МБАЛ Надежда - тема 21

  • 56 947
  • 873
  •   2
Отговори
# 825
  • Мнения: 47
Да, понеже пренасям коментарът му беше: “ ми какво правиш тук, ходи да правиш секс, кво идваш на записи”. Аз лично намирам такива коментари просто за неуместни и не са мой тип. Иначе може да е страхотен специалист. Но аз не бих си записала час при него и да слушам коментари.
Момичета, и аз се поразочаровах от Надежда. Още не съм родила и нямам за кога да сменям, но в последната седмица видях кофти отношение от спешния кабинет, от д-р Кръстев за 2 минути успях да си създам негативно мнение заради неуместен коментар. Разбира се, за 2 минути мнението ми не може да бъде обективно и е изцяло лично. А в спешния кабинет … се държаха меко казано ужасно, почувствах се отвратително. Явно са били заети, но това не е оправдание. Вече се настройвам и че на раждането ще е гадно отношението, а и след това като чета коментарите ви… Наистина е късно за мен да сменям, че и пренасям вече… но ме разочароваха буквално в последната седмица

Може ли повече информация какво е казал/направил? Мисля че много са го усетили, че е странен. Аз си мислех, че съм много чувствителна от бремеността, но инстинктите на лъжат..

 Последно и мен ме изпрати така, не от спешен кабинет, да ходя да правя секс. Е не помага. Аз вече мисля да ходя на термин да питам, какво правим като пренося, ако пак това ми каже... Да дадат на мъжа ми част от сумата за раждането. 😁

# 826
  • Мнения: 131
elitsa.iv, благодаря за милите думи. През каквото и да е преминал човек, понякога се намират хора да кажат, че не е направил достатъчно. Родих в 21ч00 и още първата нощ бебето остана при мен. Имаше бележка на легълцето му "без АМ", но то не засукваше. Също така ми казаха да взема протектори, но ми препоръчаха малък размер и се получиха ужасни рани. На втория ден седях в коридора по памперс (не ми дадоха нощница за кърмене,  защото болницата беше препълнена и бяхме на горния етаж) и плачех с бебето на ръце и всички бяха много мили, но неподготвени как да ми помогнат. Извикаха акушерка от долния етаж, но тя не дойде, че имала много работа. Слязох аз и там акушерката ме натисна с ръчна помпа до краен предел и каза, че е нормално да боли толкова. Не знам какво им коства да имат един нормален консултант по кърмене. Биха спестили ужасно много болка.
Нека всички бебенца да са ни здрави, щастливи и обичани.

Teo, не се обвинявай. Аз бях изгледала де що лекции има, бях прочела книгата на Хедра, носех си лична помпа… И все пак в тази стресираща обстановка с бебе, на което му се дава шише през 3 часа, че да го изпишат… Не се справих. Като видя някой уебинар на Надежда за кърменето и ме избива на тъжен смях колко далеч е практиката им от теорията, която обясняват.
По стечение на обстоятелствата бях в стая като придружител с едно момиче, което беше родило с Надежда Стаменова в същия ден, в който родих и аз. Бебето така и не беше засукало на четвъртия ден от раждането и си се хранеше с АМ, отново, за да го изпишат. Надежда Стаменова дойде веднъж в стаята да ги види и на притесненията на момичето, че не може да закърми, каза нещо от сорта на: “Нормално, виж го какво е жълто, после ще се оправи”?! Нищо за стимулиране на лактацията, нищо за помпи и цедене, нищо за опити да го закърми, дори като е “жълто”.
Всяка майка, която се е борила с бебе на шише да засуче и е брояла капки кърма, защото не стига знае колко коварно е това “после ще се оправи”, защото нещата няма да се оправят от само себе си.

# 827
  • Мнения: 863
Аз също имам разочарования и сега и 2020г.,но по време на раждането и пресъоя сшед това отношението е много по-мило и готино по мое мнение,отколкото по време на прегледи, изследвания и т.н.

# 828
  • Мнения: 119
Аз родих преди 2 седмици и съм абсолютно разочарована от липсата на подкрепа за кърмене, никаква помощ не оказват.
Родих секцио, бебето се роди по-малко, съответно не успявах да го събудя, за да засуче, отказаха ми помпа, да съм слагала бебето на гърда, като обяснявах, че спи, отговаряха- ами да, те спят...
Да им се чуди човек при положение, че сумата за раждане не е малка, какво им пречи да наемат консултант, явно пациентките са им предостатъчно и могат да си позволят отлив...
Аз лично на никого няма да ги препоръчам, даже напротив.

# 829
  • Мнения: 329
Майчета , аз напълно ви разбирам и смятам, че в частна болница , че и не само акулерките трябва да ни учат да кърмим децата си, но всяка една от нас знае какво е истинското положение, затова и смятам , че при нормални обстоятелства можем да се подготвим сами , от немай къде както се вика, защото за мен кърменето беше важно , исках много да кърмя - прочетох книгата на Хедра, превантивно си запазих час за консултант (до който така и не опрях) гледах над 15 видеа за кърмене, за началото, как да засуче, какво да правя и тн докато шофирах съм изгледала всичко. С две думи искам да кажа, че човек може и сам да се справи, не викаги, но много често

# 830
  • Мнения: 616
Като чета и ми става много гадно, че от 5 години насам, е станало дори по-зле! Родих там декември 2017. Някои от акушерките бяха мили и помагаха, някои бяха ужасни! При мен остана горчивия споен как бебето се дере, аз не знам какво да направя (бях ходила на училища за родители, книги, статии, клипчета, но въпреки това не можех да се справя). Звъннах, дойде една акушерка, която ми се навика и си излезе, а аз останах в стаята плачейки заедно с бебето си. Помня само нейното злобно лице! За съжаление не помня милите и добри акушерки, които ми помагаха! Болница Надежда трябва да се замислят, че дори 1 такъв човек да имат, той уронва тяхния престиж. А така като чета, са станали и повече от 1. Живот и здраве, някой ден, едва ли бих родила там отново именно заради този горчив и отблъскващ спомен!

# 831
  • Мнения: 47
Като чета и ми става много гадно, че от 5 години насам, е станало дори по-зле! Родих там декември 2017. Някои от акушерките бяха мили и помагаха, някои бяха ужасни! При мен остана горчивия споен как бебето се дере, аз не знам какво да направя (бях ходила на училища за родители, книги, статии, клипчета, но въпреки това не можех да се справя). Звъннах, дойде една акушерка, която ми се навика и си излезе, а аз останах в стаята плачейки заедно с бебето си. Помня само нейното злобно лице! За съжаление не помня милите и добри акушерки, които ми помагаха! Болница Надежда трябва да се замислят, че дори 1 такъв човек да имат, той уронва тяхния престиж. А така като чета, са станали и повече от 1. Живот и здраве, някой ден, едва ли бих родила там отново именно заради този горчив и отблъскващ спомен!

Аз си мислех ако/като имам подобни преживявания, да им подам оплакване. А не да им носим почерпки. Предполагам, ако всички го правят,  в един момент ще подобрят нещо. Все пак за частно и платено, имам високи очаквания., на които трябва да отговорят.

# 832
  • Мнения: 24
Здравейте, някой знае ли цените на фотографа в МБАЛ Надежда за изписването ?

# 833
  • Мнения: 315
140лв за 30 снимки, 150лв беше да са като в албум, и имаше някаква комбинирана оферта и като отделни снимки и като албум 220лв или нещо такова.
Изпраща ги и като файл на имейл.

# 834
  • Мнения: 329
NСнимки изписване. 10-10-2022-02w-NAD

Здравейте,
от тук може да си ги свалите и разгледате.: https:

Внимание !!! -линкът има валидност 3 дни моля през това време да си изтеглите файловете



Цени на снимки :

I. Вариант : - Формат 15Х20 см. - 5 лв. за бр.
II. Вариант : - Само цифровите файлове - 70 лв. за всички заснети кадри .
III. Вариант : -  Ако си поръчате за 100 лв. снимки на хартия т.е. 20 броя Формат 15Х20 см- тогава ги получавате и всичките цифрови кадри.
IV. Вариант - Moжем да ви предложим луксозна фото-книжка тип фотоалбум 20х20 см с разположени из нея около 15-20 снимки и с 3-4 разгъвки https://www.youtube.com/watch?v=n8SvOw2HelY&ab_channel=PlamenStefanov  на цена от 140 лв. +  всичките цифрови кадри

V. Възможна е комбинация от вариант III и IV т.е. получавате тогава :
- всички заснети кадри
- 20 бр.  разпечатани снимки на хартия 15х20 см
-  фото-книжка 20х20 см. с 4 разгъвки
всичко това за 160 лева.

VI. Ако желаете може да си поръчате от нас снимка формат A3 или A2 с висока резолюция на печат в рамка на цена от 45 - 75 лева

Очаквам вашето решение да стартирам поръчката .


--
С уважение,
Александер 95 Студио

Тел: 0888 330807

Това са цените Simple Smile
Здравейте, някой знае ли цените на фотографа в МБАЛ Надежда за изписването ?

# 835
  • Мнения: 83
Здравейте, някой знае ли цените на фотографа в МБАЛ Надежда за изписването ?

# 836
  • Мнения: 83
160 - файл +40 снимки
220 - файл +40снимки +едно албумче от два страници
95лв само файл.
Това е информацията от 6.11.22
Здравейте, някой знае ли цените на фотографа в МБАЛ Надежда за изписването ?
Здравейте, някой знае ли цените на фотографа в МБАЛ Надежда за изписването ?

# 837
  • Мнения: 302
Аз пък изобщо не съм доволна от фотографа на Надежда! Бях последна с изписването, в 13.30. Забавихме се заради някакви неуредици с документите. Като слязох в залата, моите близки вече бяха там и чакаха, той като ме подхвана още от вратата, нямахме възможност нито да ме поздравяват, нито на акушерката да благодаря, тук застанете, така го хванете, айде сега бабата, айде сега лелята, тук, там, нащрака снимките и хайде. На повечето от тях изобщо не сме излезли добре, аз вече изпотена от напрежение, дето ме бавят с документите, нито ми даде минутка да се пооправя, нищо... Вариантите с албум не ми харесаха, така че платих само за електронните снимки, после от тях си подбрах сама за печат и албумче... И всичко нагласено като на сватба, сигурна съм, че като подкара изписванията, всички снимки са еднакви. Дори не поглежда ако някой е мигнал или има нещо, което не изглежда добре, да повтори.
Даже сега като пиша, усещам как ме хваща яд и се ядосвам... Не знам дали защото бях последна и се забавихме, дали е бързал за някъде, ама в крайна сметка си плащаме, можеше да се постарае за хубави снимки.

Иначе, аз съм много доволна от престоя си в Надежда и от отношението като цяло. Винаги може повече, но определено бих отишла пак там.

# 838
  • Мнения: 47
Практикуват ли Щарк в Надежда?

# 839
  • Мнения: 302
Всички го могат, ама май никой не го прилага Sunglasses

Практикуват ли Щарк в Надежда?

Общи условия

Активация на акаунт