Мнения за пералня

  • 1 530
  • 21
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 9 483
Преди 3г. си купихме Whirpool 6th sense и съм определено доволна newsm10
М/у другото скоро попаднах случайно на тема за перални във форума..потърси с търсачката ако решиш Wink

# 16
  • Стара Загора
  • Мнения: 121
AEG-също е към 800лв,много съм доволна.Има отложен старт,5кг пране,лесно гладене,допълнително изплакване и много други функции.

# 17
  • Мнения: 22 905
Аз мога да ти кажа, да не си купуваш Сименс ! Никак не съм доволна! Предната ми беше Горение - от нея бях доволна, но тя е отпреди 5 г. Миналата година, когато си купувах пералня, много познати и консултанти в хипермаркетите, 90% от бялата техника се произвежда в Китай, моята пералня също:( Така че Испания при всички случаи е по-добър вариант. Има и друг вариант - ако не ти се стори странен.. Мои колежки си купиха перални 2 ръка, от някакъв склад в Дружба - Миеле, за около 550 лв и не могат да ги нахвалят.... Може би има истина в това, че техниката отпреди 3 г ( пералните там са на 2-3г) е много по-качествена, а за Миеле да не говорим. Успех ! И после да споделиш, че и аз моята сигурно скоро ще я сменям.
Имам Сименс от 5г-не е мръднал,никога не се е повреждала или аварирала.Защо не ги харесваш?И какво като пералните на Бош се сглобяват в Испания?Имаш ли наблюдения?

Ами не съм доволна, защото не пере добре! Но моята е купувана миналата година, вероятно затова ти си доволна, доколкото знам последните 2-3г почти всичко се прави в Китай и ...ами не е същото. Да не говоря че майка ми имаше Татрамат - вероятно повечето от вас не са ги чували, мисля полска, отпреди 26г и в крайна сметка я смени тази година с Уърпуул - ами изобщо не е доволна. Затова ми се струва , че новите перални - купувани последните 1-2г не са качествени.
Е как,Татрамат-а ни изкара 20г служба Mr. Green.А колкото до новите перални-може да има нещо вярно.Аз наблздавам други уреди,в това число и новите коли са доста некачествени... Sunglasses А защо казваш.че не пере добре?Извинявай,че така те разпитвам,но ми е интересно. Hug

# 18
  • София
  • Мнения: 1 456
Ами защото я сравнявам с предишни перални, които съм ползвала - примерно петна от храна не ги изпира. Покривките ми и на 30 и на 60 градуса си ги вадя с петната:( Това преди никога не ми се е случвало, при положение че не са кой знае какви петна...Иначе има 1200 оборота, което е супер, но....

# 19
  • Мнения: 22 905
Ами защото я сравнявам с предишни перални, които съм ползвала - примерно петна от храна не ги изпира. Покривките ми и на 30 и на 60 градуса си ги вадя с петната:( Това преди никога не ми се е случвало, при положение че не са кой знае какви петна...Иначе има 1200 оборота, което е супер, но....
Не ми се е случвало.По-скоро праха ми не е бил качествен.Пере ми дори петна от червено вино.

# 20
  • София
  • Мнения: 1 456
Ами явно наистина има значение кое къде и как  е произведено. Аз пера със Сано, така че няма как да е от праха... Със здраве да си я ползваш  bouquet

# 21
  • Мнения: 11 607
Аристон маргарита!!! Супер ми е с нея! Петгодишна е, скоро ще навърши 6г.! Какво бих правила без нея!

Общи условия

Активация на акаунт