Кралски работи и клюки - май 2022

  • 66 719
  • 1 220
  •   1
Отговори
# 30
  • Sydney
  • Мнения: 5 921
Ето ги Шарлийн, Алберт и децата:

https://www.instagram.com/p/Cc-tHe3PV2j/?igshid=YmMyMTA2M2Y=

# 31
  • Някъде там
  • Мнения: 16 062



Каква разлика в Шарлийн за няколко месеца. Дано вече всичко е зад гърба ѝ.
Красива Изабела.

# 32
  • Мнения: 39 324
Тъжна е. Не се забавлява, a дори и не се опитва да позира усмихната.

# 33
  • Някъде там
  • Мнения: 16 062




Според мен е нормално след всичко преживяно да е притеснена а и тя си е такава. Рядко се смее.

Последна редакция: сб, 30 апр 2022, 18:56 от daviz

# 34
  • Пловдив
  • Мнения: 40 766
И децата и тя си умират от скука...все едно на сила ги е довел тоя.

# 35
  • Мнения: 16 871
Още малко от сватбата на КиУ
Колко много хора са присъствали Flushed














Филип се шегува нещо с Пипа



























# 36
  • Мнения: 9 699
L-ката ми хареса 😅😂😅

# 37
  • Пловдив
  • Мнения: 40 766
Кво означава тая буква?

А кои са били шаферчетата?
На Хари на сватбата, пак ли са били на балкона?

# 38
  • Мнения: 16 871
Адаша и адашки

# 39
  • Някъде там
  • Мнения: 16 062
Птица в страницата за кралска мода, така пишат. На мен също ми се струва че панталона е различен.
Нещо което ми направи впечатление. Миналата година Маргрете е била в цвета в който е днес Мери а тя е в синьо, а Мери беше в синьо на тържеството на Крис.






Последна редакция: сб, 30 апр 2022, 22:41 от daviz

# 40
  • Мнения: 13 188
Кво означава тая буква?

А кои са били шаферчетата?
На Хари на сватбата, пак ли са били на балкона?

От шаферчета разпознавам дъщерята на Софи и на Камила внучката.
На Хари сватбата беше в замъка Уиндзор, затова не са излизали на балкона, той е сравнително далеч, в Бъкингамския дворец.

# 41
  • Варна
  • Мнения: 1 553
Изабела Датска е само на 15. Така ли трябва да изглеждат 15 годишните със 9 см ток, къдри в косите...и дори още не ги е навършила.
Учудена съм как майки с доста добър вкус за дрехи обличат дъщерите си, визирам Максима и Мери. Те изглеждат прекрасно, дъщерите им неподходящо и за възрастта и вида им.

# 42
  • Мнения: 4 125
Изабела Датска е само на 15. Така ли трябва да изглеждат 15 годишните със 9 см ток, къдри в косите...и дори още не ги е навършила.
Учудена съм как майки с доста добър вкус за дрехи обличат дъщерите си, визирам Максима и Мери. Те изглеждат прекрасно, дъщерите им неподходящо и за възрастта и вида им.
А малката, която е на 11?
Маникюри, пръстени, гривни...

.

# 43
  • Мнения: 18 548
Още съжалявам, че като дете и тийн не съм почнала да ползвам нещо женско.
 Не знам какво е крем ,грим и не мога да преценя ,сложа като хората , едно червило съм мацвала и него вече не.
 Та основите да се държиш, поддържаш като дама са рано. Има детска козметика,не казвам да се мацат  и рисуват като  страшила ,но умерено ,истински с вкус е нормално. И трябва. На 12 вече се усещат момичетата поне като жени. В добрия смисъл.
Нищо лошо не видях.

# 44
  • Мнения: X
И аз не виждам нищо лошо и неподходящо в облеклото на датските принцеси. Изабела е с прекрасна коса, много естествена. Облеклото е обрано и стилно, грим и бижута почти няма. Едни токчета само, ами защо не, все пак е официален повод.
Жозефин пък си е абсолютно детенце с детска рокля и излъчване, маникюри не видях…🤨
Маргрете е фамозна, както винаги. Мери е без забележка, много красив цвят.

Общи условия

Активация на акаунт