Къде сбърках...?

  • 7 257
  • 189
  •   1
Отговори
# 165
  • Мнения: 14 944
То чак звучи фантастично властна майка да осигури щерката и наирая да я остави да си загуби половината фертилни години с такъв мъж.

# 166
  • Мнения: 15
И аз съм на това мнение . Изобщо кой родител би търпял такъв зет , ако това беше моята дъщеря още след първата седмица щях да му покажа вратата !

# 167
  • Terra incognita
  • Мнения: 12 297
Тя май му я е показвала, завоалирано. Ама кой да се сети.

# 168
  • Мнения: 14 944
Аз затова казах назад, че връзката може от доста време да е само в главата на героя (не с тия думи баш, но ме разбирате).

# 169
  • Paris, France
  • Мнения: 14 135
То чак звучи фантастично властна майка да осигури щерката и наирая да я остави да си загуби половината фертилни години с такъв мъж.

Каква властна майка? Властна майка, но не само, никога няма да допусне подобен типаж в жилище, осигурено от нея самата. Имам предвид на гости 😻.

Представям си дърт пергишин да ми се цупи, че го молим да се изнесе временно, от апартамента, докато се пъна да водя дъщеря ми по почивки със заплата на учителка по БЕЛ. И да се меси, с желание "да ми помага", уж, в избор на кола и компютър, които плащаме с дъщеря ми. Я пак! Ако искаше да помогне, да ни ги беше купил! Или поне да успяваше да се оправя сам.

Не е властна майката, ами е мекушава и твърде търпелива. И такава е и дъщерята.

# 170
  • Мнения: 6 700
Не бе, хора. Той автора я определя като "властна", защото просто жената не го харесва и си го показва и го споделя с дъщеря си, както всеки родител би си казал мнението. Ето, че дъщерята си е била с него толкова години, значи тя си решава.

# 171
  • Мнения: 1 153
Тя май му я е показвала, завоалирано. Ама кой да се сети.
Никак завоалирано не ми се струва - показали са му вратата няколко пъти, но той настоятелно си се е връщал с подозрение, че не е желан, но все пак си е стоял докато може.
Или майката не я бива във властването или авторът е много нагъл и непрогоняем 9г. Пак много са го търпяли. Майката и дъщерята успели да СИ изплатят жилището(в което междупрочем и той живее и си свирка докато бърка тенджерите), пък и второ си купили. Явно той не е смятал, че трябва да се включи или да помага. Завършил 2016, it бил, пък 2020г майката го обвинява в нестабилен. Що така, явно и хлопа нещо пък той уникален зетят??? Чак и пита къде сбърках....

# 172
  • Paris, France
  • Мнения: 14 135
Скрит текст:
Не бе, хора. Той автора я определя като "властна", защото просто жената не го харесва и си го показва и го споделя с дъщеря си, както всеки родител би си казал мнението. Ето, че дъщерята си е била с него толкова години, значи тя си решава.

Е, той и себе си определя като амбициозен. Такива са му вижданията.

Скрит текст:
Тя май му я е показвала, завоалирано. Ама кой да се сети.
Никак завоалирано не ми се струва - показали са му вратата няколко пъти, но той настоятелно си се е връщал с подозрение, че не е желан, но все пак си е стоял докато може.
Или майката не я бива във властването или авторът е много нагъл и непрогоняем 9г. Пак много са го търпяли. Майката и дъщерята успели да СИ изплатят жилището(в което междупрочем и той живее и си свирка докато бърка тенджерите), пък и второ си купили. Явно той не е смятал, че трябва да се включи или да помага. Завършил 2016, it бил, пък 2020г майката го обвинява в нестабилен. Що така, явно и хлопа нещо пък той уникален зетят??? Чак и пита къде сбърках....

Хлопа и на майката, да, хаха, хлопа, та дрънка.

В случая тема "Къде сбърках" е по-удачно да я отвори майката. Дано да види внуци, жената!

# 173
  • Мнения: 18 629
Скрит текст:
То чак звучи фантастично властна майка да осигури щерката и наирая да я остави да си загуби половината фертилни години с такъв мъж.

Каква властна майка? Властна майка, но не само, никога няма да допусне подобен типаж в жилище, осигурено от нея самата. Имам предвид на гости 😻.

Представям си дърт пергишин да ми се цупи, че го молим да се изнесе временно, от апартамента, докато се пъна да водя дъщеря ми по почивки със заплата на учителка по БЕЛ. И да се меси, с желание "да ми помага", уж, в избор на кола и компютър, които плащаме с дъщеря ми. Я пак! Ако искаше да помогне, да ни ги беше купил! Или поне да успяваше да се оправя сам.

Не е властна майката, ами е мекушава и твърде търпелива. И такава е и дъщерята.

Да, абсолютно. Девет години да го търпят - проблемът не е, че майката е властна, а обратното.

# 174
  • На земята, която е всъщност звезда.
  • Мнения: 2 540
...

Да, абсолютно. Девет години да го търпят - проблемът не е, че майката е властна, а обратното.

А не мислиш ли, че явно не им е било толкова лошо, щом са го "търпели" толкова дълго време? Laughing

# 175
  • Мнения: 18 629
...

Да, абсолютно. Девет години да го търпят - проблемът не е, че майката е властна, а обратното.

А не мислиш ли, че явно не им е било толкова лошо, щом са го "търпели" толкова дълго време? Laughing

Въпросът е дали тъщата е властна и виновна. Властните тъщи не търпят такива безпарични мъже на средна възраст до младите си перспективни и обезпечени материално дъщери, още по-малко да им мрънкат каква точно кола трябвало да купят и как може така да не ги попитат, когато купуват Grinning

# 176
  • Sofia
  • Мнения: 15 568
Честно казано, не знам как установихте, че дъщерята е "финансово обезпечена" (каквото и да значи тоя тежкарски израз). Не е ясно за кой български град иде реч (струва ми се, че не е София) – тези апартаменти може да са забити в малко провинциално местенце, без особена перспектива. Не разбрахме и каква е заплатата на щерката – само беше подметнато от автора, че работата ѝ е сравнително сигурна и не е била уволнявана. Е, на базата на тези факти, аз не мога да си направя смислен извод, че момичето е голямата работа. Много е възможно и тя да се чуди за кого да се прикачи, че да дръпне нагоре, като изведнъж е осъзнала, че е на 30 и кусур, без особени качества и постижения до момента.

# 177
  • Мнения: 14 944
В сравнение с него е обезпечена и е голямата работа. Дори да е в малък град/село - в малките градове жилища се купуват от малцинствата. В селата - от чужденци-пенсионери. Има на кого да си продаде апартамента.
Едва ли някой тук си я представя като собственичка на огромен апартамент до Биг Бен и с милиони лири годишен доход. Просто я сравняваме.

# 178
  • Мнения: 18 629
С добре платената си работа като шеф на отдел (забележете как ЛГ ѝ ударил рамо да кандидатства за позицията Grinning ) в голямата немска фирма, с два имота и какво още беше - направо е в друга финансова орбита, ако тръгне да се сравнява с хронично безработния ЛГ.

# 179
  • Мнения: 1 153
Голям или малък град, няма значение. Майката и дъщерята са изплащали апартамент, докато той давал пръстени и работил за бебе, но ТЯ не е могла да забременее.

Общи условия

Активация на акаунт