🤍 Ергенът 🤍 Сезон #1, тема #10 🤍

  • 72 907
  • 1 444
  •   1
Отговори
# 1 305
  • София
  • Мнения: 62 595
Именно, защитаването на хора като Блага е ненужно. Такъв типаж само проблеми създава на хората, които се излъжат да ги защитят или да им направят някакво добро, станат приятели.
Да, Александра го направи заради себе си. Просто искам да видя и версията, че е била искрена, а не провокатор. Интересна е реакцията на Блага с времето, естествено ако не са ни излъгали много при монтажа.

# 1 306
  • Sofia
  • Мнения: 3 834
Именно, защитаването на хора като Блага е ненужно. Такъв типаж само проблеми създава на хората, които се излъжат да ги защитят или да им направят някакво добро, станат приятели.
Ами тя Блага си го каза кратко и ясно: "Ако не си к*чка, си Аут!" Научила се е, не може да й се отрече.

# 1 307
  • Мнения: 9 131
Ще напиша една простотия,но много ми стана смешно.Защо трябва някой да защитава Блага,ами щото тя е само една Влага и няма нищо друго в нейната персона. Joy
Наистина смятам,че целият проблем на Александра е неистовият стремеж да е гуру,да е водещ елемент,да проповядва идеите си,но...няма капацитета и железните нерви да води стадото.И то какво стадо,изпечени манипулаторки,меркатнилки и мацки врели и кипели в такива "борби за мъже".

# 1 308
  • Мнения: 53
В реала Александра, Ева, Гергана, Деница не са с останалите и е нормално. Интелигентните хора вече нямат търпимост към пошлостта,простащината,интригите, злобата. Различна им е средата. Иначе Александра си знае характерчето, тя сама си го каза, осъзнава го, че има върху какво да работи. И аз се паля от несправедливост.

# 1 309
  • Sofia
  • Мнения: 3 834
Когато "палиш" от несправедливост е едно, когато го правиш с цел лична изгода, е друго. И си личи.

# 1 310
  • Мнения: 53
Безплатен обяд няма в този живот, предполагам го знаете.

# 1 311
  • Мнения: 453
В реала Александра, Ева, Гергана, Деница не са с останалите и е нормално. Интелигентните хора вече нямат търпимост към пошлостта,
Хаха...

# 1 312
  • Мнения: 730
Относно мненията,че Александра ги била провокирала първа и от там започвали скандалите,това смятам,не е коректно.Ето в скандала с рисунката реактива беше Гергана,която много услужливо и "сподели" малоумните им интерпретации относно рисунката.Не е застанала просто така по средата на стаята и закрещяла...била е унижена и обидена от грозните им интриги за пореден път.А когато и свалиха банския и уж Карина се опитвала да я успокои,неееее, извинете,тя просто се опитваше да я убеди,че е длъжна да понася гаврите на вещиците с усмивка и смирение.Така че,всяко уважаващо себе си същество трябва да се защитава и да брани себе си,но уви,приказката,че наведена глава сабя не я сече,тук е много уважавана и хората предпочитат да си мълчат на вън,на работа,и да си изкарват агресията ,например в семейството Иначе да,като хора,като компания,ми допадат и Деница и Виктория-ако не познавахме другото и лице е сладка и умна бърборана с приятно самочувствие.Ние не сме слепи за предимствата и недостатъците на всички там,но това стадно унищожение на една личност е престъпно и пошло.

# 1 313
  • Мнения: 774
Блага видя, че Виктор си пада най-много по Александра и с нея все по-пренебрежително се държи. Нормално е да ревнува и да не се кефи на факта, че "приятелката й" е фаворит, а тя все повече се приближава към статута на храст. И за какво приятелство говорим тук? Приятел наричаш човек, с който си изял една торба сол заедно образно казано.
Александра наистина се застъпи за нея и наистина не беше работа на другите да обсъждат чужди гащи - да се грижат за своите. Въпросът е, че за разлика от Ева и Елвира, които чак толкоз не им беше зор за Виктор, Блага си нави на пръста, че е влюбена.
Сега Блага реве постоянно, която и да покани Виктор и е крайно време да я изкарат.

# 1 314
  • Мнения: 730
Хайде да кажем,че във формата не може да се очаква да се създаде приятелство толкова бързо.Но къде отива достойнство на човек?Ако притежаваш такова никога няма да се въртиш като фурнаджийска лопата,никога няма да предадеш с такава лекота човек,макар и да не ти е приятел Това момиче няма ценностна система и напоследък това излезе много наяве.

# 1 315
  • Пловдив
  • Мнения: 61
Скоро Виктория ще разбере, че няма "аз и момичетата", срещу Александра. Има момичетата срещу сценаристите Simple Smile

За мен къртицата е Дениз. Тя подхвана темата за детето, видимо Виктор беше неприятно изненадан...Не знам дали сте забелязали приликата между Александра и бившата на Ергена, с визията й от началото на връзката им. Затова първоначално трябваше да се насочи конфликт към нея. Вече обаче стана досадно на зрителите. И точката на раздора се мести  към Виктория. Мисля, скоро сценаристити ще я поставят в същата ситуация, каквата беше Александра в по голямата част от предаването.
Дениз ги умее тези работи и срещу определени обещания, защо не..... Сега се чуди как да ги завърти нещата.  Та според мен сценаристите подават на Дениз, тя пуска мухата, момичетата свършват останалото. Щеше да бъде адски скучно 3 месеца да ги гледаме как всичко е цветя и рози, дзен танци, позитивни карти, толерантност една към друга....
Не знам родителите на Александра дали са и направили добра или лоша услуга, като са успяли толкова време да я опазят от реалния свят на завист, клюки и измами...Определено не е живяла в такава среда и не знае как да реагира....ама ето на, рано или късно човек се сблъска с реалността, която е безкрайно тъжна гледка....

Така и не разбрах, роклите на момичетата ли са, дават им да си избират или им ги раздават сценаристите.
Ето например, Благовеста, доста добре я правеха като беше приятелка с Александра, после взеха да се гаврят с визията й.
Най-класна е визията на Александра - прически, рокли, стил - визия на дама.
Та следете Дениз  Simple Smile

# 1 316
  • Sofia
  • Мнения: 3 834
Лично аз никога не съм била привърженик на тезата, че трябва да се снишиш. Патила съм си и продължавам да си патя от това. Но тук говорим за друго. За да защититаваш принципите си, ти трябват умения и топки, каквито Алекс няма. Поне от това, което видяхме досега, нейното е "много шум за нищо."

# 1 317
  • Мнения: 730
Има тя топки,иска се смелост да скочиш срещу тези зли квачки,но те играят подмолно и нанасят удари под кръста,просто не са нейното ниво на възпитание,боравят с махленски похвати и точно това шашна и Александра и зрителите.Това не е интелектуален спор ,а грозна,зла,показна саморазправа.

# 1 318
  • Мнения: 4 451
Хайде да кажем,че във формата не може да се очаква да се създаде приятелство толкова бързо.Но къде отива достойнство на човек?Ако притежаваш такова никога няма да се въртиш като фурнаджийска лопата,никога няма да предадеш с такава лекота човек,макар и да не ти е приятел Това момиче няма ценностна система и напоследък това излезе много наяве.
Като говорим за достойнство, участието в такъв формат показва само нисък праг на критичност относно собственото такова (достойнство). Все пак, да се целуваш с този, с който се целуват жените, с които преди това сте се плюли, да развяваш поли, без да криеш “гащи” цвят “нюд”, да се оставяш да ти правят “интересни” стайлинги не говори за високи критерии за достойнство. Но, разбира се, свят като цвят.

Последна редакция: нд, 01 май 2022, 11:36 от Tsugumi_

# 1 319
  • Мнения: 1 410
Гергана, Александра, Марта постоянно гледат "като теле", както много вярно определи Капитонова. Никаква мисъл, никаква одухотвореност от тези очи.
Блага гледа като теле, но на моменти яко злоба.
Дениз е много обиграна. Може и да крещи като каруцар, може и да разтопи един мъж.
Капитонова е свикнала да получава всичко, но при сблъсък с Дениз, втората ще я прегази като валяк.
Деница е толкова заблудена, че мина Зори Джи.
Която и да спечели завалийката, то ще е като награда от "зайо байо"...

Общи условия

Активация на акаунт