Фарингит и ларингит

  • 9 253
  • 24
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 809
Следете и ушите. Стефчо кашля така нощем близо 3 седмици и после се оказа, че има отит и намален слух. Затова те съветвам да следите и ушите.

# 16
  • Мнения: 2 657
Oх мацки,ще посетя УНГ обезателно,4е и без туй нали си имаме проблем със слюн4естата жлеза на периоди ooooh!

# 17
  • Мнения: 666
 Не искам да те плаша защото едни и същи симптоми при различни деца е различно , но мойте винаги при такава кашлица илиаше бронхит дори и без температура настоявай по- добре да го прослушат , защото нашто джи пи нищо все не чува а като го заведа на специалист се окова или бронхит или пневмония

# 18
  • Мнения: 2 657
Имам доверие на педито ни PeaceМного свестен 4овек и винаги си върши работата,както трябва Laughing

# 19
  • Мнения: 58
Здравейте. Попаднах в тази тема, за да съм в помощ на моя приятелка. От нейно име сърдечно ви благодаря за съветите. Много сте "в час", много информирани, и вообще сте супер Grinning
Още веднъж- благодаря.

# 20
  • Мнения: 2 657
Много сте "в час", много информирани, и вообще сте супер Grinning

Питай,патило Wink
То и моето педи се 4уди от къде 4ерпя толкоз инфо и само ме пита,а аз от Бг Мамма Mr. Green

# 21
  • София
  • Мнения: 1 546
И моята вече така се смее и ми казва :"Ти идваш само да потвърдя вече твоята диагноза...пак много си чела в Интернет!"  Mr. Green

# 22
  • Мнения: 2 657
И моята вече така се смее и ми казва :"Ти идваш само да потвърдя вече твоята диагноза...пак много си чела в Интернет!"  Mr. Green


хихихих-да hahaha

# 23
  • Мнения: 2 657
Сега се връщаме от педито.
Зиртека ще го давам в продължениена 15 дни общо.
Ацц-то до петък.И в петък сме пак на преглед.
За направлението нямам проблем.

Сега пък изникна друг-с асансиорен тестис сме Rolling Eyes #Cussing out

# 24
  • Мнения: 88
И ние бяхме днес и при педиатър и при УНГ.Както се беше уж оправила в неделя отново започнаха да и свирят гърдите. И сме вместо със Зиртек с ЕРИУС.Та ще видим този ларингит до къде ще ни доведе. А за тестиса за съжаление не мога да ви дам някъкъв съвет.

Общи условия

Активация на акаунт