Токсична ситуация, психопат или?

  • 4 665
  • 116
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 000
Защо се занимаваш с него, нали имаш семейство? Съжалявам, разбирам, че сте били приятели, опитала си да общувате, но да полагаш толкова усилия и нерви...
Това, че мъжът ти или който е там не те разбира не е основание да търсиш на друго място, реши проблема със съпруга си, говори какво те тревожи

# 16
  • Мнения: 18 717
Аааа, на съпруга си за нищо на света да не споделя Simple Smile Аз ако разкажа на моя такива неща, ще се развеждаме.

# 17
  • София
  • Мнения: 13 463
Почне ли човек да гледа навън, какъв е смисълът да стои във връзка и да губи своето и на партньора си време?
Щом ще се оглежда, да се освободи първо, а не сума пъти да натъртва, че уж има връзка, пък после другият човек бил проблемен и търси гаджето му. Аз се чудя как ли би реагирала авторката ако съученикът й или гаджето му потърсят на свой ред мъжа й.

# 18
  • Мнения: 2 000
Имах предвид да сподели, че се чувства неразбрана и т.н. не да му казва,че пише с онзи.
Как би се почувствала ако мъжа ти така си чати с някоя приятелка от детството...

# 19
  • Мнения: 18 717
Колко ли ще е разбиращ мъжа й, като разбере какви ги е вършила Simple Smile

# 20
  • Мнения: 2 000
Ако държи на семейството няма да му казва и ще  работи по проблемите. Ако не да се развежда, защо въобще седи там

# 21
  • Мнения: 18 717
Не може да реши проблемите, защото няма как с мъжа си да се задява, да си пращат голи снимки и той да я върти на ръжен. (Лично мнение)

# 22
  • Сф
  • Мнения: 10 693
Жените често не пускат клона , преди да са се хванали за друг. Може би в случая извинение може да бъде,че тя все пак е познавала този човек отпреди. Но разсъбличане по нета, това е като пращане на пари на някой крал от Нигерия...това просто е безумно. Тя се разтоварва психически, мечтае за ново бъдеще, а той си фантазира сексуално напълно безплатно и без рисково. И аз не смятам, че той е психопат. Обикновено лайно и по- добре за нея. Но защо след като са били на 20 минути и не са се видели, тя не е се е усетила и прекратила комуникация, не е разбрала че е лъгана и използвана, а очевидно се терзае до ден днешен, не разбирам. Ето, даже тема пуска, търси отговори, значи не приема че е в сериозна грешка..
Мъжа и може и да не разбере. Но мисля духовното предателство се плаща повече от физическото. По- добре да остави нещата в миналото и като осъзнат урок . В крайна сметка има край и то благоприятен за нея , блокирана е, ясно е всичко, казано е всичко. Ако продължава да мисли по темата със същия успех може да хвърли плик с пари през балкона Simple Smile

# 23
  • Мнения: 2 000
Върнах се да прочета, доколкото разбирам на авторката й е скучно.
Очевидно не е успяла да поживее, понеже се е омъжила рано,  и с този от чата се е почувствала като на приключение, все пак млада се е оженила, снимките няма да коментирам.
Най-добре избери дали искаш да си със семейството или ти се ходи по други мъже.Нещо много спокойно приемаш, че изневеряваш на мъжа си.

# 24
  • Мнения: 33
Първо целият този процес отне месеци, аз виждам проблема в себе си и точно затова реших да пиша тук, не желая никога повече да изпадам в подобна ситуация! Никога не съм търсила нищо навън извън връзката и живота си. Не ми е било за цел нещо да се случва, нито пък ще търся нещо от тук нататък.. Аз дори не съм активна в социалните мрежи, работя и си гледам семейството. Много добре разбирам за опасностите в нета и пак за да съм стигнала до там, че да рискувам смятайте какво доверие съм развила към този човек! Свързах се с приятелката му след повече от една година, защото исках да разбера истината за себе си, писна ми от лъжи и игрички, а тя беше единствената, която можеше да ми я каже.. Да, развила съм някаква зависимост, вманиачаването беше от негова страна! Казах на мъжа ми, че комуникирах с някого от известно време, явно за да запълвам някакви липси и усещам как нещата не вървят от край време при нас, разбира се спестих доста подробности и си казахме, да си дадем време и да се опитаме да работим върху проблемите заедно и от двете страни! Другия човек е абсолютно мъртъв за мен, аз напълно осъзнавам вредата, не ме интересува и връзката му и никога не ме е интересувала след като той я изкарваше толкова незначителна и ей така из между другото, докато аз никога не съм крила моята! Даже се радвам, че тя му е дала последен шанс за да се поправи, така да се фокусира там и да ме остави на мира!! Сигурно и на приятелката си действа както на мен, Някой каза, че аз съм психопата тук.. но защо? Защото залитнах, подведох се, оставих се на емоциите или?

# 25
  • Мнения: 1 835
Стойте далеч от социалните мрежи! Ако ще си хващате любовник,поне да е реален.Разбирам,че сте се оженили много млада и сега ви е скучно,но решете кое е важно!ако трябва отидете за съвет при психолог,от целия ферман на се разбира какъв точно съвет искате.

# 26
  • София
  • Мнения: 13 463
Противоречиш си. След като не се оглеждаш встрани, защо си търсила някаква яснота и разяснения? И то от жена, която няма общо с теб. Какво точно си очаквала от твоя съученик? Защо изобщо се стигна до виртуална интимност, а не останахте на ниво приятелски разговори?
Щом с мъжа ти не върви и не искаш да се разделяте, работи по този въпрос, което не става с любовници. Нито виртуални, нито реални.

# 27
  • Мнения: 2 000
Не си психопат, но е странно, че приемаш за нормално да залитнеш, търсиш отговор защо оня се е държал като задник, а не дали проблема е в теб и какво да правиш. Така пишеш, но темата не е затова, а защо оня не отговаря на исканията. Чудо голямо, влияел ти, можеше да го блокираш и да не пишеш с него, нямаше да дойде да ти държи сметка.
Браво все пак, че си говорила с мъжа ти, сега хубаво помисли какво искаш, ще видиш и дали и той иска да продължите или желае да поживее.

# 28
  • Мнения: 4 577
Глупаво е да прехвърляш и твоята отговорност към него. Не че не може   да е манипулатор и играч, но реално и двамата сте еднакво в играта и не сте били честни с хората до вас. Представи си, че и той е залитнал, знаел е, че не може да излезе истинска връзка от това. но е било тръпка, не е искал да спре.  Може би е опитал да се концентрира във връзката си в реалността, но не се е отказал и от тази емоция с теб. Затова се  е отдръпвал, после пак е почвал. Не е искал да ти казва, че има сериозна връзка, за да не прекратиш отношенията. Това, че е било виртуално, не пречи да е силно като усещане и както виждаш, ти сама оценяваш своите действия като неадекватни, защо и при него да не е подобно? Няма значение дали е било игричка или е бил хлътнал, просто е нездраво като отношения и е добре, че е приключило.

# 29
  • Мнения: 33
Противоречиш си. След като не се оглеждаш встрани, защо си търсила някаква яснота и разяснения? И то от жена, която няма общо с теб. Какво точно си очаквала от твоя съученик? Защо изобщо се стигна до виртуална интимност, а не останахте на ниво приятелски разговори?
Щом с мъжа ти не върви и не искаш да се разделяте, работи по този въпрос, което не става с любовници. Нито виртуални, нито реални.

Когато нашата комуникация започна, не съм се оглеждала в страни, не ми е било за цел и съм нямала никакви намерения нито към него, нито да ми се случи някаква авантюра навън. Той започна да ме търси ден и нощ, всеки ден и така с месеци, опитах се няколко пъти да се откъсна, деактивирах си профила, но май любопитството и изкушението за комуникация, която изглеждаше толкова истинска и правилна в този момент взе превес. Този човек, искрено се интересуваше от мен, от подробности от детството, живота ми.. казваше ми как просто мога да му вярвам, да споделям, че ние сме еднакви, затова се разбираме така както се разбираме.. просто бях като хипонитизирана.. Даже не знам какво съм очаквала от него, в началото гледах на това, като на едно възродено приятелство след години, беше вълнуващо, познаваме се от тийнейджъри, той ме бил харесвал още от тогава уж... той даже ми припомни с какви дрехи съм била облечена еди кога си в училище преди 13 години, нещо което аз съм забравила и как ме помнил най-ярко от всички, абе такива неща, да явно и аз съм егоцентрик, просто ми направи силно силно впечатление! Не останахме на ниво приятелски разговори, защото винаги имаше намеци от негова страна за нещо повече.. и накрая се почувствах задължена да му го дам, луда работа явно стокхолмски синдром

Общи условия

Активация на акаунт