Детска градина и трудова борса

  • 1 173
  • 5
  •   1
Отговори
  • Мнения: 30
Здравейте. Този месец последно съм на борсата, тоест имам 4 месеца, в които ми изплащат обезщетение. Вчера кандидатствах за детската градина. Мъжа ми работи ( живеем на семейни начала ). Проблема е, че при кандидатстването ми пишеше, че информацията трябва да е актуална към момента на подаване на документите. Отбелязала съм, че работим, обаче докато дойде време за подаване на документи, моята борса ще свърши..( платената). Дали ще го приемат като фалшива информация, или не е проблем ако само бащата е на постоянен трудов договор? Hushed

# 1
  • Мнения: 29 379
Ако е за София, със сигурност е проблем. Най-малкото няма да запишат детето. Дори и на борсата, ти не работиш.

Със сигурност при записването искат служебната бележка да съвпада с декларираното при кандидатстване. Доколкото знам и от няколко години искат копие на трудова книжка за сверка.

# 2
  • Мнения: 30
Ако е за София, със сигурност е проблем. Най-малкото няма да запишат детето. Дори и на борсата, ти не работиш.

Със сигурност при записването искат служебната бележка да съвпада с декларираното при кандидатстване. Доколкото знам и от няколко години искат копие на трудова книжка за сверка.

Във Варна съм. Като кандидатствах, пишеше, че трябва родителите да работят или да са на борсата. Аз ще стоя колкото се налага, но бърка ли ги дали получавам обезщетение - или не.. Не знам. Disappointed А и няма как да работя, докато детето не започне детска градина..

# 3
  • Мнения: 29 379
Ако си записана на борсата, значи се водиш на нея. Не се отписваш, когато ти свърши обезщетението. Обади се и питай каква бележка е необходима за доказателство и просто си я извади още сега. Тя важи със сигурност поне 30 дни.

# 4
  • Мнения: 5
Здравейте, извинявам се че пиша тук, но съм нова и нищо не разбирам тук от къде да пусна нова тема. Искам да питам в майчинство съм и скоро изтича. Ако запиша детето на ясла имам ли право на борса или не трябва да е записано на ясла или детска градина, за да се запиша на борса след майчинство????

# 5
  • Мнения: 4
Здравейте. Този месец последно съм на борсата, тоест имам 4 месеца, в които ми изплащат обезщетение. Вчера кандидатствах за детската градина. Мъжа ми работи ( живеем на семейни начала ). Проблема е, че при кандидатстването ми пишеше, че информацията трябва да е актуална към момента на подаване на документите. Отбелязала съм, че работим, обаче докато дойде време за подаване на документи, моята борса ще свърши..( платената). Дали ще го приемат като фалшива информация, или не е проблем ако само бащата е на постоянен трудов договор? Hushed
Здравейте,
Ако сте на борсата защо отбелязвате, че и двамата работите?!

Общи условия

Активация на акаунт