RYANAIR - 20

  • 37 359
  • 727
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 969
Здравейте. Днес направих резервация за майка ми, която е на 84 години и трудно подвижна, отделно се страхува да не се изгуби в летищата. За целта резервирах придружител, но тя сега мрънка и пита за количка, защото ѝ е трудно да ходи. Та въпросът ми е, дали има начин да добавя въпросната инвалидна количка и ако да, как да го направя? Благодаря предварително! 🙏

Може би тази информация ще ви е полезна
https://help.ryanair.com/hc/bg/articles/360017683297

# 16
  • Мнения: 17
Здравейте . Имам закупен билет за 5.05 но няма да мога да летя . Мога ли да сменя имената на билета и да пътува сестра ми ? Към кой да се свържа?

# 17
  • София
  • Мнения: 16 005
Може, срещу  около 110 Е такса за промяна.
Директно от профила, редактиране е.

# 18
  • Мнения: 17
Може, срещу  около 110 Е такса за промяна.
Директно от профила, редактиране е.

110 Евро струва промяна на имената ? Че той билета ми е 70 Евро.

# 19
  • Италия
  • Мнения: 490
Здравейте. Днес направих резервация за майка ми, която е на 84 години и трудно подвижна, отделно се страхува да не се изгуби в летищата. За целта резервирах придружител, но тя сега мрънка и пита за количка, защото ѝ е трудно да ходи. Та въпросът ми е, дали има начин да добавя въпросната инвалидна количка и ако да, как да го направя? Благодаря предварително! 🙏

Може би тази информация ще ви е полезна
https://help.ryanair.com/hc/bg/articles/360017683297

hedera, благодаря!

# 20
  • Мнения: 2
Здравейте! Средата на другия месец пътувам с Ryan за първи път. Искам да попитам правят ли проблем за малък фотоапарат около врата или искат да е в ръчния багаж. И за лекарствата (капките) и козметиката (парфюм) някъде четох, че трябвало да са в някаква кутийка,проблем ли е ако са просто в найлоново пликче?

# 21
  • Мнения: 10 932
Не, няма проблем. В найлонче ги слагате.. всякакви там парфюми, пасти за зъби, слънцезащитен крем и т.н. (под 100 мл всеки) примерно в найлонов джоб за А4 лист. Ето така да речем:



За фотоапарата, не знам колко е малък. По-добре в джоб на якето. Щом е малък, би трябвало да влезе.
И не става въпрос за Раянеър, правилата са ръчен багаж са си общо взето едни и същи за всички

# 22
  • Мнения: 1 154
Моля пътуващите скоро с Раян.- На борда с маски ли сте или не? И има ли изисквания какви да са маските?

# 23
  • Все на втория етаж
  • Мнения: 5 894
Благодаря за отговорите относно лекарствата.

# 24
  • на малък остров в океана
  • Мнения: 1 478
Моля пътуващите скоро с Раян.- На борда с маски ли сте или не? И има ли изисквания какви да са маските?
Не знам колко ще помогне, тъй като летяхме Корк - Милано и обратно. В Ирландия маските не са задължителни. На отиване летяхме с обикновени текстилни маски, които забравихме да сменим с. FFP2 в шатъла от летището до Милано, но никой нищо не каза.
На обратно бяхме с FFP2 (задължителни за транспорта в Италия, включително самолетния) и слава богу, защото наземния персонал преди бординга връщаше всеки, който е с друг вид маска.
Според мен изискванията за маски зависят от държавата, в която отиваш и от която излиташ.

# 25
  • ново
  • Мнения: 5 952
От вчера, София-Бари с маски, но никой не е спорил какви са. Ние бяхме само с ръчен багаж. Аз бях с малка чанта, която щях да сложа в раницата на качване, но забравих и не ми казаха нищо.

# 26
  • Мнения: 1 154
Благодаря, момичета. Ние летим за Рим на 21.05. Ще търся да купя ffp2 маски в такъв случай.

# 27
  • Мнения: 4 314
Моля пътуващите скоро с Раян.- На борда с маски ли сте или не? И има ли изисквания какви да са маските?

според държавите, ако не се иска от държавата, няма нужда от маска

# 28
  • СОФИЯ
  • Мнения: 11 497
На борда искат маски, независимо дали в държавата на излитане/кацане са отпаднали. Скоро летях до такава държава.

Последна редакция: сб, 30 апр 2022, 16:50 от мама САННЯ

# 29
  • на малък остров в океана
  • Мнения: 1 478
Моля пътуващите скоро с Раян.- На борда с маски ли сте или не? И има ли изисквания какви да са маските?

според държавите, ако не се иска от държавата, няма нужда от маска

Това не е така. И моята информация е от от понеделник тази седмица. Ние летяхме от Ирландия. Маските и всички ограничения в Ирландия паднаха още в началото на март. И въпреки че Райънер е ирландска компания, маските бяха задължителни в самолета и на отиване и връщане. И както писах, преди полета ни на връщане италианците връщаха всеки, който не е с FFP2.

Общи условия

Активация на акаунт