🔥 Survivor Бг: В очакване на новия сезон: ''В непознати води'' 2023 🌴

  • 87 740
  • 1 336
  •   1
Отговори
# 315
  • Другата България
  • Мнения: 37 758
Пфффффф...
Взе кинтите и остави жената. Типично..
Някакви доказателства за това има ли?
Че той е "взел кинтите и оставил жената"?
В смисъл - официално потвърждение от Силвия, че по негова вина са се разделили има ли?

# 316
  • София
  • Мнения: 11 721
Според мен даже е обратното, няма официално казано нищо. Само догадки, но все пак в предаването Зоран каза, че тя го е напуснала, че се надява да го чака, когато напусне Сървайвър, после, че не знаел дали тя ще му запише видео. Все говореше, че тя е обидена и той ще се промени, че много ги обича. За мен той наистина има много голямо его, не си премисля думите и няма мярка. Видяхме го и с Борислава, Доктора, дори и след като излезе. Като захапе, не пуска, а с такъв човек не се живее лесно. Тежът характер е.

Не мисля, че парите са ги разделили.

# 317
  • Другата България
  • Мнения: 37 758
И аз съм по-склонна да смятам същото, но каквото и да е, така без нищо насреща, само по лични хипотези да хвърлям нещо в пространството, поне за мен е некоректно.

# 318
  • Мнения: 4 479
И аз не мисля, че парите са ги разделили. За съжаление 100 хиляди не стигат да станеш бохем, те и за апартамент в София са недостатъчни.
Скоро не бяха ли в Преди обед, струваха ми се заедно. Жалко, не ги харесвам по отделно, но като двойка ми бяха симпатични.

# 319
  • Мнения: 1 059
И на мен ми се струваха леко хладни още по време на излъчването. Точно като приятели, отколкото като влюбена двойка, но си казах, че социалните мрежи понякога лъжат и не всеки поства убийствени романтични послания за половинката. Явно е имало нещо.

Не мога да устоя обаче да кажа, че с този характер на Зоран не се изненадвам от новината. Сигурно и Силвия си има недостатъци, но с такъв човек, който никога не признава вината си, дори когато това няма да му коства нищо, не знам как се живее. Зоран е типаж, който не е лошо да имаш в живота си, даже може да го направи по-цветен и интересен, ама мога да си представя, че ако си романтично ангажиран с него, много от "хихи, типично за Зоран" изяви могат бързо да ти досадят.

# 320
  • София
  • Мнения: 7 893
А може всичко да е PR и след месеци изведнъж пак да са заедно.
А и да не е така изобщо не е загуба за никой.

# 321
  • Мнения: 31 382
Е как да не е загуба? За детето е голяма загуба.

# 322
  • София
  • Мнения: 7 893
Ако те наистина не могат заедно, за детето е по добре така.

# 323
  • Мнения: 4 479
Ваня Джаферович напоследък се появява сам, днес в стори каза, че не може да каже къде е Жени, затова си мисля, че може да е в някое риалити 😄
Имаме вариантите Фермата и Игри на волята и не мога да реша в кое повече предполагам, че е, затова пиша тук.
- Фермата - отива ѝ на профила, пък и знаем, че в новия сезон има познати участници. Обаче има кадри в профила си от 10-11 юни, когато вече са започнали снимките на предаването (рекламата от 18.06 категорично не пречи да са качени по-късно, но ако качваше някой снимки от почивка, то можеше да продължи до ден-днешен).

- Игри на волята - плувкиня е, а и откъм постове съвпада (снимките са почнали на 12 юни). Да, обаче нещо не я виждам в тая светлина. 😬

Може и да не е никое от двете 🤣

# 324
  • София
  • Мнения: 11 721
Тя и силово е много добра. Миналата година участваха в Максимал и тя показа комплексни качества.

# 325
  • Мнения: 6 496
Точно в Игрите ли? Не си научиха урока, че при тези продуценти и читав човек да си, ще ти "скроят шапката" Sad

# 326
  • Мнения: 31 382
Тя и силово е много добра. Миналата година участваха в Максимал и тя показа комплексни качества.
Точно така е, много е добра. Дано участва някъде с удоволствие ще я гледам.❤

# 327
  • Мнения: 104
Постът свързан с раздялата на Силвия и Зоран е изтрит в Инстаграм. Събраха ли се вече?

# 328
  • Мнения: 364
Ако Жени влезе в Игрите може да забърка някоя стратегия, все пак е фен на американския Survivor. Не я следя, единствено покрай лайфовете с участниците от Survivor я слушах да коментира, но ако както казвате е добра и физически, може и да пасне, хем ще има шанс да побеждава в битките, хем ще може стратегически да направи добри ходове.

# 329
  • Мнения: 1 059
Ще се изненадам, ако е в Игрите, защото Ваня в лайфовете с Бо и Ани на няколко пъти доста остро се изказа срещу това предаване. Не, че Ваня и Жени трябва да имат същото мнение по всеки въпрос, но ми се стори, че Игрите не са особено на почит при тях.

Общи условия

Активация на акаунт