Семейството ми ме мисли за луда, алчна и нагла

  • 3 049
  • 21
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 612
Аз искам рецептата за спестяванена 5 хилки при заплата 550 лв. Ще я патентовам при тая криза сега Grinning

Ахахахаха, рецептата е следната - живееш с мама и тате, те плащат храна и сметки. Пестиш от дискотеки и маркови дрехи и готово. 🤣🤣🤣🤣🤣

# 16
  • Мнения: 771
Аз искам рецептата за спестяванена 5 хилки при заплата 550 лв. Ще я патентовам при тая криза сега Grinning

Като разбереш как се прави, кажи и как се теглят 3000 лева влог от “под леглото” и как се харчат за цигари.

# 17
  • Мнения: 3
С превод на документи, дипломи, реферати, договори, справки и други подобни текстове с много малък обем от Български език на Немски език и Английски език. Например: За Медицински сестри и др. Аз не съм лицензиран преводач, но правя услуги и в помощ на лицензирана агенция за преводи, от където ми дават материалите за обработка. Не използвам интернет преводач. С PC Linux OS съм.

# 18
  • Мнения: 1 835
Ако темата не е пързалка,сгрешила си ,но явни си млада още.Пак ще спестиш пари,но не казвай на никого ,учи за да имаш по-добри переспективи и се изнеси при първа възможност.
Това за спешното и полицията не го разбрах.

# 19
  • Страната на приказките
  • Мнения: 369
Защо казваш колко спестени имаш? Нямаш спестени, похарчила си всичко и край. Не ги дръж в къщи, разбира се.

# 20
  • Мнения: 10 673
С превод на документи, дипломи, реферати, договори, справки и други подобни текстове с много малък обем от Български език на Немски език и Английски език. Например: За Медицински сестри и др. Аз не съм лицензиран преводач, но правя услуги и в помощ на лицензирана агенция за преводи, от където ми дават материалите за обработка. Не използвам интернет преводач. С PC Linux OS съм.

Толкова тъп човек не може да е преводач. Казвам го като преводач с професионална квалификация и бакалавър по Писмен и устен превод. По-тъпа пързалка до сега не бях чела в бг-мама. Hands Thumbsdown
Линукс имала... Май гуднес! Joy

# 21
  • Мнения: 6 785
Кои са "те", които те карат да правиш това и онова? Ако не искаш да си изтеглиш парите, не го правиш. Ако някой те заплашва с физическа саморазправа, пускаш жалба. Ти на колко си години?

Общи условия

Активация на акаунт