Жена ми никога не си иска секс

  • 13 196
  • 302
  •   1
Отговори
# 285
  • Далечният изток
  • Мнения: 14 860
Бе в крайна сметка или си сексуален, или не си...
Другото са тъпи извинения.

# 286
  • Мнения: 8 937
Чесро се оказва, че с един си сексуален, с друг - не...

# 287
  • София
  • Мнения: 35 098
Често се оказва, че губиш интерес до година и после “пускаш”, колкото да убиеш партньора, но да го държиш.

Сексуалността е фина тема, която много прескачат.

# 288
  • Далечният изток
  • Мнения: 14 860
Нямам подобен опит, ама не изключвам да е така...

# 289
  • Мнения: 6 149
всеки може да презареди
Всъщност не. От първо лице - специализант, прибирайки се с полулазене, сяда на дивана и се събужда на следващия ден към обяд. Имало е случаи и след 2 дни да се прибира с общо 3-4 часа сън.

# 290
  • София
  • Мнения: 35 098
От личен опит - тогава е най- хубаво Wink

# 291
  • Мнения: 8 937
Всички сме имали такива моменти, ама в историята май става дума за тенденция.

# 292
  • Мнения: 40 905
Който има интерес, го има и на 25 и на 65.
Извиненията са много удобни за скапване на отношенията.

Ще се съглася с rf22, всеки може да презареди, ако има ищях.

Имаш ли опит с 66? Wink

Иначе може, разбира се. Не става дума за това, а че вече е по-трудно и не толкова начесто.

# 293
  • Мнения: 4 949
А при мен е точно обратното .Приятелят ми все е изморен , все трябвало да си почива , все не е наспан . Като му кажа , че искам да правим секс директно отговорът му е " Ти май не знаеш какво е да си под напрежение и да работиш без почивка "
След 20 + години съвместно съжителство, когато чух подобен тип оправдания, включая високо кръвно...се оказа, че има коя да му го вдига..
Да си изморен веднъж-два, но стане ли норма..Проблем има!

# 294
  • София
  • Мнения: 35 098
Станция, да имам късмет да доживея, да видя, ще споделя.
Но имам наблюдение и да, душа ще излезе, мерак остава Wink

# 295
  • Мнения: 40 905
Станция, да имам късмет да доживея, да видя, ще споделя.
Но имам наблюдение и да, душа ще излезе, мерак остава Wink

Мерак и можене не е едно и също Wink
И не ме разбирай, аз съм на +55 и съвсем не сме загърбили упражненията, даже май доста добър ритъм поддържаме, обаче все пак не е същото като преди. Има си специфики, това казвам. А и отделно мъжете са нежни създания по отношение на психиката и стрес/страх/неуспехи доста им спихват мъжествеността. От друга страна успехи, пари, похвали, харесване ги изпращат на небето. Впрочем тук има толкова много теми и постинги за (според мен) женски проблеми с либидото, че май не са само мъжете.

Относно влиянието на възрастта показателен е този виц:
Пенсионери спорят коя храна е най-добър афродизиак. И единият казва:
- Супер ефект има яхния от зрял боб.
- Как така, бе? Боб???
- Ми да, след една чиния бобена яхния после пет тека подред се правели.
- И от кого чу това?
- Ми от едно войниче в трамвая....

ММ също се майтапи, че на младини съм владеела една много ефикасна техника за предизвикване на ерекция - натискала съм звънеца на входната врата като му ходя на гости Wink

# 296
  • Мнения: 19 848
А и отделно мъжете са нежни създания по отношение на психиката и стрес/страх/неуспехи доста им спихват мъжествеността. От друга страна успехи, пари, похвали, харесване ги изпращат на небето. Впрочем тук има толкова много теми и постинги за (според мен) женски проблеми с либидото, че май не са само мъжете.
Ето тук е разковничето. Мъжете са с доста фина сексуална психика всъщност. И им влияят една торба неща. Доста по-лабилни са психосексуално от жените. Smiley

# 297
  • СИ
  • Мнения: 4 406
А и отделно мъжете са нежни създания по отношение на психиката и стрес/страх/неуспехи доста им спихват мъжествеността. От друга страна успехи, пари, похвали, харесване ги изпращат на небето. Впрочем тук има толкова много теми и постинги за (според мен) женски проблеми с либидото, че май не са само мъжете.
Ето тук е разковничето. Мъжете са с доста фина сексуална психика всъщност. И им влияят една торба неща. Доста по-лабилни са психосексуално от жените. Smiley

Хм-м-м-м...! Е как така? В подобни теми все се е обяснявало, че те мъжете само за това мислят, нали?! На мъжете им било лесно, пък жените били едни такива чувствителни. Влагали душа и емоция. Не можели просто така, като му се прииска на мъжа... И сега какво? Обратното било. Баси...!          Smile

# 298
  • Мнения: 40 905
А и отделно мъжете са нежни създания по отношение на психиката и стрес/страх/неуспехи доста им спихват мъжествеността. От друга страна успехи, пари, похвали, харесване ги изпращат на небето. Впрочем тук има толкова много теми и постинги за (според мен) женски проблеми с либидото, че май не са само мъжете.
Ето тук е разковничето. Мъжете са с доста фина сексуална психика всъщност. И им влияят една торба неща. Доста по-лабилни са психосексуално от жените. Smiley

По две причини:
- За жените е общоприето "да ги боли глава" и не им страда имиджът от това. А при мъжете провалът е много потискащо и срамно нещо.
- Жената може да се напъне и да прави секс и без да е на кеф, евентуално с малко гел, а мъжът не може. Там проблемът се вижда много ясно и не могат да имитират страст Wink

Последна редакция: вт, 21 юни 2022, 16:34 от Черна станция

# 299
  • Мнения: 19 848
Точно така. За един мъж е много по-фрустриращо.

Общи условия

Активация на акаунт