AVON кампания 13 И 01

  • 15 062
  • 328
  •   1
Отговори
# 195
  • Мнения: 844
Здравейте момичета!

Искам да ви попитам за един крем -стр.124 -Дневния крем за сияйна кожа.
Значи кожата мие комбинирана и досега бях с Planet Spa-daily face lotion, койтъо много ми харева, т.к не е мазен и попива бързо и кожата изглежда много добре(вече не го вижда по каталозите newsm78). Та питането ми е става ли за мен този крем. Бихте ли ми препоръчали и друг. И за колко години е той, че нали има разни граници за кремовете. Аз съм на 25. А тези от 25+ дали стават за мен. Малко ме е страх още с такива да се мазота Simple Smile
Аз също съм много доволна от този лосион и най - интересното е че си бях поръ4ала глинената маска но обърках страниците и така си получих лосиона но защо така изчезна.

# 196
  • Бургас
  • Мнения: 765
Аз да питам за червилата Avon Gold от 5.90 отговарят ли цветовете на снимката?
В един от предните каталози 2/2006 са с други имена, а цветовете почти същите, само малко като, че ли по-тъмни. И се чудя други ли са нюансите или същите със сменени имена. newsm78
Аз пак да си задам въпроса Simple Smile

# 197
  • Мнения: 990
почистващия лосион с бял чай
На мене много ми лепне.Не мога да го ползвам Sad
Че той, този лосион си е гел за измиване, така хубаво се пени и много хубаво измива лицето! На мен също ми бяха казали, че може да се ползва и без вода като тоалетно мляко, ама тц... лепне си и още как!
Съвета ми е, ползвайте го като измиващо средство и ще сте много много по-доволни!  Mr. Green

# 198
  • Мнения: 990
Аз да питам за червилата Avon Gold от 5.90 отговарят ли цветовете на снимката?
В един от предните каталози 2/2006 са с други имена, а цветовете почти същите, само малко като, че ли по-тъмни. И се чудя други ли са нюансите или същите със сменени имена. newsm78
Аз пак да си задам въпроса Simple Smile
Не се сещам за кои стари червила говориш, но имам мострите на UCR= Avon Gold (поне съвпадат имената на някои, и цветовете), та мострите отговарят точно на снимката!  Peace

# 199
  • Мнения: 286
почистващия лосион с бял чай
На мене много ми лепне.Не мога да го ползвам Sad
Че той, този лосион си е гел за измиване, така хубаво се пени и много хубаво измива лицето! На мен също ми бяха казали, че може да се ползва и без вода като тоалетно мляко, ама тц... лепне си и още как!
Съвета ми е, ползвайте го като измиващо средство и ще сте много много по-доволни!  Mr. Green
разбира се че се изплаква Shocked не мога да си представя да не го отмия Laughing...все едно да  не си отмия шампоана от косата...когато си го поръчах  първия път и аз помилсих 4е е нещо като лосионче защото в каталога не пише 4е се изплаква ..но на опаковката си има оказания за употреба.... Peace Simple Smile

# 200
Zdraveite! Iskam da vi popitam mojete li da mi preporychate produkt, koito da namalqva cherveninata po skulite i pod ochite? Ne znam dali se seshtate za kakvo govoria, chudeh se za stika ot seria Ageless?

# 201
  • Мнения: 990
Zdraveite! Iskam da vi popitam mojete li da mi preporychate produkt, koito da namalqva cherveninata po skulite i pod ochite? Ne znam dali se seshtate za kakvo govoria, chudeh se za stika ot seria Ageless?
Ами, ако говориш за капилярчета... мисля че само фон дьо тен е решението... (поне при мен е така). Колкото до стикчето, мисля  че беше за бръчки?!? Вземи си някое успокояващо кожата кремче, даже по-скоро серум (Планет Спа) да е по-лекичко и пак фон дьо тен (има един успокояващ, но не знам дали наистина е такова действието му)!?!
Ако някой има друга идея нека помогне със съвет! Rolling Eyes

# 202
  • Мнения: 990
Аз пък съм разочарована от изсветляващия гел-при мен нищо не се получи,а съм и със светла коса по принцип. Но може и да не съм го ползвала правилно newsm78. Steli_Meli, ти ползвали си го и ако да-как точно? (колко време стои на косата?)
А някой може ли да ми каже чантите дали се включваха в общия процент,че аз не си спомням? Rolling Eyes
Ами аз го ползвах и съм доволна, правих си отделни кичури, не стават толкова бели като с прахче да речем, но пак са по-светли, колкото до употребата бях обяснила как точно се използва... задължително на силна светлина, поради съдържанието на водороден пероксид (кислородна вода), а за времето... не знам точно до като изсветлее, може би около половин час до 40 минути
 

# 203
  • София
  • Мнения: 1 914
Aз още обмислям нак ои 2 продукта от Planet Spa да се спра  Rolling Eyes
Да ви питам маската за тяло от стр. 106 как се използва? Бих си я взела, но имам чувството, че е ми стигне за 1 намазване  Wink

А серумът за лице от стр. 109 има ли определена възраст? Аз съм на 21  Thinking

# 204
  • Мнения: 990
Aз още обмислям нак ои 2 продукта от Planet Spa да се спра  Rolling Eyes
Да ви питам маската за тяло от стр. 106 как се използва? Бих си я взела, но имам чувството, че е ми стигне за 1 намазване  Wink

А серумът за лице от стр. 109 има ли определена възраст? Аз съм на 21  Thinking
За маската за тяло не мога да ти кажа, може би се разнася доста добре, не вярвам да е за един път, но тези продукти определено са за мазна кожа! (глинените)
Серумът за лице го получих като подарък,  би трябвало добре да овлажнява кожата, но по-изсушената и стара, при мен нямаше никакъв ефект, на 27 съм... Та конкретно на въпроса ти, според мен този серум е за по зряла и суха кожа! Между другото, знам че се ползва 2 пъти годишно (както и ампулите серум на Accolade)...   bouquet

# 205
  • Мнения: 3 835
Aз още обмислям нак ои 2 продукта от Planet Spa да се спра  Rolling Eyes
Да ви питам маската за тяло от стр. 106 как се използва? Бих си я взела, но имам чувството, че е ми стигне за 1 намазване  Wink

Направо си взимай двата продукта с маслина - ексфолиантът и кремът за тяло.  Peace

# 206
  • Бургас
  • Мнения: 765
Аз да питам за червилата Avon Gold от 5.90 отговарят ли цветовете на снимката?
В един от предните каталози 2/2006 са с други имена, а цветовете почти същите, само малко като, че ли по-тъмни. И се чудя други ли са нюансите или същите със сменени имена. newsm78
Аз пак да си задам въпроса Simple Smile
Не се сещам за кои стари червила говориш, но имам мострите на UCR= Avon Gold (поне съвпадат имената на някои, и цветовете), та мострите отговарят точно на снимката!  Peace
Ето от 2/2006


и сега

и кодовете са различни...

# 207
  • Мнения: 990
Същите са червилата, от една серия са, не виждам добре имената им, но Gold Dipped го има и в двата и си е едно и също, сравни имената! Които съвпадат са си същите!  Peace

# 208
  • София
  • Мнения: 4 789
аз си поръчах освен един душ гел и гел за изрусяване и изсветляване на косата, казаха ми, че имал ефект .Някой ползвал ли го е ? Предполагам, че върху отделни кичури ще си личи, сигурно е на основата на кислородна вода..интересно ми стана  Rolling Eyes
И за спиралата, новата? Вярно ли е, че четката е като на Masterpiece na Maxfactor? Ако е така да взема и нея, че разликата в цените е двойна  Simple Smile

# 209
  • Мнения: 990
аз си поръчах освен един душ гел и гел за изрусяване и изсветляване на косата, казаха ми, че имал ефект .Някой ползвал ли го е ? Предполагам, че върху отделни кичури ще си личи, сигурно е на основата на кислородна вода..интересно ми стана  Rolling Eyes
И за спиралата, новата? Вярно ли е, че четката е като на Masterpiece na Maxfactor? Ако е така да взема и нея, че разликата в цените е двойна  Simple Smile

Прочети мненията назад писах по въпроса вече два пъти, на стр.6 от темата мнение 116, и на тази страничка над твоето мнение(мнение 203)! Tired

Това за гела за изрусяване!За новата спирала: да като тази на Макс Фактор е, аз лично съм си доволна!
 Peace

Общи условия

Активация на акаунт