Звездни компромати - Май'22

  • 243 804
  • 2 297
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 7 713
Beckham
Скрит текст:

# 61
  • Мнения: 4 111
Добавям и ето тази песен на Дичо и Акага
https://m.youtube.com/watch?v=j1yLke0qSyo

# 62
  • Мнения: 3 671
Много, много готина Деси при Мон Дьо! Толкова е естествена, толкова е лъчезарна, толкова е емоционална, толкова гладко и тече мисълта, без да е " феноменално", " прекрасно" и темподобни словоизлияния!
Не се пъне да ръси бисери, а съвсем спокойно и уравновесено разказва, че човек може да я гледа и слуша цял ден!
Кръстила съм я Богинята на музиката! Пее - феноменално! 🙂😉Мъдра жена!

# 63
  • Sofia
  • Мнения: 26 566
Еееее......само предпоследното изречение подкрепям 👍

# 64
  • Мнения: 1 604
Чак такива заключения за Деси, не бих направила. Определено обича да е в драматични ситуации..
Нещо смешно. Днес си говорих с майка ми и тя ми разказва как видяла снимка на Лили Иванова от концерта и. Почна да смята на колко години е сега и ми вика "На тия години изглежда чудесно. Така се е съхранила. Много се грижи за себе си" А аз я питам " ти мислиш, че е естествена ли" и мама ми вика " Ми да, добра храна, спорт, помощници" Joy щях да припадна от смях. Като и казах колко ли интервенции има и тя се хвана за главата. Та явно има хора, които вярват в естествената красота. Мама е на 60г. Не е престаряла, не очаквах, че не е в крак с новите тенденции Joy

# 65
  • Мнения: 13 028
Изгоних домашните навън с колелата, нсправих с чаша какао и сядам да се насладя на темата.
Кактусче, страшно ще ми липсва твоето оформление! Бързо да се връщаш, който се наеме да замесва, да не се притеснява, няма да очакваме да надскача Кактус:)
Както се справи така, аз ич не бих могла та претенциЙ нямам:)


Анджелина в Украйна

# 66
  • Мнения: 9 700
A какви интервенции има Лили Иванова? На мен ми изглежда точно като 80+ годишна жена. И бръчки си има доволно, и увиснала кожа. Изключвам блърнатите снимки и интервюта.
Аз много я харесвам. Типичен западен изпълнител е тя - прави това, което обича, когато желае, прибира тлъсти пачки и никога не мрънка. Евала!

# 67
  • Sofia
  • Мнения: 26 566
Устните си позапълва периодично.Може и по лицето нещо да попълва,но няма особен ефект.
За годините си е ОК
Да е жива,здрава, и радва феновете 🍀

# 68
  • Мнения: 9 700
Ох, аз пълненето на лицето вече не го броя Joy

# 69
  • Мнения: 39 558
А тялото и е слабо и стегнато като на момиче.

# 70
  • Мнения: 13 028
На Лили съм сервирала преди 20+ години, поръча чаша типла вода, извади си мед. И 3 белтъка с 1/2 грейпфрут. Това беше, а щеше да излиза на сцена.
Та тя е дракон в режима си, прави и йога от сигур 50 години. За мен е икона.

# 71
  • Пловдив
  • Мнения: 14 099
На мен Лили Иванова ми изглежда по-млада. Не бих казала като младо момиче (както чувам от време на време мнение, но определено много по-млада от 80 годишна средностатистическа жена.
Но съдя по снимки и клипове, на живо не съм я виждала повече от 10 години.

# 72
  • Мнения: 9 700
В Гугъл потърсете "Лили Иванова без грим" и излизат реални снимки.
Пак казвам, за мен е икона! Не ме интересува външността й. Знам, че зад иконата седи нормален човек.

# 73
  • Мнения: 4 111
Синът на Мария Игнатова и Петко
Скрит текст:
Светлана се е прибрала от болницата. Гледа тъжно
Скрит текст:
Радина има много хубав дом, с много светлина и пространство
Скрит текст:
Моника
Скрит текст:

# 74
  • Мнения: 5 425
Благодаря за темата!
Коя Деси е при Мон Дьо? Десислава ли?

Общи условия

Активация на акаунт