ДНЕВНИК - да отслабнем заедно - тема 109

  • 38 203
  • 750
  •   1
Отговори
# 690
  • Мнения: 696
Да,месо със зеленчук е супер
В крайна сметка вечерях айсберг с риба тон.
Natka вече се чудя какво да ям и да не ям,за да се размърдат кг.
Успех момичета

# 691
  • Мнения: 415
Да се отчета добре ми се получава около 1300-1400 кал на ден. Усещам си 2та свалени кг от последно време в талия, без да е нещо драстично. След години в залата, открих за себе си протеинова напитка, досега ми бяха изкуствени всички…Това вместо десерт, протеинът е неувкосен  gymbeam

От уикенд на планина пример за засищащ вкусен протеинов обяд

# 692
  • София
  • Мнения: 11 721
Аз тиквичките ги ям с млечни, но сега не задържам вода, а и трябва да ям по здравословни причини.
Тиквичките ги пека на тава с хартия, после слагам копър и чесън и две лъжици кисело мляко.

Друго, което често си правя е като за руло, но не слагам плънка, яйца, настъргани тиквички, извара, малко обезсолено домашно сирене и подправки. Пека на хартия.

Пълня си и тиквички на лодка.

Съобразявам се кога съм подута и кога не съм. Ако съм, правя изчистващ ден, за да източа водата. Ако не съм, тогава ям такива храни.

Не обичам особено пържоли и ги ям насила лятото. Пилешко не трябва да ям в последно време. Смилам си телешко на кайма и добавям само подправки, това ми е по-често ястие.  Ям и миш-маш често.

Последните три седмици се храня предимно с домашни продукти, каквото дава градината и животните на село. Миналият месец пък беше обратното, тогава не ядях мляко и сирене. Пълна каша е при мен, имам антитяло и не съм за пример в темата. Другите мацки знаят определено как да постигнат добри тела. Аз за моето си знам коя храна как му влияе, от кое задържам и кога какво да не ям. ММ ми се смя преди три седмици, че след операция се прибрах превита, но още с влизането минах през кантара и тогава си легнах. 😁Нямам пропуск на мерене то, трябва да знам какво става.

# 693
  • Мнения: 696
Аз тиквичките ги ям с млечни, но сега не задържам вода, а и трябва да ям по здравословни причини.
Тиквичките ги пека на тава с хартия, после слагам копър и чесън и две лъжици кисело мляко.

Друго, което често си правя е като за руло, но не слагам плънка, яйца, настъргани тиквички, извара, малко обезсолено домашно сирене и подправки. Пека на хартия.

Пълня си и тиквички на лодка.

Съобразявам се кога съм подута и кога не съм. Ако съм, правя изчистващ ден, за да източа водата. Ако не съм, тогава ям такива храни.

Не обичам особено пържоли и ги ям насила лятото. Пилешко не трябва да ям в последно време. Смилам си телешко на кайма и добавям само подправки, това ми е по-често ястие.  Ям и миш-маш често.

Последните три седмици се храня предимно с домашни продукти, каквото дава градината и животните на село. Миналият месец пък беше обратното, тогава не ядях мляко и сирене. Пълна каша е при мен, имам антитяло и не съм за пример в темата. Другите мацки знаят определено как да постигнат добри тела. Аз за моето си знам коя храна как му влияе, от кое задържам и кога какво да не ям. ММ ми се смя преди три седмици, че след операция се прибрах превита, но още с влизането минах през кантара и тогава си легнах. 😁Нямам пропуск на мерене то, трябва да знам какво става.
Това е чудесно ,че разбрала  коя храна как влия на тялото ти,аз не мога да кажа такова нещо за мен.

# 694
  • Мнения: 25 852
Аз се изказвам тука компетентно, но кантара ми днес е +1 кг.
Иначе и аз си знам кои храни как ми действат.  Ядките примерно, които изядох снощи и предната вечер ми отмъщават. А има хора на които им дейста добре суров бадем и кашу....

# 695
  • Мнения: 3 328
Аз днес :
З- голяма питка лаваш с маруля, обезмаслена моцарела, извара (американската пак обезмаслена), "фалшиво" пилешко.
0- малък сандвич + плодово мляко (моето е 80 калории и има 13 грама протеин)
С.З. - Банан и праскова
В. - Ще си направя от безкалоричните спагети със соев сос, някой зеленчук и за протеин в тях ще го мисля.

# 696
  • Мнения: 7 792
теб те мразя, откакто каза, че имате пуканки на 100 ккал Laughing 😍
аз събота опуках едни с 483

# 697
  • Мнения: 13 568
Да,месо със зеленчук е супер
В крайна сметка вечерях айсберг с риба тон.
Natka вече се чудя какво да ям и да не ям,за да се размърдат кг.
Успех момичета
Ами то... ние по-скоро намеквахме да вземеш да ядеш, като че ли. Не видях някой да ти казва да не ядеш. Не да ядеш плод или пиеш мляко там час по час, ами да седнеш и да се нахраниш като хората на обед с храна, не с десерт, та до вечеря да не посягаш на друго. Много малко протеини ми звучи описаното ти хранене, ти реално си недохранена така. Сигурно и не само за протеини де, ама тяхната липса най-бързо се набива на очи от това описаното. Зеленчуците са си хубаво нещо, за всички. Плодовете не са чааак толкова хубаво нещо, особено при опити за сваляне на тегло, още по-малко ако е ежедневие такава следобедна закуска.
За тия междинни закуски всеки си има мнение де, някои се кълнат в ядене по малко и на често, други като мен и куп народ още, смятаме че това е уместно само за децата, дето растат още. То и в детската градина ми се виждаше че много често ме караха да ям, ама си бях злояда, та го отдавах на това. Отдавна не съм на възраст да ям по толкова пъти, от тук нататък по-голяма нямам желание да ставам Grinning

# 698
  • Мнения: 3 328
Herzen, oпределено ще ми липсват когато се прибера в Бг Grinning

Иначе тези млека и спагети са новите ми страсти.



# 699
  • Мнения: 696
Здравейте група,днес съм -1.600кг,надявам се и др повечето да са така.

# 700
  • Мнения: 18 920
Аз съм 68,2 на което съм супер доволна! За съжаление детето е болно, цяла нощ почти не спах да мерим температура и в полунощ изядох 50 грама сирене Бри. Не ми се е лепнало никъде де. Просто никога не ям по нощите, сега ми изби напрежението явно.

# 701
  • Мнения: 696
Момичета искам да ви попитам позволено ли е да св хапва пълнозъста филийка хляб с яйце или шунка или пълнозърнест ориз?

# 702
  • Мнения: 3 485
Момичета искам да ви попитам позволено ли е да св хапва пълнозъста филийка хляб с яйце или шунка или пълнозърнест ориз?

Разбира се. Но ако ще го ядеш най-добре на закуска.

# 703
  • Мнения: 696
Момичета искам да ви попитам позволено ли е да св хапва пълнозъста филийка хляб с яйце или шунка или пълнозърнест ориз?

Разбира се. Но ако ще го ядеш най-добре на закуска.
Ами на обяд беше:)
Благодаря

# 704
  • Мнения: 3 485
Момичета искам да ви попитам позволено ли е да св хапва пълнозъста филийка хляб с яйце или шунка или пълнозърнест ориз?

Разбира се. Но ако ще го ядеш най-добре на закуска.
Ами на обяд беше:)
Благодаря

Може. Важното е да не е вечер. Вечер най добре е да се яде бяла риба или чисто месо и зеленчуци.

Общи условия

Активация на акаунт