Стани богат с водещ Михаил Билалов - тема 9

  • 26 532
  • 621
  •   1
Отговори
# 570
  • Мнения: 13 826
Така се оказа.
Покани ни на среща през есента ☺

# 571
  • София
  • Мнения: 27 358
Хмм, е защо в програмата на bTV от понеделник до петък следващата седмица от 18:00 ч. пише ''Стани богат''?
Дали няма да повтарят отново сезона, от самото му начало? Но обикновено не се прави така. Повторение се пуска по-късно, след месец/два да речем...
Ако това беше финала на сезона, то много зле. Много слаб последен епизод със слаби играчи и краен резултат.

Последна редакция: пт, 20 май 2022, 21:08 от Diavolo

# 572
  • Мнения: 1 098
Много рано им почва лятната ваканция Rolling Eyes

# 573
  • тук, на мястото си
  • Мнения: 22 119
Ами то всичко приключва,  ергени, капки, сървайвъри ( за тях не знам), не може тези да остават назад. Някой турски сериал чака да му дойде  реда.
Аз в последно време не мога да го гледам, снощи много бързах да хвана поне последните 15 -тина минути, а то се оказа финал.
Живот и здраве на есен с песен!

# 574
  • Мнения: 36 861
И аз не знаех, че ще е последен епизод. И какво ще дават сега - повторение на някой сериал?
Политическите предавания няма ли също да излязат във ваканция (дано)?

# 575
  • Русе
  • Мнения: 578
Леле, как се обърках с карамфила! Веднага си отговорих "Испания" още преди да излязат отговорите и ми просветна нещо за Революцията на карамфилите, само че тя се оказа в Португалия.
За домашен любимец си помислих колко практично би било да си имаш едно хищно растение, което привлича мухи, комари и други дребни насекоми. Не мога да представя какви са тези хора, които си купуват камък - не могат ли да си намерят някакъв сред природата?

# 576
  • Велико Търново
  • Мнения: 7 692
Той Билалов нали точно това каза - че въпросният Гари Дал е разчитал на мързела на американците. 15 милиона е спчелил човекът!

# 577
  • Мнения: 9 415
Камък може да е домашен любимец толкова,колкото тамагочито. Никак.

# 578
  • Мнения: 9 489
Той Билалов нали точно това каза - че въпросният Гари Дал е разчитал на мързела на американците. 15 милиона е спчелил човекът!

Нацелил е къде да го предлага, наистина.

Да дойде в България да го продава и 5 лева няма да види. 😃

# 579
  • Мнения: 25 857
Да дойде в България да го продава и 5 лева няма да види. 😃

Не бих се обзаложила. Малко ли звезди и декари на Луната се разпродадоха и у нас...
В случая дори няма измама – продава се камък, купува се камък.
А на практика това е един много успешен експеримент.

# 580
  • Мнения: 3 985
И аз не знаех, че ще е последен епизод. И какво ще дават сега - повторение на някой сериал?

Татковци остана неизлъчен, може би него ще дават.
За мен беше изненада, че това е финалът на сезона. От всички предавания и сериали, само "Стани богат" ще ми липсва.

# 581
  • Мнения: 1 649
Април имаха 6 снимачни дни с по 6 записа=36 готови записа.
Сигурно тях ще дават септември и октомври ,а тези които са участвали
 ще получат спечелените пари след като се излъчи по БТВ.
Публиката беше с маски, а от 01 април ги премахнаха.
Скрит текст:
помислих като видях графика на снимане, че ще бъдат до края на юни.
Някой ако е бил на тези априлските записи да каже за кой месец са?

# 582
  • Мнения: 25 857
...а тези които са участвали
 ще получат спечелените пари след като се излъчи по БТВ.

Гадно. Както върви, инфлацията ще изяде стабилен процент от печалбите.

# 583
  • Мнения: 9 415
Ако въобще получат наградите. Аз спечелих преди десетина години от едно реномирано списание бутилка дванадесет годишно уиски "Чивас регал" и до днес го чакам...Laughing Най-вероятно от редакцията са го изпили...

# 584
  • Мнения: 36 861
Сигурно знаеш, че тук има много активна тема за хората, които участват в игри и честно казано, ако някой от темата попадне в подобна ситуация, ще пише поне 50 пъти на организатора да му изпрати наградата.

Общи условия

Активация на акаунт