Да се ОПЛАЧЕМ и да поспортуваме ... през май

  • 77 248
  • 2 439
  •   1
Отговори
# 2 040
  • Мнения: 6 470
Пхххаа, Бър на квадрат 🤣🤣 Ам не се сърдя, ве... ама не е моя заслугата, ко да направя, такова тесто съм. Ако тряя пазя диети 🤕 чукам на дърво. Съчувствам на диетуващите искренно.
Найдох на килеша сервиз за стажа.. остава само договора да се подпише. Другата седмица ще трябва да отиде с документите, дано не се отметнат нещо 🤞
ДобрЕ, така обичам рациии.. метни ми ги, аз няя им се чудя 👅
Свършил задачкен, ся малко и скромно ОИ. Мъ от сърце 😀

# 2 041
  • София
  • Мнения: 10 331
И я отметнОх шетнята. Сутринта и упражнения правих, и бачках. Сега остава само да бачкам, ма ми се приспа.  Няма по-добро разсънващо, обаче, от идващия краен срок.

Диети да пазят другите. Аз съм хубава, на някои места повече. Например на г*з има хубост, има.

Щерката у нас не киха, веднъж само за час. Но навън било страшно, казва. Отказа каквото и да е лекарство и замина на тренировки. Ако някой види по улиците едно високо с боксьорски плитки, с кроп топ (демек къс потник), с широки дънки с талия над пъпа (т.е. фешън) и много кихащо и с червени очи - моето е и може да го възпитавате по път.

# 2 042
  • Мнения: 12 131
Хайде едно кафе да ви метна, за освежаване, с любим цвят китки.

# 2 043
  • Мнения: 3 689
Баш си е хубава, ти да не завиждаш ?

# 2 044
  • Мнения: 15 356
Търте,супер си!Мацка та дрънка 😘
Изпих една бира по неволя,пукна се кенчето баш на пръстенчето ,и то на касата в магазина.Викам айде,да не иде зян ...

# 2 045
  • Мнения: 2 260
Аз ѝ завиждам за краката на Търти, признавам си откровено.

Последна редакция: пт, 27 май 2022, 16:50 от vaychka

# 2 046
  • Мнения: 7 244
Да, завиждам, най-благородно, и искрено й се радвам.

Измих банята и тоалетната. Направих няколко пируета на мокрите плочки, но някак успях да не се пребия. Проверих наличните препарати и ги подредих на мястото им. Стига толкоз ОИ за днес.
Много е задушно и тежко.

# 2 047
  • Варна
  • Мнения: 10 572
Търте,супер си!Мацка та дрънка 😘
Изпих една бира по неволя,пукна се кенчето баш на пръстенчето ,и то на касата в магазина.Викам айде,да не иде зян ...

Ей,слаби ангели, слабиии 😂😂

Аз няма да се показвам, щото съм глътнала един глобус сега 😂😂

Вайчка, Тринайсе, пу пу, Сиска я пропуснах.

# 2 048
  • Мнения: 6 299
Най-мразя малкия като е недоспал.Сътворява глупост след глупост,чак ми е трудно вече да се сетя коя беше първата за деня.
Кръста ме стегна,пих хапче,от него пък жлъчка ли, гастрит ли,се обади,айде други хапове...А сутрин съм като пенсионерите вече,хапвам малко,пълня чаша с вода,и почвам с "лечението" 🙄 Вчера ми свърши блистера от едните илачи,и го дадох на малкия да му бели станиолчетата (така ли му се вика 🤔).Ми не,започна да ме имитира,уж първо вади хапчета,после ги лапа,а накрая пие вода 🤦🏻‍♀️.Добре че са или под ключ,или на крайно недостъпни за него места.
Бърд,брой ме в твоя отбор,ще се опитам да мъча 90дд.Днес и утре стават два дни 🤣.Ще попрегрешавам,че хапове на глад не е хубаво,пък и ми прималява лятос.

# 2 049
  • Мнения: 7 244
Уф, Ренко, бързо да минават болежките.
Уелкъм в диетичния клуб и дано имаш повече успех от мен. Аз връткам 1.5 - 2 кг нагоре-надолу, нищо трайно. Но без бой си признавам, че не съм съвсем стриктна - пия кафе с мляко, от време на време пия по чаша бяло вино, но само навън, в последните два въглехидратни дни ядох сладолед. Липсва ми движение и все имам готово оправдание.

# 2 050
  • France
  • Мнения: 12 589
Монсти расте с убеждението, че аз съм някакъв обслужващ персонал. Rage Алоу, сине майчин, внимавай в картинката!

Хемороидите ми се обаждат. Няма такава гняс. Трябва някой хубав ден да събера смелост и да ги оперирам.

# 2 051
  • Мнения: 1 899
Не съм видяла Търтийн, не съм, не съм, не съм я и оглеждала, не съм и цъкала възмутено, нищо не съм правила над снимката, освен малко магияяяяяяя... Stuck Out Tongue Closed Eyes

Аз пък приличам на ромб. Ама леко понастъпан отгоре и леко поразплескан настрани, такъв ромб съм.

Хах, Фил, не става по-добре. Разговор между мен и малката:
- Мамооо, може ли чаша вода, моля! /учтиво, добичето/
- Може, разбира се, защо изобщо питаш дали можеш да пиеш вода../ехидно неразбрала аз/
- Ама аз исках да ми донесееееш!
- Моля!?!? Че ти не знаеш ли къде е чешмата???
- Уууууууфффффффффффффффф

Похвалвам се - поръчах си раничкааааааа... фръц пък!!

# 2 052
  • Мнения: 6 299
Бърд,
Скрит текст:
Хич и не искам да се тегля,че само допълнителен стрес ми "липсва".По дрехите и някои части от тялото усещам, когато свалям.Движение не ми липсва,дори и не ям повече от когато и да било,но много видимо качвам.Та,исках да те питам,каквото обядваш,това ли и вечеряш,както са заръките?

# 2 053
  • Мнения: 12 015
Мързе, дай да я видим раничката.

Седя и гледам в една точка. Много ми е уморено, а детето трябва да яде... Омммммммм.

# 2 054
  • Мнения: 5 708
Монсти расте с убеждението, че аз съм някакъв обслужващ персонал. Rage Алоу, сине майчин, внимавай в картинката!
Ето за това от сега пращам Беболина сама да си търси водата като ми поиска да й я донеса 😁. Носи ми телефона,моята бутилка с вода, взема си сама банан ,носи дрехи за преобличане,изхвърля си боклуците.... Сега ще кажете,че тероризирам детето 😜

Общи условия

Активация на акаунт