🎥 Всичко за филмите: Гледах! Искам да споделя! Ревюта, премиери, новини...LVIII 🎬

  • 47 688
  • 742
  •   1
Отговори
# 30
  • София
  • Мнения: 27 156
Този филм не е предварително плануван да се излъчва на кино в България. Ще трябва да го чакаш след време да излезе по торентите.

# 31
  • Мнения: 36 447
В Замунда се появи Соник 2 - предлагам който се интересува да тегли веднага, защото сигурно сега ще се появява и изчезва периодично...
Аз го дръпнах, утре ще гледам.

# 32
  • София
  • Мнения: 1 344
Нямам търпение до утре, честно...
Огромни фенове сме на Марвел и винаги ходим на предпремиера, та утре 19.30 започва емоцията...
Няма да забравя каква лудница беше на Спайдърмен, понеже на предпремиера ходят фенове, се предполага, залата беше пълна, такова чудо не бях виждала отдавна, какво пляскане, викане, направо лудница. Мога само да предположа утре какво ще е .... Изключила съм всички страници на Марвел във Фейса, Инста и Тубата, направо съм си забранила да ги припарвам.

# 33
  • Мнения: 14 833
Два дни правя опит да изгледам Брачна история - ей, не ме грабва тоя филм и това е. Актьорска игра, сюжет, абе всичко технично му е на 6, но просто не ме грабва грам.

# 34
  • Мнения: 6 577
Два дни правя опит да изгледам Брачна история - ей, не ме грабва тоя филм и това е. Актьорска игра, сюжет, абе всичко технично му е на 6, но просто не ме грабва грам.

Не се учудвам.
За да го грабне човек една брачна... история, трябва да е или много млад, или много глупав.
Може и двете. Помага.
Трети вариант - режисьора и сценариста да са много добри Wink

# 35
  • Berlin
  • Мнения: 11 245
Не мисля, че този филм е за млад човек, особено небракуван.😅Няма да му е интересно.

# 36
  • Мнения: 14 833
Мисля, че съм по-стара от героинята на Йохансон Wink
Интересно ми е как едно взаимно съгласие между двама артистични наивници се подхваща от акули и прераства в скандал, но го приемам като падение и никак не ме вълнува докъде могат да стигнат в глупостта и злобата.

# 37
  • Мнения: 36 447
Изгледах Соник 2 - приятен детски филм, Джим Кери се справя супер с ролята! Не знам дали е вярно, но наскоро прочетох, че той мисли да се пенсионира и това може да е последната му роля.

# 38
  • София
  • Мнения: 1 651
78% оценка на критиката за Доктор Стрейндж. Явно има бая фантасмагории Grinning Другата седмица и аз налазвам кината.

# 39
  • Мнения: 14 833
Опаквах спойлери, много сте лоши Joy
След малко отлитам към киното.

# 40
  • Мнения: 8 204
Опаквах спойлери, много сте лоши Joy
След малко отлитам към киното.

Значи спойлерите ще са от теб! Чакам с нетъърпение. Simple Smile

# 41
  • Мнения: 14 833
Не.

Просто не. Шарен, ефектен, шумен и дотам е хубавото. Вечно препускащ (явно е модерно, поредният такъв филм гледам), твърде хаотичен, нелогичен в лошия смисъл и в същото време дразнещо предвидим.
Предполагам, че за някой фен ще се хареса, де.

Оценка - 6,5/10.

На всичко отгоре до мен имаше самотно типче, което изглеждаше комуникативно, но влязохме късно и след филма той бързаше да изхвърчи, та не се запознахме. Язък.

# 42
  • Мнения: 36 447
Днес видях лоши ревюта в Ю туб, помислих си, че може да са пристрастни (защото каналите, които следя, са със силен антилиберален уклон), обаче не съм изненадана, ако филмът наистина не си струва.

# 43
  • Мнения: 14 833
Ами трудно е да се каже. Има и добри страни, но аз лично очаквах нещо повече.

Ето силни спойлери, на ваша отговорност
Скрит текст:
Шарлиз Терон е в ролята на Клиа в следваща част, появи се в посткредит сцена.
Стрейндж в нашата вселена отвори третото си око.
Уанда умря в нашата вселена (тука се разревах), но унищожи Даркхолда във всички вселени.

Сега разбрах защо като гугълвам марвелски герои, повечето са означени с 616.

# 44
  • ВАРНА
  • Мнения: 4 497
Вчера гледах "Доктор Стрейндж".И ми допадна.Хубаво филмче,пъстричко.

Общи условия

Активация на акаунт