Да се ОПЛАЧЕМ и да поспортуваме ... през май

  • 77 408
  • 2 439
  •   1
Отговори
# 2 370
  • В големите очи на малчо, а географски - София.
  • Мнения: 7 103
В офиса проблеми и глупости с клиенти Sad
Вайбъра на личния телефон не спира да дрънчи, проблеми и драми с тържеството на децата...
Имаме проблем с нета вкъщи, мъжа ми ми мрънка да се обадя ПАК на доставчика, АЗ, защото явно него го е срам, а аз се явявам връзки с обществеността...
Ааааагргггрххххх!

# 2 371
  • Мнения: 12 236
Имаме проблем с нета вкъщи, мъжа ми ми мрънка да се обадя ПАК на доставчика, АЗ, защото явно него го е срам, а аз се явявам връзки с обществеността...
Ааааагргггрххххх!
Колко познато ми звучи. За продавачките не знам дали хапят, но в кол центъра на доставчика на интернет са едни саблезъби чудовища.... Майко мила 🤣🤣🤣🤣

# 2 372
  • Голямата Мушмула ¯\_(ツ)_/¯
  • Мнения: 39 258
не знам за вас, но аз моя не го оставям да говори с оператори и изобщо с никой майстор, доставчик или куриер.
като си го знам какъв е, на отговор "ще ви изпратим някой да види какъв е проблема (не да го отстрани! само да види) следващата петилетка към края", нашичкият ще каже "ами, добре."
А, мерси съм! лично си ги подхващам и нещата вървят.

# 2 373
  • Мнения: 6 326
Нещо интересно, което ми попадна,за децата и играчките.
https://www.theirtalks.com/post/can-toys-be-an-educational-help-in-kids-life

# 2 374
  • Мнения: 7 369
Хайде, време е за следобедно кафе Coffee

Карамелчик, чакаме включване Flowers Four Leaf Clover
Чакам и друго включване аз, вече едва си намирам място.

Сутринта имахме лек екшън с една нахална кака, решила да си паркира колата пред гаража ни. МУ пък обещал на колега довечера след работа да прекарат някакви неща и трябваше да тръгне с колата. Закъсня накрая, докато полицията успее да я събуди по телефона и да я накара да дойде да отпуши гаража. Даже едно извинение нямаше, трябвало да я разберем и да й влезем в положение, просто нямало къде другаде да спре. Все по-често започва да се случва това.

# 2 375
  • Мнения: 10 930
Ренко, човек ако се загледа ще види колко много учат децата дори и от половин часова игра с поредното пластмасово боклуче, което след това може и да не погледнат отново. На мен винаги ми помага да мисля за това, когато купувам нещо, на което аз лично не виждам ценността, но после като ги понаблюдавам и откривам доста интересни неща.

# 2 376
  • Мнения: 1 647


Даже едно извинение нямаше, трябвало да я разберем и да й влезем в положение, просто нямало къде другаде да спре. Все по-често започва да се случва това.

Следващ път направо викаш паяк. Да, плащаш едни 40 лв, но тя няма да повтори. И този път тя ще влезе в положение...

# 2 377
  • Мнения: 7 369
При нас няма паяк.
Най-тъпото е, че няма никаква санкция за нарушителите. Звъним на някакъв дежурен телефон в полицията, диктуваме номера на автомобила, човекът отстреща открива собственика и го праща да си махне колата. И така до следващия път.
Тротоарите са буквално неизползваеми, паркират както им дойде - запушват гаражи, входни врати. Преди няколко дни съседка едва успя да излезе от двора си.

# 2 378
  • Мнения: 5 777
За съжаление следващия път ще е някой друг! Малко скъпо удоволствие ще е да извозваш колите на всички нахалници,мисля си аз!

Беболина не обича пластмасови играчки. Най-много се заиграва с книжки, по-рядко с кукли бебета, плюшени животни и топки,но пластмасовите ги игнорира от бебе 🤔 . Има и дървени играчки,но и тях захвърля бързо!

# 2 379
  • Мнения: 6 326
Не знам,Ули,според мен учат повече (или моето сега специално) от заиграването с неща от бита,или случайно срещнати "боклуци".Не обичам да взимам играчки,главно защото само събират прахоляк след това.Но и истината е,че "селският живот" ги учи на повече,от колкото този в града.
Паркирането става все по-голям проблем във всяко населено място.Винаги предпочитам да спра на платен паркинг,от колкото да преча на хора и движение.

# 2 380
  • Мнения: 10 930
При мен всичко това е в графа "играчки", Ренко. Нещата от бита са до време, след това вече са ги открили и не са интересни, идва следващото. И с живота на село така, докато са малки е супер, после става по-трудно, особено ако не е живо селото
За себе си съм установила, че да гледам на нещо като на ресурс, а не боклук, ми носи спокойствие и удовлетворение, та се упражнявам да го откривам навсякъде Simple Smile

П.П. аз затова не купувам играчки докато с малки и се заиграват повече с опаковките отколкото със самите играчки. Спестявам за момента, в който почнат с "искам" и тогава си припомням, колко пари съм спестила Joy
Още си спомня с носталгия големият като искаше количка всеки ден и аз си виках: ау, колко пари отиват за тия колички, по 2 лв на ден. Де ти сега количките...

# 2 381
  • Мнения: 6 326
Понеже в статията ставаше въпрос за образователните,и за тях главно говоря.Иначе,говори ми, говори.С количките с големия се разминах.Обаче Легото.Докато минаваше номера с китайските,беше ок.Но като взе да се сеща,че има по-хубаво, по-големи...А после разбират,че има и по-хубави телефони, часовници,колелета...Иначе на малките-дай им поляна да търчат и късат, евентуално и кофичка и лопатка,и друго не им трябва.После става "страшното".

# 2 382
  • Мнения: 10 930
Ох, да, легото...и нърфовете да не забравя, те даже повече и от легото.
Ей сега сме канени на рожден ден и се чудя да причинявам ли на родителите откритието на нърфовете, ама пусто детето харесва пистолети. Още се чудя Grinning

# 2 383
  • Мнения: 6 326
Май само с един Нърф се разминах 😁.Може и два да са,но не помня втория аз да съм го купувала.
Иначе си много права за "живото село".Имам много близък пример с деца и обратното.Големия (11клас) към момента живее главно в града при баба си,там му е живота-училище, приятели, развлечения.Усещам,че и малкия натам ще тръгне.Моят ще видим къде ще го отвее вятъра.Предполагам,че ако се класира за желаното училище,и той ще поеме към големия град.
Карамел,мина ли манипулацията,какво е положението?

# 2 384
  • Мнения: 2 268
И аз чакам Карамел да каже какво става.
И при Бърди дали има новини.

Днес съм направо в депресия, безобразно състояние, а мислех, че вчера беше зле.

Общи условия

Активация на акаунт