Лидл 163 - Майска... на зелено

  • 91 111
  • 1 736
  •   1
Отговори
# 15
  • Велико Търново
  • Мнения: 7 700
Благодаря за темата, брадичке!
Ще се яде сладолед вече, официално Simple Smile
Още днес или утре най-късно възнамерявам сладоледа в камерата да бъде с по-мночислена армия от месото!!!
За съжаление, ММ чака да ни доставят едно bbq и ще иска да напълни с месо... Сигурно ще делим обема на камерата накрая Simple Smile
Имам и купон за сладолед н клечка до 15бр и смятам да го оползотворя максимално!

# 16
  • в сърцата на децата <3
  • Мнения: 4 033
Заради цените ли намалявате пазаруването в Лидл?
Не. Цените си растат навсякъде. Отношението, обаче, е отвратително. Хвърлят ми продуктите, нервничат, държат се като с някакъв крадец ако искаш да върнеш продукт... Ако мога да обобщя: не се чувствам желана в тази верига.

# 17
  • Мнения: 397
За раздаване

# 18
  • София
  • Мнения: 22 687
Благодаря за новата тема! Flowers Hibiscus

Оцетът с куркума и джинджифил го имам от предишното пускане, но още не съм го ползвала. Blush
Два месеца вече не посещавам редовно Лидъл и Кауфланд. Не виждам интересни неща в брошурата,  по-високите цени /макар, че навсякъде цените вече са високи/. Аз съм доволна от обслужването, винаги с мен са били любезни и са ми съдействали.
И тази седмица нищо не ми хареса от брошурата.

# 19
  • Асеновград
  • Мнения: 3 040
В Лидл взимам обичайното или ако нещо което ползвам е на намаление. В събота мъжете ме обзаведоха с двоен гофретник, докато се чудех двоен или единичен, бяха останали само двойни. Разликата с 3 в 1 уреда е огромна с + към гофретника. Относно време за изпичане ,зависи от рецептата, и тук както при стария, но стават много по тънки.
Морена ако не се лъжа ти спомена рецепта с мая. Моля да ми я пуснеш, да сравня с моята, че нещо мъжете не са доволни, а преди точно нея харесваха. Искам да видя дали разликата е от уреда.

# 20
  • Мнения: 9 515
При нас обслужването си е ок, но ме дразни това рязко повишение на цените. Та като цяло ограничих пазаруването, не само от Лидл. Ще се отрази добре на портфейла и, надявам се, на талията. За дрехите ме е яд, защото мразя да пазарувам дрехи и да ходя по такива магазини и грабвах по нещо от Лидл и кютах така. Сега не знам, ще ходя по гащи.
Пак да питам за мнение за фотоепилатора

# 21
  • Русе
  • Мнения: 5 347
Идвам и аз в темата.
Тази седмица нищо не ми хареса конкретно.

# 22
  • Мнения: 2
Здравейте!
Имате ли мнения за конкретния уред за почистване на прозорци, който е в брошура от днес?
https://www.lidl.bg/p/moiat-zelen-oazis/ured-za-pochistvane-na-prozortsi/p69576

Последна редакция: пн, 02 май 2022, 11:08 от Ralitsa Saralieva 692626

# 23
  • Мнения: 846
Кой от сладоледите ще препоръчате? Има доста голяма разлика в цената и в грамажа на тези от брошурата и се чудя от кои да взема.

# 24
  • Мнения: 20 136
Мерси за темата Брадичке.
При нас обслужването още е що годе добре, но и мен ме е яд за дрехите, и аз преди все си взимах по нещо, с идеята че спокойно може да го върна ако не се харесам, сега не ги и поглеждам, както и почти останалите нехранителни.
Не ми харесва, че си смениха и политиката за намаляване на хранителните. Вече срещам месни и рибни неща, със срок до същият ден, и ненамалени. Разбирам ги, пестят, но пък и цените им са вече....🥴

# 25
  • Мнения: 18 476
За мен преди всичко качеството на стоките в Лидл се срина през последната година. Много малко са нещата, за които мога да кажа, че първият ми избор е да ги потърся в Лидл, а не в друг магазин. Общо взето влизането ми в Лидл стана голям компромис.

# 26
  • Мнения: 9 050
Здравейте!
Имате ли мнения за конкретния уред за почистване на прозорци, който е в брошура от днес?
https://www.lidl.bg/p/moiat-zelen-oazis/ured-za-pochistvane-na-prozortsi/p69576
Точно този не мисля, че е пускан преди. Уредите за почистване от предишни пускания са доста по-различни (поне изглеждат доста по-различно).
Даже мисля, че на снимката самият уред може да е пропуснат. Виждам зарядно, нещо което преди беше пулверизатор и микрофоните за пулверизатора. Но не виждам самия уред. Освен в този модел пулверизаторът да е уред. Или да няма пулверизатор...не знам. Надали обаче някой може да сподели впечатления от нещо, което не е пускано преди.

# 27
  • Мнения: 10 072
Благодаря за темата, Брадичке!
Все още се намират някои хранителни стоки в Лидл, които да търся конкретно и точно там, но по отношение на останалите предложения вече трудно могат да ме заинтригуват с нещо, при достатъчно добри алтернативи на пазара (особено при дрехите, които не могат да се пробват, а после ако се налага връщане, не ми се обяснява с новите им правила).
Забелязах онзи ден, че една от свестните служителки в “нашия” филиал изглеждаше много по-уморена от обичайното, да не кажа че дори ми се стори състарена. Очевидно е и по отношение на организацията и промяната в асортимента, че има промени, уви - не са към по-добро.

# 28
  • Sofia
  • Мнения: 21 605
... Морена ако не се лъжа ти спомена рецепта с мая.
Заповядай - https://morrennaa.blogspot.com/2021/02/blog-post.html

Ние до Ф имахме работа и напазарувахме там - картофи, чушки, кайма ни смляха (и хоп - кюфтета по чирпански Simple Smile )... броколи, зелен лук, манго, маслини Каламон, безкофеинова Лаваца, взех си и кълнове и връзка мента каквито в Лидл упорито не предлагат.

# 29
  • София
  • Мнения: 13 126
Благодаря за темата!

И аз все по-малко неща купувам. От месото отдавна се отказах. Купувам на Българска ферма от Била. Доста голяма разлика има във вкуса с вносното от Лидл. Вчера все пак взех някакви намалени с 30% котлети, на които пише, че са с произход от България. Днес ще ги видя как са.

Подарявам 2 купона за пуканки на половин цена.

Общи условия

Активация на акаунт