🤍 Ергенът 🤍 Сезон #1, тема #10 🤍

  • 72 716
  • 1 444
  •   1
Отговори
# 1 440
  • Мнения: 47 956
Ама какви репродуктивни клиники...то дори не става въпрос защо не са родили/ което, както любезно се подчерта,е толкова елементарно нещо, което впрочем го доказва и Марта.
Става въпрос, че си личи защо не са срещнали човек, с който да направят семейство. Кой ще иска Блага да му роди и възпитава дете, например?

# 1 441
  • Мнения: 457
Ами, права сте. За съжаление, нивото на медицина или качеството на живот въобще тук са ниски и явно наистина си живеем стотина години назад и трябва да се спазват съответните правила. Казвам го без ирония, наистина е жалко.

Но не разбирам как марта е нещо повече от деница например, просто защото е родила. Да кажеш, че е повече, защото е възпитала стойностен човек - да, но самият акт на раждането, така присъщ за определена малцинствена група (което видимо не ги прави автоматично добри родители), не го разбирам. Особено на фона на това, че тя (марта) не изглежда да има каквито и да е интереси и мераци за развитие.

С всичко мога да се съглася, но с нивото на медицината и продължителността на живота - не.
За България при жените е приблизително 77, а за мъжете 69. Тоест, човек на 35 години си е на средна възраст, според нашите условия.
За медицината - ако се имат предвид успехите в репродуктивните клиники ок, но иначе, който не е влизал в болница или няма сериозно болен човек около себе си, само той не знае за какво безсилие, незаинтересованост и некадърност става въпрос.

# 1 442
  • Мнения: 4 128
А, участничките изобщо ги оставям без коментар - не виждам една, която да изпъква интелектуално или с някакви други добродетели. Неерудирани, първични, с много махленско възпитание - това се вижда.
Всъщност Марта печели с това, че стои встрани и не участва в разприте от маалата. От друга страна е скучна, не виждам никаква индивидуалност и е нагаждачка - обикновено просто приглася и се съгласява със себеседника си.

# 1 443
  • SF
  • Мнения: 21 087
Flowers Rose Момичета,   Flowers Rose

Каня ви на среща в новата тема.
 
https://www.bg-mamma.com/?topic=1441148.msg44701384#msg44701384

Flowers Rose Flowers Rose Flowers Rose

# 1 444
  • Варна
  • Мнения: 10 512
По въпроса с инфлуенстърството на Александра - вие бихте ли си купили етерично масло само, защото тя го рекламира?

Аз - не.

разбира се дори две , ще ги мириша ще ги мажа , по мен , по дрехите ,по мебелите
А вие бихте ли платили на девушката за да ви побае за богатство и успехи ))
Само бг мама може да ме инфлуенсне 😂
По точно тема, не конкретна съфорумка.

Ето, днес ще си купя една хранителна добавка в помощ на кръвоносните съдове, че имам нужда. Помня темата, не помня съфорумката, която го препоръча.

От мен инфлуенсърка не става, защото се дразня като видя, че някой се е повлиял от моя избор на марки дрехи, обувки, чанти. Но нямам право да недоволствам, защото всеки има право да си купи каквото иска, сайтовете са за всички, не само за баба ви MissNoar.

Общи условия

Активация на акаунт