🔥 Джан Яман 🔥 Свободна тема за размисли и страсти ... *тема 9

  • 52 485
  • 738
  •   1
Отговори
# 705
  • Мнения: 10 941
Добро утро в първия ден на август Blush

Имайте прекрасна седмица Heart

# 706
  • Мнения: 41 932
Добро утро,момичета!


Добре дошъл август!Първи понеделник и нова седмица!
Нека ни е на късмет и започнем с първата чашка кафе
и си пожелаем здраве и щастливи дни!
CoffeeNature Sun With FaceFlowers Four Leaf CloverHeart

Ели Hug,е наминала за кафенце,но няма кой вчера да пише! WinkВсички на почивка ли сте?



...пуснато вчера във ВК(знаете нямам ИГ и ТТ),преводът автоматичен от руски ез.,без редакция,че нямам време
✅От изданието "Elle" (Италия)....

От #JanYaman до Marco Rossetti, ето новите секс символи на италианските телевизионни предавания.
Есента по телевизията ще бъде красива.
Откъде да започна, ако не с #JanYaman в статия за секс символите. С чисто лице и красиво телосложение, турският актьор е истинска звезда. Радвайте се мили мои - той ще ни прави компания дълго време, защото има своя собствена поредица: "Viola come il mare", по Canale 5, в партньорство с Francesca Killemi. И не казвайте, че това не е повторение за тези двамата: миналия сезон в "Che Dio Aiuti" Can Yaman се появи в образа на барман, но е възможно героят да стане постоянен. Поне така се надяваме.

Пълния текст 👉 https://www.elle.com/it/showbiz/tv/g40696043/serie-tv..



HeartNature StarBlue Heart


Желая ви приятен ден и щастлива седмица!

# 707
  • Мнения: 3 860
Привет, рагаци! Simple Smile
Злати Revolving Hearts аз от вчера съм се разчистила из къщи, че ММ довечера тръгва към БГ Simple Smile

Момичета Hug от утре ще отсъствам един месец от темата.. ще ви изоставя* до началото на септември! Simple Smile
През август очаквам Джано да почне да снима Ел Турко.. и от вас ще се осведомявам, знаете, че разчитам на вас! Ще ми се и Лукса да излязат и да кажат, какво се случва със Сандокан?! Поне да обяснят, защо се бавят и отлагат постоянно.. и последно за кога са го отложили?!

НОВО| Disney Plus Turkey IG публикация

Качили са снимки на 6-те звезди, на които пуснаха промо-видеа Simple Smile
Всички са мн. яки, но нашия е най-най и в двата смисъла! Nature Star Wear Crown
тук може да видите останалите пет:
https://www.instagram.com/p/CguXiBYqa0K/?igshid=YmMyMTA2M2Y%3D





------------------------

ТТ пост от Медиасет Simple Smile



"В очакване да се срещнем с тях "лично" през септември на Canale 5, нека заедно открием някои любопитни неща за двамата герои на Viola Come Il Mare, Francesca Chillemi и Can Yaman. Heart Eyes Каква ще бъде тяхната съвместимост? Thinking Wink "
Видеото тук: https://twitter.com/fictionmediaset/status/1554154607026356227  




Отговарят на въпроси Simple Smile На въпроса "Целувка или Прегръдка", нашия гушлив мечок отговори "прегръдка", разбира се.. Hands Ok Hand
Ако ми попадне превод, ще го донеса! Simple Smile

Последна редакция: пн, 01 авг 2022, 21:00 от grozdence.

# 708
  • Мнения: 10 941
Ето и преводчето Simple Smile

Бира или вино?
C. Бира
F. Вино

Влак или самолет?
C. Самолет
F. Самолет

Сладолед фунийка или чаша?
C. Фунийка
F. Фунийка

Сладко или солено?
C. Солено
F. Сладко

Кафе е или чай?
C. Кафе
F. Кафе

Месо или риба?
C. Риба
F. месо

Моторна лодка или платноходка?
В. Моторна лодка
F. Страхувам се малко от ветроходната лодка, дори и да ми хареса като идея, така че казвам моторна лодка

Сутрин или нощна сова?
C. Нощна сова
F. Нощна сова

Бяла или черна?
C. Бял
F. черен

Готвене или ядене?
C. Хранене
F. Хранене

Вграда или в провинцията?
C. Град
F. Град

Топло или студено?
C. Горещо
F. Много горещо

Целувка или прегръдка?
C. Прегръдка
F. Това е трудно, а? Прегръдка

11/15 Съвместимост 74%

# 709
  • Мнения: 41 932
Добро утро,момичета!



Доброто настроение, чашката кафе и положителната нагласа за деня са добро начало.
Нека да ни е приятно и уютно, и имаме повече поводи за радост и усмивки!
CoffeePurple HeartCoffee



Грозде Hug,благодаря за снимките и инфото!Ние ще пускаме,но ще ни липсваш! Two Hearts
Скрит текст:
Какъв е този твой мъж,че да не можеш да пишеш и се занимаваш с твои неща? Wink
Ами ако живееше редовно при вас какво щеше да правиш?

Ели Hug,благодаря за бг.превода на въпросите.Доста са съвместими! Simple Smile







Желая ви приятен летен ден!

==================================================

Привет!

Имаме ново промо....Hands Plus1Nature FireNature StarNature Boom

📼NEW| #ViolaComeIlMare in September on #Canale5
https://twitter.com/CanYamanMedia/status/1554438091775025154
https://vk.com/club173526015?z=video-173526015_456244223%2F04e44 … l_wall_-173526015

Превод:
F : Един вертикал - човек, който събира информация в случай на убийство: журналист
C: Полицай
F: Тайнство, което постановява съюза между 2 души - брак
C: Изключително миропомазване
F: Кой си ти?









Последна редакция: вт, 02 авг 2022, 15:57 от Zlatina3

# 710
  • Мнения: 3 860
Ооп, момичета Simple Smile редувам Злати Hug (ако има нещо ново за пускане по-късно) Елка Hug и Джаки Hug сигурно са припаднали след второто промо.. Grinning (някои пишат, че това е първото официално промо, трябва да се види, Медиасет как са го надписали)
Ама много са красиви и двамата бее Scream Revolving Hearts
Това явно е първата им среща Grinning Франческо веднага я захапа, ама.. Wink Joy Виола пък как го гледа с отворена уста Rolling Eyes тц, тц.. Joy хумор, красота и либидо в ход..  виждам аз в това промо! Wink Sunglasses Joy

Промото и в ютюб Heart Eyes

Целия диалог:

Виола: 1 Вертикално. Човек, който събира информация в случай на убийство... Журналист!
Франческо: Полицай!
Виола: Тайнство, което постановява съюза между двама души... Брак!
Франческо: Екстремно миропомазване! (хаха, този отговор е твърде смешен... Animal See No Evil Joy )
Виола: Извинете, кой сте вие?
Франческо: Главен инспектор Франческо Демир... и съм сигурен, че скоро ще се видим отново... Ела да се изкъпеш  морска Мис Италия... (Аахаха, малее, този нашия ще побърка тази женица още в началото Animal See No Evil Joy )
Виола: Виола, казвам се Виола! Но в едно е прав: ще се видим скоро с Viola Come Il Mare! Приятно лято!


Последна редакция: вт, 02 авг 2022, 18:25 от grozdence.

# 711
  • Мнения: 10 941
Припаднали сме да Joy Аз може да не съм морска Мис Италия, даже и Мис Долно-нанагорнище не съм, ама ще ида да се изкъпя с този опасен полицай Joy

# 712
  • Мнения: 5 968
Аз, не съм се свестила от първото промо още
С голямо нетърпение се очаква явно Viola Come Il Mare
Вижте какъв отзвук има само след първото промо














# 713
  • Мнения: 10 941
Нося нещо много интересно!!!

🆕️ Чехия е купила дългоочаквания сериал Viola come Il Mare, с участието на Can Yaman и Francesca Chillemi , преди дори да бъде излъчен в Италия и ще бъде излъчен по Prima love tv с името "Цветовете на Палермо" 🇨🇿🇨🇿🇨🇿

Я ги вижте чехите!!! Браво на тях! Ех, и тука да имаше кой да купи... и то ПРЕДВАРИТЕЛНО!! Заслужават Джано да им направи кефа и да отиде за премиерата!

# 714
  • Мнения: 3 860
Горда съм с Джано-Италиано...... Hands Raised Hands Heart че с  популярността на името си, с неговата ангажираност навсякъде., красота, харизма, сексапил.. и най-вече със забележителната сила на екрана, вече си има свой сериал на италиански Hands Ok Hand и е купен предварително от Чехите Hands Clap

Ей ги Чехите..Simple Smile  изглежда са ХЛЪТНАЛИ и те, ама! Rolling Eyes тц, тц, тц......... Wink Joy


Can Yaman по следите на престъпността в грешното Палермо.
Горещите новини държат жените будни

Есенната програма на най-обичания чешки канал Prima LOVE отново ще бъде наситена с Любов, Съдба, Връзки и Емоции. Така например ще предложи чисто новия и особено чакан от жените сериал "Colors of Palermo" от италианска продукция, веднага след международното му излизане! В главната роля ще влезе обожаваният турски красавец Джан Яман! Но можете също така да очаквате с нетърпение историческата костюмирана сапунена опера Анастасия и цяла поредица от филмови премиери.

Мис Италия 2003 и най-популярният турски актьор днес ще бъдат събрани от "Цветовете на Палермо", в оригинал Viola come il mare.

Джан Яман (32), познат от турския сериал „Мечтателна любов“ или „Рецепта за любов“, трябваше да се премести в Рим, Италия, за снимките на очакваното ново издание „Цветовете на Палермо“, което беше особено приветствано от многобройните тълпи от неговите Италиански фенове. Те имаха звездата си от Истанбул "при себе си" няколко месеца.

Can Yaman смени турския с италиански..



Статията продължава, разказват за Джан, за сюжета, за др. сериали и т.н.
 тук: https://zeny.iprima.cz/can-yaman-na-stope-zlocinu-v-hrisnem-pale … zenam-spat-114025

Съвсем официално заявявам, че това вече е една от (многото) любимите ми снимки на Главния Комисар! Heart Eyes Nature Fire Grinning



Имайте предвид, че Роби е в Букурещ (вижте му посл. снимка и сторитата) А вчера беше сложил стори от самолета, че лети над Будапеща, с красив изглед от езерото Балатон. Пък преди 5 часа има Стори, че се качват 2-ма човека (има 2 сенки) в самолета, не знам на къде лети той и спътника му (едната сянка е твърде секси, познайте на кой е) Wink Grinning Има др. стори от мн. яка фитнес зала (нашия спортист явно са е потрудил и там). А в последното му стори, показват къде са били преди час (изглед от самолет).. но нямам време да видя какво са писали рагаците в ТТ и ИГ, 100% са разследвали! Simple Smile

Рагаци, имайте прекрасен и весел месец август! Nature Sunny Heart
Аз когато мога ще пиша! Simple Smile

Последна редакция: вт, 02 авг 2022, 23:41 от grozdence.

# 715
  • Мнения: 41 932
Добро утро в сряда!



Да сe насладим на кафенцето и си пожелаем
 спорен и късметлийски ден!
CoffeeFlowers BlossomFlowers HerbNature Sun With FaceFlowers Four Leaf Clover

Скрит текст:
3 август-Световен ден на динята! Flowers Watermelon
Да ви е сладък и усмихнат деня! Heart








# 716
  • Мнения: 5 968
И в полската преса са го отразили. Очакването на сериала, очевидно е огромно

"Viola come il mare". Can Yaman в новия сериал. Турският актьор и бивша Мис Италия са във възторг! "Можете да видите химията между тях"

Все пак Джан Яман има причини да бъде щастлив. Скоро зрителите в Италия ще гледат новия сериал с негово участие. Това е първата продукция, в която турската тв звезда играе изцяло на италиански език. Как се справи с красивата бивша мис Италия Франческа Чилеми?
Джан Яман съобщи на феновете си, че наближава премиерата на първия му сериал, заснет изцяло на италиански език. Става въпрос за сериала "Viola come il mare", който ще дебютира по Canale 5 през септември.

"Вълнувам се да публикувам тийзър трейлъра за новата ни поредица „Viola Come il Mare“ почти година след първия кадър".

В поста си актьорът напомни, че работата на снимачната площадка на италианския сериал не е била от най-лесните. Екипът се бореше с времето и ограниченията, свързани с пандемията. - Беше дълго пътуване, изпълнено с емоции и жертви - добави той.
Сериалът "Viola come il mare" е базиран на романа "Conosci l'estate" на Симона Танзини. Това е историята на красива модна журналистка (в ролята Франческа Чилеми), която се мести от Париж в Палермо, за да намери баща си, когото никога не е виждала. Там той започва работа за уебсайт, занимаващ се с престъпността и започва сътрудничество с инспектор Франческо Демир (Кан Яман). Сериалова Вайълет страда от рядко заболяване - синестезия, което се основава на необичайно възприемане на реалността чрез сетивата.
Трейлърът на новия сериал с Джан Яман в главната роля предизвика сериозен интерес в социалните мрежи. Феновете на хубавия турчин са в очакване на премиерата на "Viola come il mare" и вече констатират:

"Много си пасвате".

"Можете да видите химията между тях - интернет потребителите са във възторг".




https://www.telemagazyn.pl/artykuly/viola-come-il-mare-can-yaman … hemie-100796.html

# 717
  • Мнения: 10 941
Ооопппааа!!! Нов трейлър Scream


https://youtu.be/NJQaJNJVLJk

В. Съжалявам, можете ли да играете малко по-далеч? пясъкът стига до мен ..
В. Повече моля, пясъкът лети!
Ф. Кой идва на морето, ако не понася пясъка?
В. Съжалявам, че уча за нова работа ... аз съм Виола, ще работя тук като криминален журналист и съм малко притеснена .. знаете ли, казаха ми, че главният инспектор Демир е малко досаден. Кой си ти ?
Ф. Главен инспектор Франческо Демир
В. Ах ... Ще се видим скоро с Viola Come il Mare… Честито лято



Ах, огън!!! Nature Fire

А този поглед обещава мноооого неприятности!! Grinning

# 718
  • нещотърсачка НАРЦИ Love is everything
  • Мнения: 12 141
Новия трейлър Джан е пуснал  в инстаграма си с думите -
Цитат
Невъзможно е да опишем емоциите, които изпитахме, докато снимахме # ViolaComeIlMare… 🙏🏻💕 Ще открием, че Виола буквално живее от цветове и емоции, и че ще срещне Франческо Демир, чаровен и съблазнителен мъж, но с малко вяра в човечеството… напълно противоположно на нея! 😜 Ще срещнем много приятели, които ще ни накарат да се усмихнем, да се замислим и да ни помогнат в най-трудните избори. Нямаме търпение да ви отведем на невероятна земя като Сицилия, за да откриете цветовете на Палермо, придружени от топлината на всички онези, които ни позволиха да реализираме това красиво пътешествие, което е на път да започне !!! 🌊💜 Любопитни ли сте? 👀 Ще се видим през септември на # Canale5!

# 719
  • Мнения: 5 968
Новия трейлър Джан е пуснал  в инстаграма си с думите -
Цитат
Невъзможно е да опишем емоциите, които изпитахме, докато снимахме # ViolaComeIlMare… 🙏🏻💕 Ще открием, че Виола буквално живее от цветове и емоции, и че ще срещне Франческо Демир, чаровен и съблазнителен мъж, но с малко вяра в човечеството… напълно противоположно на нея! 😜 Ще срещнем много приятели, които ще ни накарат да се усмихнем, да се замислим и да ни помогнат в най-трудните избори. Нямаме търпение да ви отведем на невероятна земя като Сицилия, за да откриете цветовете на Палермо, придружени от топлината на всички онези, които ни позволиха да реализираме това красиво пътешествие, което е на път да започне !!! 🌊💜 Любопитни ли сте? 👀 Ще се видим през септември на # Canale5!

Профи, думите са на Франческа, понеже заедно са го споделили, затова излизат и на Джан в публикацията, но пред поста  пише Франческа Blush

Общи условия

Активация на акаунт