Две бленувани чертички щом видях, към БГ мама завтичах се в час 🤩 (януари)

  • 27 039
  • 754
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 43
Здравейте! За мен дойдоха като изненада двете чертички след 4 неуспешни инсеминации.. тъкмо щяхме да пускаме документи за фонда и то взе че стана естествено. На 6ти ден закъснение на 09.05 направих два теста и отчетоха веднага. Вчера 11.05 ходих на преглед и се видя всичко, голямо щастие❤️ Simple Smile, дано всичко е наред, ще ходя на 26 отново за преглед и сърдечна дейност. Показва се термин около 11.01.2023 г. 🤗🤗🤗, докторката ми е написала че отговаря на 6та г.с.

# 46
  • София
  • Мнения: 83
Честито! Лека и успешна бременност!

Здравейте! За мен дойдоха като изненада двете чертички след 4 неуспешни инсеминации.. тъкмо щяхме да пускаме документи за фонда и то взе че стана естествено. На 6ти ден закъснение на 09.05 направих два теста и отчетоха веднага. Вчера 11.05 ходих на преглед и се видя всичко, голямо щастие❤️ Simple Smile, дано всичко е наред, ще ходя на 26 отново за преглед и сърдечна дейност. Показва се термин около 11.01.2023 г. 🤗🤗🤗, докторката ми е написала че отговаря на 6та г.с.

# 47
  • Мнения: 10
Здравейте бъдещи мами 🤰🏼🤩
Как сте? Как минаха първите ви прегледи?
Аз още не съм ходила и мисля да отида чак към 7-ма седмица тъй като януари месец имах мисед и преди това всяка седмица ме викаха на прегледи и беше доста тежко..

# 48
  • София
  • Мнения: 83
Здравей! При моя първи преглед, който е бил най-вероятно в 4 или 5 г.с. не се видя нищо, освен евентуално къде ще бъде точицата. В неделя отново съм на преглед и да видим какво ще се покаже. Честно казано се изплаших при първия преглед, но след кръвните тестове АГ каза, че бременността се развива нормално и ме вика отново да ме прегледа. Надявам се при теб всичко да е наред ❤️
Здравейте бъдещи мами 🤰🏼🤩
Как сте? Как минаха първите ви прегледи?
Аз още не съм ходила и мисля да отида чак към 7-ма седмица тъй като януари месец имах мисед и преди това всяка седмица ме викаха на прегледи и беше доста тежко..

# 49
  • Мнения: 17
Вчера бях на първия си преглед, видя се мнооооого малка точица, но нищо повече.
Във вторник пак Simple Smile

Здравейте бъдещи мами 🤰🏼🤩
Как сте? Как минаха първите ви прегледи?
Аз още не съм ходила и мисля да отида чак към 7-ма седмица тъй като януари месец имах мисед и преди това всяка седмица ме викаха на прегледи и беше доста тежко..

# 50
  • Мнения: 216
Аз съм на преглед на 20.05 и очаквам да чуем сърцето, тогава ще бъда в 7 г.с+ 5. След това вече сериозно ще започна да мисля къде да се следя. Иначе вече бях на един преглед на 05.05 и се видя точица.

# 51
  • Мнения: 169
Здравейте бъдещи мами 🤰🏼🤩
Как сте? Как минаха първите ви прегледи?
Аз още не съм ходила и мисля да отида чак към 7-ма седмица тъй като януари месец имах мисед и преди това всяка седмица ме викаха на прегледи и беше доста тежко..

Днес ми беше първия преглед общо взето нищо не казаха, но поне се успокоих и видях малката точка 😀 След 10 дена отново съм на преглед

# 52
  • Мнения: 47
И при мен е същото. Вчера беше първият преглед, точицата е там и е 0,92 см. След десет дни съм отново с надежда да чуем сърчицето:)

# 53
  • Мнения: 49
Аз вчера минах на преглед в града, в който живея. Беше катастрофално, доста груби неща ми наговори. С ЧХГ 3174 каза, че не вижда никаква бременност.
От 3 дни съм с доста силни, режещи болки долу ниско в корема. 😭
Днес в 19ч съм на преглед в Щерев.

# 54
  • София
  • Мнения: 83
Не бързай да се притесняваш. Майка ми до четвъртия месец не са успели да разберат, че е бременна. Бъди спокойна и виж какво ще стане с прегледа в Щерев. Пожелавам ти успех Two HeartsFlowers Hibiscus
Аз вчера минах на преглед в града, в който живея. Беше катастрофално, доста груби неща ми наговори. С ЧХГ 3174 каза, че не вижда никаква бременност.
От 3 дни съм с доста силни, режещи болки долу ниско в корема. 😭
Днес в 19ч съм на преглед в Щерев.

# 55
  • Мнения: 5 139
Хоп и аз при вас Simple Smile
Видях положителен кръвен на деня на победата след първо инвитро, два дни по-късно се удвои добре Simple Smile Чакам преглед на 19ти.
Първа бременност и съответно и аз съм се впуснала да чета какво ли не Simple Smile Включително с ММ изобщо не си позволявахме да планираме или четем някакви неща за след успешен тест, защото, както видяхме, с планове само не става Simple Smile
Но пък сега си позволяваме вече по малко да планираме стаята, която от склад трябва да стане детска Simple Smile даже избрахме легло, за да имаме размери и да мислим разположение, не за друго, а защото тия неща отнемат време и по-добре да проектираме внимателно Simple Smile
Откъм симптоми имах леки придърпвания тук-там около десния яйчник, както винаги, тъй като съм оперирана от ендометриоза там. Също и много ниско долу по средата, даже 1-2 пъти пих но-шпа. Иии болка под мишниците, най-вероятно лимфни възли, ще отида да ги погледнат следващите седмици.
Няколко дни преди теста пътувахме и ми се гадеше в колата, нещо, което принципно не ми се случва и го отдадох на това, че се тъпча с Утрогестан. После започна от по-силни миризми. Като цяло съм добре през деня, но нещо тригърне ли ми гаденето после няма оправяне Grinning
За следене в началото ще си ме гледа Станулов, който ми прави ин-витрото, после се насочвам към Дойчиновски, който ме оперира преди това. Обожавам го, голяма откачалка е Simple Smile
Ще трябва да ходя при Паскалева от време на време, за следене на кръвни показатели, имам няколко мутации и си бия Клексан 0.4 всеки ден.
Сега съм на вълна да си намеря някой добър за ембрионална морфология, че нямам много време Simple Smile ще пробвам да си запиша час от сега, защото на 19ти всичко ще мине чудесно Simple Smile
Иии чета за храненето. Повечето неща са логични. Изненадващи за мен бяха ананаса и гроздето в групата на забранените Flushed Чудя се дали прословутите сирена от непастьоризирано мляко могат да се консумират след термична обработка? Например на пица?
Доста съм обстоятелствена, свиквайте Joy

# 56
  • Мнения: 1 293
Здравей, Inferiya! Радвам се, че си тук! Стискам палци и до финал!
За сирената не мога да ти кажа аз изобщо не обичам и не съм се интересувала. 😂
Иначе за гаденето аз стигнах нови висоти като сметнем, че с предната бременност нямах такива проблеми сега е скандално. Само като видя храна и всичко ми се обръща. Единствено от хляб не ми е зле като гледам и съответно ям. А и сладолед.😂
Направо имам усещането,че това няма край.

# 57
  • Мнения: 16
Здравейте! Записвам се и аз. Видях 2те черти на 04.05. Първият ми преглед е утре. Още не смея да се зарадвам. Надявам се всичко да е наред, доста ми е притеснено. Първа бременност ми е и тъкмо вече се канехме да посетим репродуктивен специалист.

# 58
  • Мнения: 349
Здравейте, момичета! Аз съм от групата с бъдещите декемврийчета; случайно ми попадна вашата темичка и се зачетох и много се зарадвах, че вече има и януарчета. Споделям вълнението ви, тъй като е съвсем прясно и за мен (сега съм в 12г.с.) и стискам палци на всички ви за пухвкав финал! Heart

P.S. Ако имате чуденки, винаги може да се включите и в нашата тема, защото изглежда там с бъдещите мами сме много активни (вече втора тема изписваме) и всички са супер отзивчиви (дано и при вас да е така!).
 
Прекрасно бременеене за всички ни! Hug

# 59
  • Мнения: 1 293
Аз вчера минах на преглед в града, в който живея. Беше катастрофално, доста груби неща ми наговори. С ЧХГ 3174 каза, че не вижда никаква бременност.
От 3 дни съм с доста силни, режещи болки долу ниско в корема. 😭
Днес в 19ч съм на преглед в Щерев.

Надявам се всичко е минало добре. И нещата да се развиват както трябва ❤️

Общи условия

Активация на акаунт