Съни бийч по bTV - 4 Сезон 2

  • 39 227
  • 738
  •   1
Отговори
# 705
  • София
  • Мнения: 1 330
Съжалявам, нещо съм се объркала. Стори ми се, че е Смени жената - хахах

# 706
  • Велико Търново
  • Мнения: 7 692
Смени жената го дават в петък, но те си го даваха и в предишните два петъка - когато Съни бийч беше от понеделник до четвъртък.

# 707
  • Мнения: 25 883
Ще гледаме Татковци, въпреки че беше следобеден сериал.

# 708
  • Мнения: 5 916
Ще гледаме Татковци, въпреки че беше следобеден сериал.

Той пак ли е на И/А?  На мен не ми беше забавен първият му сезон.

# 709
  • Бургас
  • Мнения: 1 279
Извинявам се,че не съм по темата,но забелязахте ли,че по БТВ Комеди излъчват сръбския Татенца. Явно и този сериал е франчаз и сега са едно към едно първия сезон на Татковци. Много глупав ход да купиш нещо, което е вървяло в българска версия.

# 710
  • Галифрей
  • Мнения: 4 350
Еми какво да се прави толкова могат.Аз нямам телевизия гледам онлайн 😄

# 711
  • Мнения: 15 446
Ох, а помните ли бг версията на "Женени с деца". Тотал щета беше. Сравнен с първообраза на култовия сериал беше нещо като пародия граничеща с гавра.
"Полицаите от края на града" и те са римейк. Първообраза е "Хората на Пако".
Поне не са го излъчвали по нашите тв канали, еле пък паралелно. Поне аз не съм го засичала.
Това сега с" Татенцата" и аз го намирам за глупост. Все едно сами се закопават показвайки онова, което в наша версия вероятно са съсипали. Ако си е наша продукция, окей, а и нямайки база за сравнение би могло да се приеме за добро, но сравнено с оригинала, дали?! Мен тия татенца не ме грабнаха. Поредната глупост, но сериала си има почитатели и аз не бих посмяла да ги разочаровам карайки ги да сравняват с оригинала, който върви паралелно с бета версията. Joy Wink

Последна редакция: нд, 05 юни 2022, 12:29 от Джаста Праста

# 712
  • Мнения: 1 418
Като писахте за сръбска версия, се сетих за "Преспав"/пак хотелска история/. Смях на килограм.
И/А могат много да се научат от братята македонци...

# 713
  • Мнения: 15 446
Там пък за няколко епизода вкараха Яна Маринова и тя с размах успя да им съсипе тази част от сериалчето. Joy

# 714
  • Мнения: 3 119
Ще гледаме Татковци, въпреки че беше следобеден сериал.

Той пак ли е на И/А?  На мен не ми беше забавен първият му сезон.
На Милошев е тази продукция.

# 715
  • Мнения: 9 490
Там пък за няколко епизода вкараха Яна Маринова и тя с размах успя да им съсипе тази част от сериалчето. Joy

😂😂😂

То и за това си трябва талант 😜

# 716
  • Галифрей
  • Мнения: 4 350
Опитвам се да помисля теория за сезон 3 и единственото кеото ми хрумва  е Калинка злодей, костюмар опитваш да премахме  Даруна  и да отмъстни на всички,че чу провалиха провалиха плановете.
Гомес се сблъсква с Никола и Художникът и се опитва да намери решение  да се отърве от тях.
Той среща своята истиска голяма любов, отново поставен в сложна ситуация и се разделя с Ивон Тя си отива при Никола и си гледат бебето.
Гомес с новата си любов успяват да се справят със сложните ситуаци и накрая вдигат сватба и отварят малко хотелче близо до морето. ❤
След сезон 2 тия каши как да ги разчистя? Логика няма 😀

# 717
  • earth
  • Мнения: 1 334
Аз повече от един епизод Татковци не можах да изтрая. Първо имаше една актриса, на която половината от ретините и винаги са покрити от горните клепачи. Ужас! Мъчение да я гледам. После един от актьорите (май играеше нейния кандидат-приятел, ветеринар?) с невероятно ниско чело и постоянно го държи набръчкано. Това вече хептен не се трае!

# 718
  • Галифрей
  • Мнения: 4 350
Мисля,че говориш за Ягодката  учителка 😂 Ветиринара е готин. Мале забравих му името. Той заслужава повече. Обаче тая ягодката е мега зле и нейната майка играе г-жа Тасева 😀  Общо взето в Татковци има само една силна жена другите са офф не искам да ги коментирам,че не е прилично. Има моменти които харесвам но са малко. Сега като се сетя имаше доста неща,които ацки много ме дразнеха. Общо взето съм по забравила  доста неща.
Аз го гледах само заради отделни актьори и някой персонажи. Тъкмо тръгваше към по-добре и полсе пффф.

# 719
  • Мнения: 5 916
Опитвам се да помисля теория за сезон 3 и единственото кеото ми хрумва  е Калинка злодей, костюмар опитваш да премахме  Даруна  и да отмъстни на всички,че чу провалиха провалиха плановете.
Гомес се сблъсква с Никола и Художникът и се опитва да намери решение  да се отърве от тях.
Той среща своята истиска голяма любов, отново поставен в сложна ситуация и се разделя с Ивон Тя си отива при Никола и си гледат бебето.
Гомес с новата си любов успяват да се справят със сложните ситуаци и накрая вдигат сватба и отварят малко хотелче близо до морето. ❤
След сезон 2 тия каши как да ги разчистя? Логика няма 😀
хахахахахах Калинка (първият момент се замислих коя беше тази!? Satisfied ) и Даруна! Joy  Много добро, хареса ми трети сезон повече от втори!

Общи условия

Активация на акаунт