Къде сбърках...?

  • 7 229
  • 189
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 31 731
Сигурно за това и е отказала бебе. Не е искала да става слугиня и на бебе.
Ми има такива жени. Не стават за майки и домакини. Тяхно право е. А ти зорлем се опитваш да я променяш.


usmihni_mi_se, много добре си систематизирала.
Още след първото прогонване не е трябвало да се връща.

# 46
  • Мнения: 15
Разбирам майката . Ето ти още едно мнение - 33-  годишен редовно безработен се занимава с младо 22-годишно момиче . Живееш в нейното жилище , пари не изкарваш , имоти нямаш, родителите ти не я харесвали и тн .Амбициите ти са ,че на 40 тепърва си се сетил да караш магистратура или второ висше каквото каквото и да е. Връзката не е имало никакво развитие през тези години , правилно е направила че те е зарязала ! Тя е все още млада,  образована, имаща доходоносна работа , а ти си едно 40-годишно мрънкащо магаре.

# 47
  • Мнения: 14 862
Изчетох първа страница и една мисъл не ми дава покой. Кой плати второто висше?
Връщам се да чета.

# 48
  • Мнения: 27
Аз си го платих. До стотинка.

# 49
  • Мнения: 7 417
Ми ти хубаво си я обичал, ама една жена ако не създава уют и атмосфера в дома ви,да ти сготви, да се погрижи за теб , за какво ти е?
Ти ли щеше да си цял живот домашната прислужница, а тя принцесата.?

Ми, не ти трябва такава жена.

# 50
  • Мнения: 14 862
Безработен? Пари откъде? И аз да се наредя да получа. Семестърът ми струва 950 (деветстотин и петдесет) лева. Общо са 4 семестъра.

# 51
  • Мнения: 31 731
Ми ти хубаво си я обичал, ама една жена ако не създава уют и атмосфера в дома ви,да ти сготви, да се погрижи за теб , за какво ти е?
Ти ли щеше да си цял живот домашната прислужница, а тя принцесата.?

Ми, не ти трябва такава жена.

Това също му е грешка.
Чакал е да се промени.
Мислех, че само жените изпадат в такива заблуждения да променят, ама явно и мъжете го правят.
Един дом се поддържа от хората живеещи в него. Не само от единия, а другия като на хотел да джитка.

# 52
  • Мнения: 14 862
Муцки, не знам дали наистина не се усещате, ама темичката е държанчо и провайдърка. В най-добрия случай е за калибриране на обществените настроения what if жената провайдва, а мъжът внася уюта. Ама по-вероятно е за сеир.

# 53
  • София
  • Мнения: 35 113
Не става за sugarboy, изискват се редица качества и умения за таз работа.

# 54
  • Мнения: 27
Безработен? Пари откъде? И аз да се наредя да получа. Семестърът ми струва 950 (деветстотин и петдесет) лева. Общо са 4 семестъра.

Работил съм и съм спестявал. Няма нищо странно в това.

# 55
  • Мнения: 14 862
Тоест, с поне 5 освобождавания за 9 години ти все пак И си спестил, И си платил второ висше.
Хубавичък доход ще да си имал.

# 56
  • София
  • Мнения: 35 113
Е, от мама и баба за рд и НГ Wink

# 57
  • Мнения: 18 528
Wink И е пестил от наем все пак.

# 58
  • Мнения: 27
Тоест, с поне 5 освобождавания за 9 години ти все пак И си спестил, И си платил второ висше.
Хубавичък доход ще да си имал.

Ми да, имало е периоди да работя и две работи едновременно.

# 59
  • Мнения: 7 417
Олее, и ревизия на парите му направихте.
Ми нали е IT.

Общи условия

Активация на акаунт