хора, които ме познават добре). Да бяха камъни, щях да им намеря място без проблем. А и са еко - не замърсяват.

# 592
  • Sofia
  • Мнения: 26 487
Някои “учени”твърдят,че камъните растяли 🤔

# 593
  • Мнения: 36 636
Кристалите растат, когато не са отделени от скалата. Те също са добър вариант за подарък (вместо тъпите табелки)...

# 594
# 595
  • Мнения: 36 636
Срам, знаех само Падингтън...

# 596
  • Мнения: 8 265

Въпросът за Падингтън се падна скоро и в нашия, но съвсем не беше за 1 млн.

Но е много приятно клипчето.

# 597
  • Мнения: 14 436
Познах за Чехов,Бородин и Нютон.

# 598
  • София
  • Мнения: 19 306
Синът ми е голям фен на Стани богат и периодично си пускаме стари предавания, ако не съм ги гледала.
Наскоро имах случай тип "малко акъл, ама навреме". Маркес не е моят автор, но съм минала отгоре отгоре "Любов по време на холера" и някъде от чекмеджетата на ума ми изскочи, че героинята не искала да яде патладжан (може би защото аз пък много обичам).

# 599
  • Мнения: 36 636
Въпроса с Одисей, Орфей, Прометей все още звучи много забавно Simple Smile

Видяхте ли, че вече се рекламира новият сезон?

Общи условия

Активация на акаунт