🤍 Ергенът 🤍 Сезон #1, тема #10 🤍

  • 72 785
  • 1 444
  •   1
Отговори
# 1 410
  • Мнения: 3 542
От Деница очаквах малко повече. Влезна им в голяма степен в тончето. И най-вече самозаблудата за Виктор ме потресава. Не знам как си представя живота с него, за мен е очевидно, че нямат голямо сходство.

# 1 411
  • Мнения: 1 699
По въпроса с инфлуенстърството на Александра - вие бихте ли си купили етерично масло само, защото тя го рекламира?

Аз - не.

# 1 412
  • Мнения: 68 659
По принцип не си купувам неща, които не ми трябват. Ку ще папата да ги предлага..

# 1 413
  • Мнения: 117
Май ,заради новото промо хейт "казанът е прелял" ,и Люси и Виктория са си заключили профилите в Инстаграм 🙂

# 1 414
  • Мнения: 9 288
Александра, когато е с Виктор е лигоч и половина. Но определено на него му харесва.

Е те това е целта на цялото занимание 🙂

# 1 415
  • Мнения: 4 133
Виктория обясни, че си е заключила профила. защото много хора влизат и й следят сторита и снимки, без да я следват и по този начин смята, че ще ги мотивира да я следват. Има ефект, има  1000 нови последователи за ден.

# 1 416
  • Варна
  • Мнения: 782
Струва ми се, че е възможно Александра и Виктор все пак да са двойка след предаването, въпреки че масово се смята, че Виктор е необвързан.

В последно време наблюдавам, че Александра в Инстаграм все по-често се впусна да споделя техни любовни сцени от предаването, а поста от официалната страница на Ергенът, където се целуват страстно под дъжда, го беше лайкнала.

Сещам се, че друг път е качвала сторита, където го е тагвала. От там си правя заключения, че със сигурност поддържат отношения след предаването.

Нещо повече. Алекс беше споделила в стори след някое от предаванията, че има човек до себе си, а дали е Ергенът - "Ще видите."

Мисля си - ако Алекс има друг партньор до себе си, а не Виктор, щеше ли толкова свободно да споделя и лайква техните любовни сцени, които в последно време зачестиха?

Други варианти са да лъже, че има партньор или въпросният партньор да е супер либерален...

# 1 417
  • София
  • Мнения: 62 595
Инфлуенсърки са, докато има кой да ги финансира и да ги води тук-там. После рЕзко минават в търсене на себе си и нов мъж.

# 1 418
  • Мнения: 2 937
Не знам, не знам… на 34 имах две деца ученици. Като гледам интересите и поведението на трийсетгодишните в шоОто и ми става зле. Зрели жени. Каквото и да кажеш за тия женици ще е малко. Учудва ме как изобщо може да се пишат стотици страници в оправдание на едните, другите, третите и завалията. Не мисля, че това, в което се превърна това миризливо предаване го заслужава. Но явно рейтинг има и ще ни го сервират пак. Това го гледам веднъж седмично, защото не обичам да зарязвам нещата на финала. За следващото смятам да не вдигам рейтинга.

# 1 419
  • Мнения: 1 950
По въпроса с инфлуенстърството на Александра - вие бихте ли си купили етерично масло само, защото тя го рекламира?

Аз - не.

разбира се дори две , ще ги мириша ще ги мажа , по мен , по дрехите ,по мебелите
А вие бихте ли платили на девушката за да ви побае за богатство и успехи ))

# 1 420
  • Мнения: 3 630
Само да кажа, че е адски унизително жени да се "бият" за мъж, все едно се бият за х..! Толкова е грозно, че съм потресена от Формата, направен е да унижи Жената като нежния и слабия пол! Както рускините след Втората Световна война, когато са останали без съпрузите си и любимите си мъже, та са скачали по мъжете като мухи на л...о, отвратителна картинка! Ще изнасилят момчето, безсрамнички!

# 1 421
  • София /Абсурдистан
  • Мнения: 11 696
По въпроса с инфлуенстърството на Александра - вие бихте ли си купили етерично масло само, защото тя го рекламира?

Аз - не.

разбира се дори две , ще ги мириша ще ги мажа , по мен , по дрехите ,по мебелите
А вие бихте ли платили на девушката за да ви побае за богатство и успехи ))
Тя ако го можеше, щеше първо своят живот  да оправи и нямаше да и трябва на всяка цена спонсор Simple Smile

# 1 422
  • Sofia
  • Мнения: 3 787
Не знам, не знам… на 34 имах две деца ученици. Като гледам интересите и поведението на трийсетгодишните в шоОто и ми става зле. Зрели жени. Каквото и да кажеш за тия женици ще е малко.
Скрит текст:
Учудва ме как изобщо може да се пишат стотици страници в оправдание на едните, другите, третите и завалията. Не мисля, че това, в което се превърна това миризливо предаване го заслужава. Но явно рейтинг има и ще би го сервират пак. Това го гледам веднъж седмично, защото не обичам да зарязвам нещата на финала. За следващото смятам да не вдигам рейтинга.

Даже повечето са презрели за това, с което си изкарват хляба. Тя младостта е до време, особено в този занаят и Питонова прекрасно  го знае, затова непрекъснато повтаря, колко е млада.

# 1 423
  • Мнения: 863
Инфлуенсърки са, докато има кой да ги финансира и да ги води тук-там. После рЕзко минават в търсене на себе си и нов мъж.

Смятам, че борбата е за известност. Имам познат, който беше във Фермата. Не спечели, но се радва като дете, че го разпознаваха в Мола децата и искаха да се снимат с него. Не мисля, че спечели нещо кой знае какво с това си участие. Предполагам, че някои от участничките в Ергенът може да се реализират в шоубизнеса, кой знае?
Ето я примерно една Гала - тръгна от момиче на късмета с Къци Вапцаров в първото грандиозно шоу в България "Невада".

Скрит текст:
Гледах този филм за т.н. инфлуенсъри. Който желае да се запознае по-подробно с тази индустрия, може да му хвърли едно око. Изводът ми е простичък: "Мижи да те лАжем".

Ето го: https://www.dokumentalni.com/archives/14850

# 1 424
  • Мнения: 117
Ммм да, предлагам който няма дете до 30 годишна възраст да го пращат на трудов лагер в Сибир, а по пътя на там всички да му плюят в лицето.

😆

Общи условия

Активация на акаунт