МБАЛ Надежда - тема 21

  • 56 671
  • 873
  •   1
Отговори
# 870
  • София
  • Мнения: 1 033
Здравейте, какво ви е мнението за д-р Милена Стоянова? Благодаря!

Аз се следях в последните 2 месеца от бременността ми преди 4 г. при нея. Доволна съм. По спомен, веднъж-два пъти си вдигна телефона, докато бе отпуск, за да изговорим включването на антибиотик. Не ѝ беше харесало, че плацентата ми бе твърде стара спрямо г.с. и ме изпрати на доплер. Родих в деня, в който трябваше да съм на последна ЖК (деня на термина), като след като приключи в кабинета, се качи и за самото раждане (не сме имали уговорка). Тя и д-р Веска (дано не бъркам името) Кайрякова реално бяха в родилната зала по време на раждането (естествено).

# 871
  • Мнения: 15
Здравейте, следя се на друго място, но се насочвам към надежда за естествено раждане. Видях на сайта, че трябва да си запиша час за консултация преди 36 седмица и избор на екип няма, отиваш да раждаш и при който се паднеш. Има ли значение тогава при кой да запиша час за консултация?

# 872
  • Мнения: 274
Здравейте, следя се на друго място, но се насочвам към надежда за естествено раждане. Видях на сайта, че трябва да си запиша час за консултация преди 36 седмица и избор на екип няма, отиваш да раждаш и при който се паднеш. Има ли значение тогава при кой да запиша час за консултация?

Има, да. Само завеждащия Родилно прави прегледите на дамите избрали за раждане болницата, които не са се следили там. Др. Кръстев е това. Той преглежда изследванията Ви до момента, и цялата документация, преглежда ви, и ви казва ако има нужда от нещо допълнително да си направите.

# 873

Общи условия

Активация на акаунт