Заповядайте под шапитото на "Колозеум" и се потопете в магията на цирка!

  • 3 368
  • 78
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 30 964
Миналото лято бяхме с детето точно на цирк “Колозеум”. Много ни хареса и бихме отишли отново. Имам много мили спомени и снимки на децата с понита и камили през годините. Обичам и захарен памук и ям веднъж два пъти годишно, когато отиваме на цирк. Магията на цирка е прекрасно нещо, предизвикващо веселие.

# 76
  • Мнения: 229
Като малък често ме водеха на цирк и винаги го чаках с нетърпение. Все още не съм водил дъщеря си на цирк, но смятам съвсем скоро да го направя.

# 77
  • Мнения: 7 247
Водила съм децата и на цирк "Колозеум"-харесват ни всички циркове! Като дете не пропусках представления-имах близък роднина,  който работеше към Цирка и покрай него се влюбих и в това изкуство.

# 78
  • Мнения: 1 538


🎪Изтеглени са късметлиите, които печелят по два билета за представлението на цирк "Колозеум". Това са:

Soul Free
Pandachina
milasara
_di_di_
densi
Мона Лиза
tetka_the_best
SwissT
Подскок-скок
emli


Честито! 🤡

🎪 Очакваме печелившите да се свържат с нас до 13.05.2022 г. на e-mail: igra@bg-mamma.com като упоменат, че са победители в игратa на цирк "Колозеум" и напишат потребителското си име, електронната поща, с която са регистрирани във форума, както и координати за получаване на наградата:
- три имена
- адрес за доставка (моля, отбежелете само предпочитан офис на куриерска фирма СПИДИ)
- телефон за връзка


ВАЖНО! 🎪
Може да вземете билетите и лично от офиса на BG-Mamma (от 10 до 13 май 2022 г., между 14:00 и 17:30 ч.) на адрес: гр. София, ул. „Г.С. Раковски“ № 135, вх. Б, ет. 1.
Всеки печеливш получава по 2 бр. билети, валидни за едно представление на цирк "Колозеум" в цялата страна.

🐫 Посетете Фейсбук страницата на цирка, за да научите повече за актуалния график: https://www.facebook.com/Kolozeum

Благодарим на всички за участието!

Общи условия

Активация на акаунт