🔥 Джан Яман 🔥 Свободна тема за размисли и страсти ... *тема 9

  • 52 514
  • 738
  •   1
Отговори
# 720
  • Мнения: 41 960
Добро утро,момичета!


Вчера ни пуснаха нов трейлър! Hands Plus1Nature FireЯко ни подгряват! WinkSimple Smile













Имайте приятен летен ден!

# 721
  • Мнения: 6 096
Опааа, нещо се готви пак изненада, май
Илкер и Джунейт са в Италия...да видим, какво ще се случи




Вчера Франси е имал Рожден ден. Birthday Champagne
Да е жив и здрав и да бъде все така лоялен към Джано

# 722
  • Мнения: 10 949
Пак ще се снима нещо, щом Лелите са в Италия!!! Айде дано е Ел Турко Joy

Ново от Джан... мама мия!! Flushed



И екранната двойка на годината!!! Heart Eyes Страхотен постер!!!

# 723
  • Мнения: 14 437
Здравейте, момичета на Джан!


     Да се включа и аз с две фотки от сторито на Джан:




     Днес турските медии отразяват първия тийзър на "Viola Come Il Mare".
     Ееех, ще се пръснат от злоба и завист. Вижте само заглавието: "Излезе първият тийзър на първия телевизионен сериал на Джан Яман в Италия! Отново мускулите са на преден план!"
     Пускам линк за цялата статия, че изобщо не искам да се занимавам да превеждам брътвежите на тесногръдите и елементарни драскачи.
https://televizyongazetesi.com/can-yamanin-italyadaki-ilk-dizisi … on-planda/1331983
    А Джан сигурно е прочел статията и в отговор пуска тази убийствена снимка - "прилично" облечен, но неприлично красив!

# 724
  • Мнения: 10 949
Пхаха на преден, на заден план, все тая... Джано очаква дебюта си в главна роля в ИТАЛИЯ, а любимите ми комшии може да си дрънкат колкото искат Grinning Щях първо да напиша дебюта си в Италия, но се сетих, че той вече дебютира на екран с малката си, но запомняща се роля в "Бог да ни е на помощ". Сещате ли се, беше почти веднага след като се премести в Рим! Айде като някой друг турски актьор бие този рекорд, да ми се обадят Joy

# 725
  • Мнения: 6 096
Ей, тия драскачи не се спряха...Rage гол бил, мускули бил.Rage Ами, що те не се съблекат като е толкова лесно, та да видим и техните мускули, ама то с драскане и злоба мускули не стават.Joy Трябва всекидневен труд и дисциплина, за да изваеш божественото тяло на Джан.Sunglasses Могат да пишат и говорят безкрайно, но той постоянно се стреми към съвършенство и работи усърдно върху това, не се отказва при първата негативност отвън. Scream
Но когато си божествено красив, както физически (оформил се с много труд), Animal See No Evil така и духовно, образован, ерудиран, интелектуален, чувствителен, в същото време много мъдър и балансиран перфекционист, отговорен и добронамерен, Hug то тогава много бързо влизаш като трън в очите на всички тия драскачи, които и представа си нямат за какво иде реч....дай им само да плюят, защото трудно биха го стигнали Rage

Чакай, да си го сложа, че да се види, колко божествено красив е и без да е гол Sunglasses

Последна редакция: чт, 04 авг 2022, 23:49 от jackie.

# 726
  • Мнения: 41 960
Добро утро,момичета!


"Пийте кафето си горещо и се усмихвайте широко против бръчки.И не
забравяйте,че злобата състарява бързо,грозно и безвъзвратно."
CoffeeFlowers Cherry Blossom



Кавото и да говорят и пишат за Джан,важното е че върви нагоре в кариерата си! Hands Plus1







Желая ви успешен ден!

# 727
  • На юг от тук
  • Мнения: 3 357
Пхаха на преден, на заден план, все тая... Джано очаква дебюта си в главна роля в ИТАЛИЯ, а любимите ми комшии може да си дрънкат колкото искат Grinning Щях първо да напиша дебюта си в Италия, но се сетих, че той вече дебютира на екран с малката си, но запомняща се роля в "Бог да ни е на помощ". Сещате ли се, беше почти веднага след като се премести в Рим! Айде като някой друг турски актьор бие този рекорд, да ми се обадят Joy

Според тях, Джан  е в Италия да снима реклами на спагети. Техните прехвалени любимци, да се плискат в Егейско море и снимат за турската домакиня. Така,че да плакнем очи с него,пък те да си пийват водичка. Yum
Спокоен ден Джановки.

# 728
  • Мнения: 6 096
Според тях, Джан  е в Италия да снима реклами на спагети. Техните прехвалени любимци, да се плискат в Егейско море и снимат за турската домакиня. Така,че да плакнем очи с него,пък те да си пийват водичка. Yum
Спокоен ден Джановки.
KKATINNA, пак ли някой плиткоумен мозък се е изказал неподготвен Rage....аман от капацитети, които или не го следят или целенасочено се правят, че не виждат. Joy
Джан, за тия две години в Италия направи, толкова неща, колкото някой, за цял живот няма да могат. Stuck Out Tongue Winking Eye Ама, нали Джан не се провали за техен ужас и затова най-лесно им е, да се омаловажава труда и усилията, които хвърля в най-различни проекти.Sunglasses Даже няма да си направя труда да им изредя всичките му постижения...който иска намира Blush
А който, желае да не вижда, няма смисъл...тяхното наказание е неговият успех! Stuck Out Tongue Winking Eye

Чакай, да си го сложа да им вади очите, на всички недоброжелатели

Последна редакция: пт, 05 авг 2022, 20:01 от jackie.

# 729
  • Мнения: 14 437
...Джан, за тия две години в Италия направи, толкова неща, колкото някои, за цял живот няма да могат. Stuck Out Tongue Winking Eye Ама, нали Джан не се провали за техен ужас и затова най-лесно им е, да се омаловажава труда и усилията, които хвърля в най-различни проекти.Sunglasses Даже няма да си направя труда да им изредя всичките му постижения...който иска намира Blush
А който, желае да не вижда, няма смисъл...тяхното наказание е неговият успех! Stuck Out Tongue Winking Eye

Чакай, да си го сложа да им вади очите, на всички недоброжелатели

   Джаки,

# 730
  • Мнения: 6 096
Привет, момичета!

Да заместя Гроздето, със среднощно обобщение на деня Stuck Out Tongue Winking Eye
Няма да е същото, но горе долу ще се постарая да я заместя до колкото мога Joy Joy


Рекламният плакат на Disney plus на Can Yaman по улиците на Истанбул Scream Sunglasses



---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

NEW #CanYaman IG Story: Какво съдържание гледахте в Disney Plus?
и Repost на Disney Plus


------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Пак промяна на датата на Виолата....30.09. Scream

Не смея да кажа, че е окончателно Joy Тия от Канал 5 са много несериозни Joy Frowning
Според мен, срядата беше по-добрият вариант, отколкото петък. Confused  
Със сигурност ще се отрази на рейтинга, защото когато времето е хубаво, хората още от петък след работа пътуват за уикенда някъде, ама какво да се прави...петък, петък Stuck Out Tongue Winking Eye


----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

✅Adba TV съобщава, че през юли са направени 215 900 хиляди съобщения с хаштаг #JanYaman
Без да се броят ретуитовете!






Хайде, до утре, Джанови момичета!

# 731
  • Мнения: 10 949
Айде сега пък 30.09... почвам вече да се изнервям... направо да го направят 30.09.2222... Rage

# 732
  • Мнения: 41 960
Добро утро в събота на 6-ти август!


Честито Преображение Господне!
Бъдете здрави и благословени! Flowers Four Leaf Clover
Изпълнете деня си с любов и красота!
Heart

Е,тъкмо се настрохме за 14.09. и сега на 30.09.!









# 733
  • Мнения: 3 868
Ооп, рагаци, привет! Hug
Наминавам набързо Simple Smile от телефона пиша (едно пиша, друго излиза), така че ще съм кратка.. че бая се изнервям Grinning

Това "14 септември" не беше официална дата, разни блогъри и драскачи по разни сайтове си го натъкмиха*/насосаха*/измислиха Simple Smile
Сега чак излезе официалната програма на Канал 5 с дати.. преди това в програмата за есенно-зимния сезон, само бяха нахвърляни програмите и сериалите без дати...
Вижте, че в постовете на Медиасет и на Джан пишеше само: "очаквайте през септември" Simple Smile

Влезнах само да ви успокоя малко Simple Smile Малко от малко, дано съм помогнала за нервното ви разстройство Joy Ехх, Джано много ми липсва.. липсва ми това да го следя "отблизо", какво прави, къде е, с кого е.. и т.н Joy ММ ме занимава със себе си, а аз мисля за друго! Joy

А Илкер и Джунейт за какво ли са в Рим Rolling Eyes нещо по Сандокан или др. нов проект, галиба.. ай дано!
С Ел Турко какво става бе.............. Толкова са "бавни" всички.. и италианци и турци Rage

Рагаци, благодаря ви за всичко което носите тук! Ели, Злати, Джаки, Еми, Катина Flowers Rose Heart
(аз поглеждам във ВК, а в ТТ и в ИГ не мога)
Джаки, супер ти е среднощния пост, продължавай, лютфен! Heart Eyes Grinning

# 734
  • Мнения: 10 949
Грозде, ама какво те занинава този твой мъж, не го е срам Grinning

Иии тайната е разкрита!!! Няма Ел Турко, няма Сандокан... Tired Face Явно Лелите са в Рим, защото се снима нова реклама на DeCecco Spaghetti

https://www.instagram.com/reel/Cg7ceGoIQ7O/?utm_source=ig_web_copy_link






Джано чака да навият спагетите за един красив кадър... язък за старанието на жената, сякаш някой ще ги гледа тези спагети Joy

Общи условия

Активация на акаунт