Каан Урганджъоулу - Преди, сега и в бъдеще.Приятели и колеги./ Yargı / Присъда /Тема 8

  • 54 703
  • 741
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 5 466
Мердан и Йекта не се виждат.Може би в общата. Няма ли ги, не искат да се снимат ли...?

# 31
  • Кърджали
  • Мнения: 10 311
Мердан е бил там, четох някъде нещо такова.
Йекта не го видях и аз. Може би Уур Полат е приключил със снимките предните дни, и да не е имал възможност да дойде на купона. Арда Анават (Чънар) също го няма май,поне аз не го видях. Но и той приключи преди 2-3 дена. Все пак едва ли са непоканени,щом дори Тойгар Ъшъклъ беше на купона.

Тази снимка ме ровичка
Споделена е от някой от екипа (не знам кой). Пише "До нови срещи в други проекти"
Ся ми влезе мухата да не би трупа да е на Метин.

Но пък защо ще го убива Джейлин? Или защо ще го пишат на сметката на Джейлин?
Да оставим настрана че изобщо не вярвам тя да е убила някого. Тялото е хвърлено в контейнер. Как та ще го завлече до там, ще го изхвърли? Къде у нея тази сила? Да не говорим че по контейнера сума ти кръв, а по Джейлин две петна само.

🎧🕺🎤
https://twitter.com/TvDunyasii/status/1526324340001853440?t=NnOO … nci_d1EA&s=19
Заслужиха си здравото лудуване.
Работят като луди, купонясват като луди

# 32
  • Мнения: 5 466
Да не би някой от помощния персонал да си отива? А Метин искаше сам да си слага край на живота.

# 33
  • Мнения: 422
Мдаа купона е като за последно - така се прави, така се изчиства натрупаното напрежение.
А Каан дали пие кафенце - или нещо по0твърдичко , в тъмна чаша да не се вижда...Другите инак карат на биричка.
Колкото до Метин - може да го пратят някъде на пенсионна почивка . Или на мен така ми се иска  да няма вече кръв и тежки емоции. Само пуканки, смях и любов...То мечтите умират последни нищо че Сема е тази която ще реши.

# 34
  • Мнения: 13 474
Здравейте! Blue Heart

Як купон се е завихрил за края на сезона!
Защо  ми се стори, че не видях Пънар - сред танцуващите ли беше?

Успях да видя целия 32 еп. Мечтата беше една...
Всичко останало беше много тъжно.



Особно това дълго пътуване с колата на Ългаз.



Чинар все още ли е в затвора? Доста жестоко от страна на Джей -
Йекта на свобода, а невинният Чинар - в затвора!

Единственият разведряващ лъч е Парс с неговата неосъществена мечта
да остане насаме с прок. Дериа. Много  сладък - дори се изчервява от смущение,
когато е  край нея... Харесва ми този актьор! Hands Ok Hand

# 35
  • Кърджали
  • Мнения: 10 311
Джу, Пънар и Каан са на всяко клипче от купона, което се мярка в интернет от снощи. И двамата не са спрели да танцуват и да се забавляват. Но си го заслужиха.

Сега преди Каан да се запрати в Измир при мама и брат си, Уур дано успее да събере екипа в Афара. Каан поне на него не би отказал. ( Че нещо почти нямам надежда че ще отиде при другата ми голяма слабост - Ибрахим Селим и шоуто му)



Последна редакция: вт, 17 май 2022, 13:22 от Aлекcандрa

# 36
  • Мнения: 13 474
Феновете искат трейлър за 33 п. Ето един:





Има безкрайно много варианти на трейлъри за 33 епизод, но в някои от тях
има интересни и непознати снимки и кадри.







Последна редакция: вт, 17 май 2022, 16:43 от jupetrov7

# 37
  • Мнения: 1 719
Някой помни ли тази снимка, която Джейлин има със семейството, откога и откъде е?
Почнах да се притеснявам, че събитието, което ще видим няма да е сватбата на Джейлин и Ългаз.



В интернет циркулират снимки от сета, актьорите облечени с дрехите от снимката.





Или са се облекли за някакво събитие по този начин специално в чест на Зафер, или ще видим сцена от миналото. Нечия друга сватба или годеж...

# 38
  • Кърджали
  • Мнения: 10 311
Говори се, че Каан е бил облечен вчера с кремав костюм,а Пънар - булчинска рокля. Даже на една от снимките пуснати снощи от Сема се вижда кадър от сватбата, естествено замъглен.

Но наистина е голямо съвпадение в дрехите.
Но сезона със сигурност няма да приключи със сватбата. След нея ще става каквото ще става за да стигнем до онзи нож, труп, белезници и загадка

# 39
  • Мнения: 1 328
jupetrov7  - мечтите бяха две - едната на Джейлин - да гледат с Ългаз на дивана в тяхната къща филм и другата на Ългаз - да си сложат с Джейлин халките, които той е купил...

# 40
  • Мнения: 5 723
Говори се, че Каан е бил облечен вчера с кремав костюм,а Пънар - булчинска рокля. Даже на една от снимките пуснати снощи от Сема се вижда кадър от сватбата, естествено замъглен.

Но наистина е голямо съвпадение в дрехите.
Но сезона със сигурност няма да приключи със сватбата. След нея ще става каквото ще става за да стигнем до онзи нож, труп, белезници и загадка

Може би нечий сън......?!?!

# 41
  • Мнения: 1 719
https://www.youtube.com/watch?v=aAJkyDSzK50 - Yargı 33. Bölüm Fragman

Пуснали са трейлър

В края на трейлъра Джуйнет пие чай с Джейлин и се поти... може би ще й каже, че Сердар е убиеца.

# 42
  • Кърджали
  • Мнения: 10 311


И превод
https://vk.com/wall609002571_250
https://videa.hu/videok/film-animacio/33-1-aYIk05f6hmzOon7j

И малко снимки от вчерашната презентация на Дайсън



Мехмет Йълмаз Ак е спечелил награда за най-добър актьор от университета Бейкент
А Присъда - за най-добър тв сериал


Сезона приключи, Каан е при мама в Измир

# 43
  • Мнения: 1 719
аз мислех, че случая с Инджи/Йешим приключи, а то се оказа, че живота на Джейлин все още е в опасност. Кой ли й помага, може би баща й, а може да си има любовник

Джуйнет нали се раздели с Нева?, явно я е потърсил, или пък Нева го е потърсила
Джейлин изглежда много разстроена от това което Джуйнет и казава, не иска да чуе повече нищо, Нева изглежда добронамерена към Джейлин, но Джейлин пак е преживяла емоционален шок, единственото място, където може да търси утеха е при Ългаз

# 44
  • Кърджали
  • Мнения: 10 311
Кукличке, Нева обеща на Джейлин да ѝ помогне като убедят Джунейт да застане срещу Йекта.
За тази за цел Нева щеше да опита да повика Джунейт да поговорят. Като гледам е успяла. А и Джунейт сигурно вече е разбрал че е уволнен от кантората на Йекта


Общи условия

Активация на акаунт