AVON кампания 13 И 01

  • 15 057
  • 328
  •   1
Отговори
# 180
  • София
  • Мнения: 1 914
Я кажете кои продукти от Planet Spa серията си заслужават най-много, че нали са в промоция и не знам кои 2 да избера? Не съм ползвала никой досега.

# 181
  • Бургас
  • Мнения: 5 929
Я кажете кои продукти от Planet Spa серията си заслужават най-много, че нали са в промоция и не знам кои 2 да избера? Не съм ползвала никой досега.

има смисъл да се купуват само скъпите, тази с цена над 12-14 лв, другите на намаление са по 6-7 лв и просто се обезмисля да се купуват сега. Аз ще си поръчам крема с маслина за тяло. Моя приятелка пък си взе 2 маски за коса с маслина. Маската за тяло премехваща токсините силно ме привлича, но пък нямам никакви условия да си я правя у дома.
Много ми се ще някой да сподели впечатление от спрея със суха маслена есенция- масина, какъв е, като воднист ароматизиран спрей за тяло или като олио newsm78

# 182
  • Мнения: 3 271
Ако някой е виждал котето може ли да даде отзиви, моля? Много му се чудя, но не е никак евтино  Embarassed

# 183
  • София
  • Мнения: 5 828
Яна, спрея е по мазничък, не е съвсем воднист като другите - череша, ягода и сие, но бързо попива, аз го размазвам леко с ръка, ароматизиран е.

# 184
  • Варна, а по празниците в Ямбол
  • Мнения: 5 022
А какво ще ми кажете за крема с маслина за тяло? Не съм го ползвала, а ме питат?? може и да е дискутиран, но да не съм прочела или обърнала внимание??!!

# 185
  • Мнения: 3 271
И още едно питане. От серията за боядисана коса има ли смисъл да взимам и балсама, и маската? Мисля, че може би ефекта от шампоан и маска ще е добър? Майка ми няма да има търпение да слага и 3-те
Благодаря   bouquet

# 186
  • София
  • Мнения: 5 828
А какво ще ми кажете за крема с маслина за тяло? Не съм го ползвала, а ме питат?? може и да е дискутиран, но да не съм прочела или обърнала внимание??!!

Ами на мен лично ми хареса, веднъж съм си взимала, много ми харесва миризмата на тая серия, обаче е специфична и не на всеки харесва.
Кремовете, предполагам знаеш, са по-гъсти от лосионите, пак не на всеки му допада това.

Милена, аз ползвам и балсам и маска, и двете ми стоят в банята наред с шампоана и ги редувам.

# 187
  • Бургас
  • Мнения: 5 929
много харесвам маската за боядисана коса и гласувам положително за нея. Другите продукти обаче не съм ги ползвала и съм ПАС. Всъщност няма проблем да има и балсама и маската. Маската по принцип се ползва по-рядко - веднъж месечно, а балсам може след всяко измиване Thinking

# 188
  • Някъде там...
  • Мнения: 795
Здравейте момичета!

Искам да ви попитам за един крем -стр.124 -Дневния крем за сияйна кожа.
Значи кожата мие комбинирана и досега бях с Planet Spa-daily face lotion, койтъо много ми харева, т.к не е мазен и попива бързо и кожата изглежда много добре(вече не го вижда по каталозите newsm78). Та питането ми е става ли за мен този крем. Бихте ли ми препоръчали и друг. И за колко години е той, че нали има разни граници за кремовете. Аз съм на 25. А тези от 25+ дали стават за мен. Малко ме е страх още с такива да се мазота Simple Smile

# 189
  • На погрешната планета
  • Мнения: 2 762
Я кажете кои продукти от Planet Spa серията си заслужават най-много, че нали са в промоция и не знам кои 2 да избера? Не съм ползвала никой досега.

Аз съм решила да си взема крема за тяло с маслина и серума за лице с бял чай.

# 190
  • Мнения: 3 271
След като всички бяха така любезни да ме посъветват, за което ви благодаря, искам да помоля някой представител в района на Гео Милев, Младост или Овча купел да ми пише на лични, за да си поръчам разни неща. Съжалявам, че го пиша тук, но загубих дирите на човека, с който контактувах преди  Sad

# 191
  • София
  • Мнения: 2 109
момичетаааа, наистина ли никой не може да ми отговори дали крем-парфюма  Тудей става (питах преди няколко дена)? Cry никой ли не го е ползвал? или да е чувал отзиви? ще съм много благодарна Hug
Не се наемах да ти отговоря, защото не съм го ползвала лично, но една клиента ми каза, че била много доволна, оставял траен аромат на кажата. Но пак казвам, че това не е лично мнение  bouquet.

 HugБлагодаря ти

някой питаше по-нагоре за кремообразните сенки: хубави са- трайни и блестящи, но аз лично ги ползвам само за очи, на скулите не мога да ги нанеса добре, стоят като петно Embarassed

# 192
  • Мнения: 3 835
Ако някой е виждал котето може ли да даде отзиви, моля? Много му се чудя, но не е никак евтино  Embarassed
С Валентина ще го взимаме.
Моята щерка като я питали в градината каква иска да стане и тя отговорила "котка".  Joy

Последна редакция: пт, 01 дек 2006, 22:39 от Стики

# 193
  • Мнения: 3 271
Стики, при нас е подобен случай Simple Smile Сподели, моля те като го вземете

# 194
  • Мнения: 3 835
ОК - някъде средата на декември ще е.  Laughing
МОже и ти да ме изпревариш!

Общи условия

Активация на акаунт