Беталок Зок 50 мг

  • 3 951
  • 16
  •   1
Отговори
  • Мнения: 3 536
Изписан ми е Беталок Зок 50 мг, като трябва да приемам по половин хапче от него сутрин, заради екстрасистоли. След колко време да очаквам ефекта от хапчето?

# 1
  • Мнения: 15 356
Много бързо подейства блокера при моя мъж.От 170 стана 110 с вливки,от 110 до около 70 с бетаблокер за два-три дни.

# 2
  • Мнения: 54 437
Много бързо подейства блокера при моя мъж.От 170 стана 110 с вливки,от 110 до около 70 с бетаблокер за два-три дни.

За какво говориш, Бобчи? Кое е било 170?
Бетаблокер за екстрасистоли не знам дали ще помогне. На мен не. Само ми намали пулса.

# 3
  • Мнения: 3 536
Той доктора с Беталока ми изписа и Ритмонорм, но аз категорично отказвам да го пия. Четох за него, четох и казах Не.

# 4
  • Мнения: 15 356
Дева,за пулса говоря .Предполагах дамата да пита заради пулс ,затова .
Мъжът ми в момента е в ритъм,след електролардиоверзио.Процедура с електрошок и е на дълговременна антиритмична терапия .Той пие друго лекарство за да остане в ритъм,но също се дърпаше,само че му припомних,че е само на 40, от къде тръгна,колко лошо беше положението и как за шест месеца се подобри значително.Та пие всичко сегаЗащо не искате да пиете Ритмонорм?Ако Ви притеснява нещо,отидете на втори и трети кардиолог,но горещо Ви съветвам да не отменяте сама лечението си .

# 5
  • Мнения: 3 536
Аз нямам такъв висок пулс. Просто правя екстрасистоли и кръвното ми е нормално - 110-70, 120-80.
Миналата година настоявах да ми сложат холтер за 24 часа - излязоха 32 единични и два куплета. Тогава един друг кардиолог ми изписа деанксит с магнезий. Не ми се разправя какво ми докара този деанксит и сега се възстановявам с разни билкови чайове и хапчета. Та преди седмица ходих на друг кардиолог и минах ехокардиография - каза ми имаш здраво сърце, имаш и лек пролапс на митрална клапа . Но точно по време на ехото дали от притеснение, като ме почнаха едни екстрасистоли. Та така. Пулса ми сега е така - 60-70. Предполагам, че екстрасистолите ги правя на хормонална основа - в пременопауза съм. Всеки път като ми се прави ЕКГ - нищо не излиза.
Чета, че до 300 екстрасистоли за денонощие било нормално. Как нормално, мен ме побъркват.

# 6
  • Мнения: 15 356
Блокера ще Ви свяли кръвното .Мъжът ми беше с 80/120.Сега е с доста ниско,но за две седмици се приспособи към това кръвно.

# 7
  • Мнения: 3 536
Е то и бетаблокер, ако няма да мога да пия какво вече остава. Направо ми омръзна вече. Как да ги махна тия екстрасистоли, да не ги усещам поне. Ще станат вече две години откакто ме почнаха, явно и преди съм имала, но не съм ги усещала. 

# 8
  • Мнения: 54 437
32 екстрасистоли?! Сериозно ли?
Аз 3 години бях със стотици, рекордът ми е 1008, и не исках нищо да пия.
Но накрая кандисах. Амаритон пия. По 1-2 месеца. Моите са основно есента.
Иначе пия Конкор, за пулса, че и той ми беше висок след аблацията. Но за екстрасистоли не ми действа.

# 9
  • Мнения: 3 536
Ами толкова бяха миналата година. Той тогава кардиолога явно, затова ми изписа деанксит, защото според него съм имала разстройство на вегетативната нервна система.
Но и деанксита не е решението.
Ще си взимам сега беталока и билковите хапове и ще видим какво ще става. Самите екстрасистоли като ги получа и се панирам, омекват ми краката и чувствам слабост.

# 10
  • Мнения: 54 437
Хич не им обръщам внимание.

# 11
  • Мнения: 3 536
И аз се старая, но нещо не ми се получава.

# 12
  • Мнения: 54 437
До 400 дневно е нормално.

# 13
  • София
  • Мнения: 710
Аз също имам екстрасистоли, правиха ми  една кардиограма , нищо не се видя. Казаха идеално ми било  сърцето. Получавам ПА от време на време и  знам,  че ги имам  на нервна почва. Нищо не пия, просто не им обръщам  внимание. Когато  са по на често и  аз малко  се панирам, но колкото повече им се обръща внимание толкова по-зле става.

# 14
  • Мнения: 5
Екстрасистоли може да се появят поради много фактори гледам че има има доста позитивни отзиви за Mag2
https://lekuva.net/10271/ekstrasistoli-mozhe-da-se-poyavyat-porad.html

Общи условия

Активация на акаунт