Модни консултации (Май, 2022) - 66

  • 56 667
  • 1 051
  •   1
Отговори
# 615
  • Мнения: 1 615
Агент, прекрасна е дъщеря ти, да ти е жива и здрава Simple Smile

Танчитка, май и аз съм в клуба с големите глави, защото имам чувството че всички шапки ми стоят странно 🤣
Ето какво пише на тази която бях харесала


Според мен най-добре да се пробва.

# 616
  • Мнения: 2 664
Е, как да не е красавица!
Много хубави черти има, една особена извивка на устните, гъста буйна коса, мускулести крачета.
И много фотогенична също!

# 617
  • Мнения: 3 559
на Parfois шапките на мен ми идват малко малки

Agent Provocateur, да е жива и здрава госпожицата Simple Smile

# 618
  • Мнения: 21
Козирка не бих носила. Не ми отива на стила. Шапка нося, когато се налага. С широка периферия от истинска слама.

# 619
  • Мнения: 31 231
Сега мерих сламени шапки в Parfois, много зле. Малки, много навирени нагоре, смешни. Никак не се харесах.

# 620
  • Мнения: 2 504
Не разбирам носенето на шапка като начин на предпазване от ултравиолетови лъчи. За тази цел има фактор 50 +  че даже и по-висок.
Шапка нося само ако е като допълнение и завършек на определен аутфит.

# 621
  • Мнения: 3 562
Мацки, по казуса с пантолана за кръщенето, които да вържа с розово… отказвам се. След 5 дена ровене вече се напрегнах. Ще си сложа тюлета пола под коляното Simple Smile

# 622
  • Мнения: 3 559
И аз мерих шапки в Parfois, втресе ме като се видях Grinning
Козирката ми е номер едно Sunglasses

mardji1,
като стоиш цял ден на открито и е по-прашно около теб фактора натежава, колкото и да е хубав.

Танчитка,
тюлена пола е красиво Simple Smile

# 623
  • Мнения: 3 562
Благодаря, Ал, утре отивам на лов за тюлена пола и ще докладвам. Идеята ми дойде като видях топа, че цветята му са тюлени. А и отдавна се каня да си взема тюлена пола.

По принцип доста съм се чудила за полите на Верне, но не съм сигурна, че парите за мен ще си струват и колко пъти ще я облека изобщо.

# 624
  • Бостън
  • Мнения: 13 537
Прекрасна е, Агент! В крайна сметка всяка от нас спори с едно малко свое копие!
Нашите спорове определено са епични! Simple Smile
Напоследък са и често естетичнo-модни! :roll_eyes:
Водолеите винаги са в друго измерение Grinning

# 625
  • Мнения: 13 329
Grinning Агент, чудесно дете имаш. Като успокоение мога да ти кажа, че споровете са до време, след определена възраст е остава само хубавото и ще ти липсват когато излезе от вкъщи.

Реших да си купя стягащо за бельо, взех някаки неща, но нито дават ефекта, който търся, нито са удобни. Целта ми е 2-3 см коремче да прибера. След нещата, които натрупах навлизайки в този артикул и не ми паснаха установих, че търся средно стягане, да не са бикини до под бюста, ако нямат фиксираща лента почват да ми се нагъват, а ако имат фиксираща лента ми убива, бодита, които пробвах са ми някак дълги и не ми пасват, ако ми пасне много добре прибира всички несъвършенства, но е неудобно за цял ден. Та нещо за всеки ден, което да е бикини до талията или потник, това съм харесала, но не мога да определя, дали е това, което търся. Ще съм благодарна на тези, които имат опит с такова бельо, че натрупах доста, доста върнах, по магазините налично почти нищо няма за проба и се чудя.
Скрит текст:

Последна редакция: пт, 20 май 2022, 08:42 от zari65

# 626
  • Мнения: 3 559
Малко по-различна идея за тези 2-3 см може ли?
Не е много и за месец активна работа могат да се стопят - хранителен режим, спорт през ден и като екстра за стягане на кожата една кутия крем Masvelt / Clarins.

Днес си поръчах бански от българската марка Paramidona, не можах да устоя на бляскавото лилаво и намалението

Agent Provocateur,
водолеят не те ли съветва да си по-спокойна, защото нещата са обмислени и са под контрол? Grinning

# 627
  • Мнения: 3 562
Ал, банският ти е страхотен! Вчера си поръчах лак за нокти в този цвят, което няма много общо, но веднага ми хвана окото.

Пиши после в темата за Бг модата как е качеството, че доста им се чудя на тези бански Simple Smile

# 628
  • София
  • Мнения: 6 304
Мисля, че идеята на Ал е добра+ някоя апаратна процедура. По- евтино и удобно ще бъде според мен.Нищо стягащо не е удобно, а при мен има и обратен ефект- подувам се.

Аз имам бански на Парамидона от миналата година и е чудесен. Моя също е с блясък, но нюд и на тен седи страхотно.

# 629
  • Мнения: 13 329
Няма как да ги стопя, е има как, но трябва поне половин година да се фокусирам върху това, и пак няма да постигна голям ефект, защото съм 50+, спортувам не редовно, но поне един път седмично, гледам да не пропускам. В тази насока при моята възраст ще са много усилия срещу малък резултат и то ако пътьом не се обади някоя болежка. В младите си години бях активен спортист и имам оттогава травми, които се обаждат при по-голямо натоварване, а от работата придобих тенисен лакет от мишката - не се смейте Grinning случва се. Та тези извайващите упражнения много от тях както предозирам за да прескоча до някакъв ефект и после се налага да спра по един месец, пък и вече ме мързи наспортувала съм се. Сега колкото да поддържам прилична физическа активност.
Процедури приемам идеи всякакви.

Общи условия

Активация на акаунт