🔥 Джан Яман 🔥 Свободна тема за размисли и страсти ... *тема 9

  • 52 482
  • 738
  •   1
Отговори
# 690
  • Мнения: 41 930
Добро утро в петък!



Нека всичко добро да ни намери, да ни последва,да ни прегърне и да остане с нас!
Ароматно кафе за началото на един страхотен ден!
CoffeeFlowers HibiscusFlowers Four Leaf Clover











Приятен ден ви желая!

# 691
  • Мнения: 5 967
Хайде, да видим, каква изненада ни чака, само след малко...има няма половин час

💥НОВА IG история Джан Яман 
Днес в 15:00 имаме изненада за вас. До скоро 💥


# 692
  • Мнения: 10 941
Бас ловя, че е трейлър за новия сезон на... Ранобудна птичка Joy

# 693
  • Мнения: 5 967
Бас ловя, че е трейлър за новия сезон на... Ранобудна птичка Joy

Ха-ха, това беше добро Joy Joy Joy
С главна героиня...Ели Мели
Stuck Out Tongue Winking Eye Stuck Out Tongue Winking Eye

# 694
  • Мнения: 3 860
Трейлъра на втори сезон на РП ще е: Санем се развежда с Дивит и се жени за Музо..... Ааахаха! Animal See No Evil Joy Joy

==================================

ЩЕ СЕ МРЕ!! Scream

Първия трейлър на Виола! Purple Heart


"Щастлив съм, почти година след първия дубъл, да публикувам предварителен преглед на първия трейлър на новия ни сериал „Viola Come il Mare“.

Беше дълго пътуване, пълно с емоции и жертви; смях и лошо настроение; ангажираност и удовлетворение; вятър, дъжд, студ, жега и дори Ковид ни посети за съжаление! Но успяхме и най-накрая постигнахме тази първа прекрасна цел… Наближава излъчването на първия ми сериал, заснет изцяло на италиански.

Горд съм, че работих с тази прекрасна група, съставена от професионалисти, фантастични актьори и много приятели. Дано красивото чувство, родено между всички ни, е "разцепило" екрана със същата сила, с която ни е обвързала!

Така че хайде на "Viola Come il Mare", покажете на всички колко емоция изпитваме и колко любов сме посветили на този сериал.
Даже (Ура) Виола! ♈️
@francescachillemi___
Очакваме ви от септември на Canale 5 с Viola Come Il Mare!"


ИГ Джан: https://www.instagram.com/p/CgmMNe2AShR/




Джан е невероятен, той е чиста емоция, той е ПРЕКРАСЕН! Толкова се гордея с него! Heart Расте, желанието ми да го видя като Франческо Nature Fire да ги видя двамата с Виола.... Nature Fire Heart Eyes

Последна редакция: пт, 29 юли 2022, 16:23 от grozdence.

# 695
  • Мнения: 10 941
Scream те това е изненада! Най-после... Yum Много готино, нямам търпение просто да започва!

Чаооо вика Grinning Ние ще сме ЧАО... да си умреш наистина ...

# 696
  • Мнения: 41 930
Грозде,благодаря за трейлъра! Two Hearts

Най-после изненадата!Стахотен Джан! Hands Plus1Hands Clap

Бях намерила с надписа Чаоо,но Ели,ме изпревари,за това без него! Wink







# 697
  • Мнения: 5 967



Джан е невероятен, той е чиста емоция, той е ПРЕКРАСЕН! Толкова се гордея с него! Heart Расте, желанието ми да го видя като Франческо Nature Fire да ги видя двамата с Виола.... Nature Fire Heart Eyes

УАУ, майко мила, как звучи само на италиански
Направо съм в несвяст Все очаквах, че ще е яко, но тоя трейлър ме отвя...нямам думи, с които да опиша възхищението си от Джан Animal See No Evil Heart Eyes
Само с няколко погледа и две изречения на италиански с този негов глас и показа различна енергия от всичко, което съм гледала....феномен бе, феномен Sunglasses Stuck Out Tongue Winking Eye

# 698
  • Мнения: 3 860


Диалозите в трейлъра:

V: Ето го Палермо, всичко е мощно.
F: Здравейте!
Т: Инспекторе, добро утро!

F: Това, че си журналист, не ти дава право да ходиш където си искаш...
V: Ходя там, където има престъпност.

F: Страхувате се да не устоите на чара ми? Имате право да се страхувате...

V: Аз съм Виола, като морето.


трейлъра с руски суб.: https://vk.com/canyamanfanklub?z=video38858520_456240080%2Fe9660 … l_wall_-199343470

с англ. суб.: https://twitter.com/CanYamanMedia/status/1553052395294412800


 -----------------------------

Сладурите Джано и Джовани Wink Joy

nastagramd: Явление 💜

canyaman: @nastagramd съжалявам, но не са те сложили в трейлъра хахаха. Те ще разберат, че вие ​​сте истинският главен герой, спокойно Joy

nastagramd: @canyaman според мен обществеността вече чувства, че това е така 💜

canyaman: @nastagramd наистина! Излъчваш вибрации, като от главния герой, страх ме е да не ме избуташ на заден план Joy




Как се радвам, че Джан общува с добри и весели хора, с някои дори станаха приятели Simple Smile

------------------------------

Стори Франческа:
"Още малко търпение и най-накрая ще срещнете Francesco Demir Blue Heart
Очаквам ви през септември на Canale5"




Grinning И Франческа е много сладка и весела, разбира мн. добре, какъв партньор има.... Nature Zap Nature Fire Nature Fire

Трейлъра е много красив и въздействащ.. със сигурност ще има успех! Nature Boom И какви красиви думи от нашето момче Hands Clap каква емоция има в тях.. Той отново ни позволи да видим фината, учтива и уважителна класа, с която сподели трейлъра! Колко мил и привързан е към колегите си Simple Smile Личи си, че е мн. развълнуван, било е трудно, но с любов и отдаденост всичко се постига.. той самият е любов! Heart
Браво за Джан, той заслужава целия успех и късмет на света, и много повече.. той е винаги учтив, благодарен и чаровен и  всичко хубаво, което му се случва е напълно заслужено! Heart

П.П. Между другото, в публикацията на Джан пише, че това е предварителен трейлър:
"предварителен преглед на първия трейлър"

П.П. Бях навън и погледнах набързо за новости.. ако има нещо друго ще пиша пак Simple Smile

# 699
  • Мнения: 10 941
Ами, че аз сериала си го чакам, заради ДжованитУ! Хубаво е, че Джан осъзнава, че ще има конкуренция за женските сърца!

# 700
  • Мнения: 41 930
Здравейте,момичета!











Пожелавам ви приятна събота, изпълнена с настроение и летни емоции!

# 701
  • нещотърсачка НАРЦИ Love is everything
  • Мнения: 12 140
Ама вЕрно ли ще има и други герои освен Франческо и Виола?!  Stuck Out Tongue Winking Eye

И въобще не се сещам кой е Джовани. Laughing

Много секси трейлър. Heart Eyes Ще се мре, докато гледаме сериала, то е ясно. И със затворени очи да го гледам, пак ще се мре. Умопомрачителен е тембърът на Джан, а на италиански звучи направо убийствено.

# 702
  • Мнения: 5 967
Профи, ама то и Виола ли има?
Ти, да видиш...аз виждам и чувам само един секси Джан със секси глас (ах, тоя италиански, как се вписва в сексапила му) Heart Eyes Heart
Хиляда пъти си го пусках и не омръзва бе, още с по-голямо нетърпение го чакам сега Sunglasses Stuck Out Tongue Winking Eye

# 703
  • Мнения: 14 370
Здравейте, момичета на Джан!

     Гледам от балкона всичко, което пускате за Джан и съм безкрайно благодарна, че вие, момичета, ни правите съпричастни на всяка стъпка от ежедневието на нашия любимец.
     Малко е да кажа, че съм възхитена от този красавец. Аз съм влюбена в него. Невероятен човек, блестящ актьор и неустоим съблазнител.
     Гигант - неподражаем, неуморим и блестящ!



# 704
  • Мнения: 41 930
Добро утро,момичета, в последния ден на юли!



Неделя изпраща юли.Поглеждаме напред с надежда за късмет!
Да бъдем здрави,а месеците идват и си заминават.
CoffeeBoat


Nature ZapNature ZapNature Zap
📌 Профилът на Джан в Instagram достигна 9,9 млн. последователи,
a публикации с хаштаг #CanYaman вече 3,2 милиона! Nature Star2







Желая ви прекрасен ден!

Общи условия

Активация на акаунт