Каан Урганджъоулу - Преди, сега и в бъдеще.Приятели и колеги./ Yargı / Присъда /Тема 8

  • 54 758
  • 741
  •   1
Отговори
# 735
  • Мнения: 5 478
Изгледах епизода, за което благодаря. Какъв е този патриотизъм у тях. Така ли Ерен и Метин не можаха да кажат,че са чули 4 изстрела?

# 736
  • Мнения: 28 137
Благодаря за всичко споделено! Flowers Bouquet
Радвам се, че целият сериал има превод на български!
Алекс,



Неслихан Йешилюрт е втората режисьорка на "Карадайъ" - не разбрах откъде изникна този кадър - Сема чисти черната дъска, която ще се появи отново в днешния епизод.





"Ще бъде ли разкрита тайната на Четин?"



# 737
  • Кърджали
  • Мнения: 10 351
Семейство

Лучия, явно Неслихан Йешилюрт е посетила Сема в офиса им..на снимката надписа от Сема  е " Черната дъска е нашата чест, който и да дойде,я изтриваме" (да не ни прочетат мислите)
Нямам търпение вече за серията довечера.
Да видим как Конниците на Апокалипсиса ще се съберат да се борят за честта си;
Каква е тайната на Четин и какво ще направи на Айлин;
Докъде ще стигне Йекта;
Какви ще ги вършат младежите и ще пострада ли Парла;


Иначе и аз се радвам, че всички серии са преведени (още лятото се бях заинатила,че ще го направя), вчера редактирах тези,които се нуждаеха от редакция ( хубава играчка падна цял ден).
Линкове към всички серии съм качила във файлове в Гугъл диск, пратила съм линковете на Дидето, да ги сложи в заглавния пост на новата тема.


Кенан Бал, който се завръща на екран след 4 години казва "Сценаристката ни Сема Ергенекон е надминала себе си. Не съм виждал досега сериал, с толкова добра история и създаван с толкова мозък и интелект. Много ме радва да работя в този проект."

Последна редакция: нд, 13 ное 2022, 12:55 от Aлекcандрa

# 738
  • Мнения: 5 723
Забелязвам вече за 2-ри път ,че задържат кадър  с пръстена на Хал/ю/ук бей ...реклама ли е или препратка към разкритие в бъдеще ?!?!?!

# 739
  • Мнения: 13 528
Ще има ли нова  тема?

# 740
  • Мнения: 28 137
Пристигна Малката конница на Апокалипсиса заедно с резервите Joy

И Гюл в отбора Grin



Още не мога да разбера играта на Тургут Rolling Eyes

Мнооого близки Тургут и Халюк, да не се окажат роднини.

Щом му казва "амджа" - роднини са. Тази възрастна жена ко е, откъде се появи. Актрисата участва в епизодична роля в първите серии в "Предателство".

Последна редакция: нд, 13 ное 2022, 20:53 от LU4IQ

# 741
  • Мнения: 9 270
Местете сеее!
За толкова краткото време което имам от Коледни подготовки в магазина толкова

https://www.bg-mamma.com/?topic=1499023.new#new

Общи условия

Активация на акаунт