Петокласници 2022/2023

  • 28 227
  • 739
  •   1
Отговори
# 45
  • Бургас
  • Мнения: 15 709
За сега само албуми ще правят,23лв
Ще имат и спортен празник!

# 46
  • Бургас
  • Мнения: 6 405
Карз, пиши ми, моля, на лични кой ще ви прави албумите.

# 47
  • Бургас
  • Мнения: 5 675
При нас се каза за албуми по 30лв, но не знаем още нито кой е фотографът, нито какви албуми точно предлага за тези 30лв. Зелено училище за първи път предлагат - някъде край Пампорово/Банско за скромните 280лв. Празнуване в класната стая за връчването на свидетелствата и после в заведение без родителите... какво ще правят там и как ще се  забавляват самостоятелно - не е ясно още...
Класната отсъства по здравословни причини точно в напечения месец, когато основно правят тестове за НВО-тата и е забавно, общо взето Rolling Eyes

# 48
  • Пловдив
  • Мнения: 406
С организацията за празненство и албум се е заела класната. Ако не беше повдигнала въпроса на родителската среща сигурно нямаше да има нищо. Подаръци общи едва ли ще вземем. Не случихме на родители - при нас е орел, рак и щука.

 С екскурзии с приспиване на госпожите не им се занимава, за това ще имат еднодневна.

# 49
  • Мнения: 28 891
Заехме се аз и още една майка с организация на празник и подаръци за госпожите. Обаче е мъка. То претенции, то "аз не искам за тази госпожа, само за онази", то скъпо ми е (по 20 лв/дете за празник с торта, пица и аниматор), то не знам какво си. Що не се заемат с организацията тогава?!!?? Не стига, че някой се наема, те само наготово.....

# 50
  • София
  • Мнения: 18 636
45 кв за албум с твърди корици, за парти още не знам.

# 51
  • Мнения: 68 372
Заехме се аз и още една майка с организация на празник и подаръци за госпожите. Обаче е мъка. То претенции, то "аз не искам за тази госпожа, само за онази", то скъпо ми е (по 20 лв/дете за празник с торта, пица и аниматор), то не знам какво си. Що не се заемат с организацията тогава?!!?? Не стига, че някой се наема, те само наготово.....

Къде ги обсъждате тези неща с другите родители - на живо, в групи? Благодаря...

# 52
  • Мнения: 28 891
За подаръците на госпожите - група в месинджър.
За празника - групата на класа във фейсбук.

# 53
  • Мнения: 68 372
Питам, защото при нас има група във фейса, но е толкова умряла...никой не се обажда, нито пита. Само госпожата качва неща понякога, и то пост фактум. Като се замисля, само аз два-три пъти коментирах нещо от профила на ММ, аз нямам фейс...и това беше. И после се отказах, и звъня директно на класната, като искам да разбера нещо.
Както казах, умряла работа. Много умряла даже....

# 54
  • Мнения: 28 891
Ако имаш телефоните на родителите, може да се направи група и във вайбър.

# 55
  • Мнения: 68 372
Госпожата по занималня беше направила такава по време на онлайн обучението в началото, но пак само аз питах...и децата. После се отписаха един по един...абе умряла работа.

# 56
  • Мнения: 28 891
То, не, че нашите са по-активни, де.... Все едно не става въпрос за техните деца.
Ядосва ме това, че виждат публикацията (отдолу се показва кой е прочел), но си трайкат. Дори не пишат съгласен или не. Ще видим сега със събирането на парите какво ще стане. По 20 лв. за празник - пари, с които не можеш да заведеш никъде детето си, но пак им били много на някои. Много се надявам поне за празника всички да се включат. За госпожите стана ясно, че пак няма да са всички. Не, че са длъжни за това де.... ама все пак завършват 4 клас. 4 години госпожите ги дундуркаха като бебета. Само дето сополите не им бършеха.....

# 57
  • Мнения: 68 372
При сестра ми знам че често дрънкат по месинджърите и все обсъждат нещо. Пък при нас никаква активност. И се чудех само аз ли случих на родители тип умрели лисици...все тихинко, нищо бе, нищо да не попитат...по едно време си мислех че аз съм някаква извънземна, която все не е разбрала нещо и се налага питане.
Май и те звънят по телефоните на класната, друго обяснение нямам.

За тържествата не се меся. Ако на мен ми е неизгодно, не участвам. Не обичам да ме задължават и извиват ръцете принципно.
За завършването - писах вече, че не го усещам като знаково събитие в живота на сина ми. За това вероятно не се вълнувам и не ме интересува много, не спирам никого да организира каквото сметне той за важно за него...

# 58
  • Мнения: 28 891
Принципно е така, празника е по желание. Ако някой ми го предложи, не виждам причина да не се съглася да се повеселят децата, особено че половината се разделят след 4 клас. И става въпрос за 20 лв. Все пак не им правим балове за по 1000 лв.

# 59
  • Мнения: 68 372
Мини бал - то албуми, то тържество, то китки, то подаръци - каква е разликата с абитуриентския бал?

Ако има желание, няма лошо. Лошо е насила и принудително когато трябва да е Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт