Фолклор - за отслабване и спорт

  • 16 886
  • 354
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 91
Писах да пуснете и-мейл на читалището ,защото  трудно ще се съберем  и отидем заедно. Така те /читалището/ ще създадат групата и ще ни осигурят преподавател , а и ,мисля си, в читалище ще ни е по- евтино ,а на ниво.На всички ни е удобно събота или неделя.Не вярвам да имат нещо против да е тогава.В техния отговор ми написаха,че ще ме уведомят ако направят група.Така те ще ни уведомят всичките за ден и час.Пишете и ,че бихме искали за събота или неделя.Ще бъде върха ,ако успеем и започнем да танцуваме.Много ми се иска.

# 16
  • Мнения: 2 950
Ааааа, супер! Още сега ще пиша. Само се чудя какво да им пиша? Ти писа ли си име или нещо такова?

# 17
  • Мнения: 91
Не съм писала име,защото не моя и-мейл ,откойто им писах има името ми и могат да отговорят.

# 18
  • Мнения: 1 063
А какво конкретно да пишем, че имаме желание за сформиране на група и за кой район ли?

# 19
  • Мнения: 1 531
Не помня в кой сайт четох за желание да се играят народни танци за поддържане на фигурата,за стягане ,за отслабване.Опитах се да намеря темата ,но не успях и затова отварям нова.
Много се навих да танцувам фолклор за отслабване и спорт и написах е-мейл на читалище "Добри Чентулов" в Дианабад /В кв. Витоша има в Павлово ,но ми е далеч,аз съм до Студентски град"/.Това ми е най-близо.Отговориха ми ,че имат желание и с удоволствие ще направят група ,но трябва да има желаещи.
Ако има още някой желание,нека им напише на dobri.chintulov@mail.bg Така можем да съберем група и да танцуваме за отслабване и спорт.

аз бих дошла с удоволствие, обаче трябва да е вечер, че няма кой да ми гледа децата.

# 20
  • Мнения: 91
Защо да не е вечер?! Така мисля ,че ще е удобно за всички.Пиши това изискване-молба в и-мейла си до тях.Предполагам ,че няма да имат нищо против.

# 21
  • Мнения: 91
А какво конкретно да пишем, че имаме желание за сформиране на група и за кой район ли?

Еми нещо такова като текст,че искаме да танцуваме за себе си и ,че искаме събота,неделя,вечер ......... Че се събираме да направим бройка за група..........

# 22
  • Мнения: 1 063
ОК и аз ще пиша пък да видим какво ще стане Peace

# 23
  • Мнения: 2 950
Току-що писах на читалището - за събота и неделя. Ще ви кажа, ако ми върнат отговор. Като гледам десетина мами се събрахме.

# 24
  • Мнения: 91
Ще бъде супер!Мисля,че много ще се забавляваме  и ще се чувстваме и по-добре.

# 25
  • Мнения: 2 950
miavita , не знам дали ти имаш нужда, но аз искрено се надявам да съчетая танците с отслабване. дано има резултат, че вече 1 месец задържам.  newsm78

# 26
  • Мнения: 16
Супер идея.  Hug PeaceАз живея в Студентски град и също много бих искала да се захвана с нещо такова. Народните танци са ми любими и ще се радвам да се поразкърша малко, а пък ако сваля и някое килце ще е супер. Ей сега се захващам да драсна и аз един мейл до читалището. Ако някой случайно получи отговор да "свирка". Дано да стане. Praynig Praynig Praynig Praynig Praynig Praynig Praynig

# 27
  • Мнения: 1 063
И аз писах Peace, остава да чакаме!

# 28
  • Мнения: 2 950
а къде точно се намира читалището?

# 29
  • Мнения: 29
Здравейте!
Прекрасна тема сте отворили! Аз също бих се вкючила с удоволствие! Но в Ст. град ми е страшно далече.  Sad

Общи условия

Активация на акаунт