Empties... или СВЪРШЕНО е с теб - тема 7

  • 130 226
  • 725
  •   1
Отговори
# 60
  • Street of Dreams
  • Мнения: 13 564
Ще обърна внимание и аз на CeraVe, добрите отзиви зачестиха тук. Толкова години виждам техни продукти и реклама, а не помня да съм ползвала нещо.

От днес :


Хубав, дълбокопочистващ и силен, много силен. Дори на моята кожа, която не се впечатлява от нищо. Разредих го с мицеларна вода, за да го омекотя и си го ползвах с удоволствие заради доброто почистване, което ми дава. Бих купила отново, останалите сякаш нищо не правят.


Неочаквано се пристрастих към тези шампоани на Лореал. Разреждам ги с две части вода, за да излизат и да се нанасят по-лесно. Косата ми, макар сравнително тънка, изглежда напомпана, лъскава, игрива и лесна за фризиране. Въпреки сравнително честата употреба, не забелязвам някакво увреждане на косата.

# 61
  • София
  • Мнения: 13 750
Не ви ли дразни това магнезиево олио ? Аз съм го мазала и по корем, и по крака и така ме сърби, ужас. Няма спор, ефективно е, но трудно поносимо.

Ползвам го от години и не ме дразни много отдавна, дори ми е приятно. Доколкото знам, дразни ако има недостиг в организма. Т.е. докато се натрупа достатъчно.

# 62
  • Мнения: 1 497
Здравейте! Hug
 

Не се разбрахме особено и нямах търпение да го изхабя докрай и повече да не го купя. Много гъста текстура, разнася се добре през зимата, но през лятото е ад, защото трябва да се взима минимално количество.  Ще се върна към крем-гела, който за мен вършеше чудесна работа.


Л’ореал ми допадна. Имам го от миналата година и е купувано точно за летните месеци, където се вписва идеално. Много добре хидратира кожата ми, но от есента го оставих и се върнах на Cera-ve. Сега го поднових отново, но като нощна грижа и съм доволна. Сутринта кожата ми е хидратирана и мека. Единственият му недостатък за мен и поради който няма да повторя покупката е силната, парфюмирана миризма.

Caudalie е абсолютно разочарование. Просто мирише на вино и не прави чудесата, които пишеше в сайта.

Paula’s choice ми е откритието. Имам го от Коледа, тогава го ползвах 1-2 пъти и не видях никакъв ефект. Целият Юни го използвах вечер като част от вечерната рутина и съм изключително доволна. Кожата ми е гладка и отпуши порите на лицето, съответно и по-малко черни точки. В комбинация със серума на Estée Lauder вършат чудеса. Ще се поднови в голямата опаковка на 100%.

# 63
  • на последния етаж
  • Мнения: 8 841




- слънцезащитата ни тази година. Връщаме се от двуседмична слънчева почивка без поражения. Simple Smile

# 64
  • Мнения: 2 606
Apivita Aqua Beelicious Хидратиращ гел-крем с лека текстура х40 мл


Гел крем на Апивита, който няма да повторя. Наистина е лек като формула, но някак лепкав и стоящ на повърхноста на кожата. Не попива добре на комбинираната ми кожа и усещането не е приятно. Вида на кожата ми се влоши и мисля, че е от крема, имах повече подкожни пъпчици и несъвършенства.
Не е моят и не бих купила пак. Като цяло освен маските за лице на Апивита друго май не ми е допадало.

# 65
  • на последния етаж
  • Мнения: 8 841
- много приятен ексфолиант с частици като семки на малина и свеж аромат на лято. Не беше много груб. Бих купила отново.

# 66
  • Мнения: 35 199


4. Farmona Herbal Care Nettle shampoo - Шампоан с коприва за мазна коса - маха натрупан себум,тонизира,възстановява,дава обем.
Страхотно много го харесах и ако си бях в България,щях системно да го вземам,въпреки че имам друг тип проблеми да третирам.Чудесно ми измива косата и дава обем и мекота.
Уникален шампоан !!! Искрено ти благодаря , че сподели за него ! Вече изхабих 1 опаковка и съм много впечатлена от действието му върху моята коса. Мека е с дни. На 4тоя ден я къпя от кумова срама, а не защото е мазна.
До сега ползвах дълбоко почистващия на Здраве, но този определено не ми я изтощава така , както Здраве.
Миналия месец беше на около 7 и нещо в Лили. Сега е около 10 лв на редовна цена

# 67
  • Мнения: 23 410
Само да кажа,чв дълбоко почистващ шампоан се ползва 2-3 пъти месечно.

# 68
  • Мнения: 35 199
Само да кажа,чв дълбоко почистващ шампоан се ползва 2-3 пъти месечно.
Да, знам. Редувах с други, но те просто бяха ужас. Този засега, много ми харесва.

# 69
  • Мнения: 3 328


6. CeraVe Foaming Facial Cleanser - Купих си това мини от 90 мл за пътуване до България и не разбирам защо съм го върнала обратно. Нe e нищо особено,най-стандартен измивен гел за нормална към суха кожа. Деликатен към кожата,измива добре,миризмата е не особено привликателна.Съдържа хиалуронова киселина, ниацинамид.Не бих купила повторно.


Само казвам че този от снимката е за нормална към мазна, тъмно синия е за нормална към суха, на мен ми е любим. Simple Smile

# 70
  • USA
  • Мнения: 7 369
🌟Нови празни опаковки🌟.
Засилила съм консумацията на козметика на макс,защото хем е сезона на шампоаните/душ геловете/тоника за лице на килограм,хем искам да се освободя от натрупани продукти преди местенето в нов дом.
Да,от нормална към мазна кожа е..в бързината сигурно съм объркала,то си го пише на етикета.
Наистина шампоана е страхотен.Следващия път като се прибирам,той ще е задължителна покупка.





1. ColorPhlex leave in treatment & detangler - Спрей за коса без отмиване,който възстановява накъсан косъм,хидратира,подсилва косата и разплита. Аз не видях някакъв Уау ефект.Мисля,че бяха част от бюти кутия или аз да съм ги купувала..наистина не помня.Имам ги отдавна.

2. Estee Lauder Re Nutriv Intensive hand cream - Добре омекотяващ крем за ръце,но не е нищо невиждано и нечувано и кремове за $10 правят същото на ръцете ми,както и този на Есте Лодер.

3. Estee Lauder Re Nutriv Hydrating creme cleanser - Почистващо мляко/демакиант ,което аз по грешка съм взела за крем за ръце(дори се зачудих защо идва в такава голяма опаковка,докато стандартните кремове са по 50- 75 мл).И си го държа в колата и мажа ръце,лакти и така почти към края,на един паркинг чакам ММ и от скука си ровя из жапката какви боклуци съм складирала и така се зачетох в етикета.Ето защо е по-рядка консистенцията и защо не хидратира така,както се очаква от един крем за ръце и защо не ми харесва.

4. Estee Lauder Nutritious Micro Algae Pore Minimizing shake tonic   Много интересен продукт и за съжаление мисля,че вече не го произвеждат. Търсих да си го купя отново(въпреки че има алкохол денат в челните съставки),но не го намерих в официалният им сайт. Представлява тоник със златисти частици/парченца,които се активират при раздрусване и променят цвета на тоника,в спокойно състояние стоят на дъното.Почистваха ми кожата,освежаваха я между мазанията с крем сутрин и вечер.

5. Garnier Micellar Cleansing Water - Мицеларна вода с витамин С. Взех това мини от 100 мл за пътувания.Не ми хареса,защото пресушаваше кожата ми и не почистваше добре грим от вежди и очен такъв.Озаряване на кожата пък абсурд са коментирам.

6. Ahava Mineral Body Exfoliator- Ексфолиант за тяло на Ахава,което за съжаление се е пръснал в кашончето с резерви и е направило ужасии.Беше останало съвсем малко количество на дъното.Нищо повече не мога да кажа,освен че ухае приятно и частиците са нежни към тялото.

7. Kerastase Cristaliste shampoo - Дадох го на дъщеря ми да го ползва.И двата вида (за фина коса и за дебел косъм) ми харесват,но аз съм с дългогодишно третирана коса,суха и тези шампоани са по-скоро за безпроблемна коса за тийнчета например. За мен са слабички като грижа.Иначе пяна,аромат,добри съставки.. както си подобава на продуктите на Керастаз.

8. Аlverde Vital - кремче за околоочен контур. Не е лошо кремчето,но освен лека хидратация,не виждам нищо друго. Със сигурност няма да повторя покупката,просто защото при мен си трябва стабилна хидратация на мн сух,опъващ контур.Че и с годините гледам едни мини бръчици искат да избиват..ама няма да стане тази работа.

9. Drybar Hot Teddy heat & UV protectant - Крем без отмиване,който предпазва при сушене,подхранва,дава обем и тн. Това ми е втора опаковка и ако при първата бях Уау,това е Крема ми за коса, при втората опаковка констатирах суха и сламеста коса. Не знам при мен ли е проблема,формулата ли е сменена,сезона ли е просто такъв.. Няма да потрепя покупката. Марката е хубава,каквото съм ползвала от тях,винаги съм оставала очарована.

10. Macadamia natural oil hair mask  - Прословутите маски хит преди няколко години. Едната опаковка е неотваряна,другата на половина. Изхвърлям,защото много са се застояли и никога няма да стигна и до тях. Помня,че маската ми харесваше,помня мека и игрива коса.

11. Redken Color Extend Shampoo - Наскоро писах за шампоаните на Редкен и колко популярни са вкъщи и въобще в Щатите. В следващите публикации ще включа още продукти на марката.

12. Balea,Nivea - маски,мокри кърпички..все дреболии,купени от ДМ. Хидратиращата маска на Балеа не е лоша,ако не бъркам си я купих два пъти дори.

Последна редакция: чт, 07 юли 2022, 19:46 от Adoralova

# 71
  • Мнения: 3 328
Adoralova,  а какъв околоочен използваш? И аз съм със суха кожа и съм в търсене на околоочен и на нов хидратиращ за лице. До сега ползвах този на Fist aid beauty, но ми се иска да го заменя с друг.
Верно тук тези шампоани са голям хит, заглеждам ги яко в амазон и ще се пречупя да си взема скоро, имам голяма опаковка на шампоана на Макадамия и чакам да свърши.
Кои са хубавите бюти кутии в щатите, купувала съм си само от България и не съм запозната.

# 72
  • USA
  • Мнения: 7 369
Околоочния ми е на Dior Age-delay advanced eye treatment,в началото много ми допадна,но последните седмици усещам как не ми достига хидратация и контура ми е сух. Мисля,че е от сезона.

FabFitFun мога да твърдя,че от всички бюти кутии,тя е топ и не само на американско ниво,ами на международно.
Винаги пълноразмерни продукти,които ти си избираш.Все марки и разнообразни категории продукти.
В темата за международните кутии много ги коментираме.
https://www.bg-mamma.com/?topic=1122991 (трябва да правя нова тема тези дни)

Глосибокс за Щатите също беше страхотна,но английски сайт ги купи и те съсипаха всичко:( Спрях абонамент отдавна.
Бирчбокс са минита,които за мен не си заслужават вниманието.

От българските харесвам Кибрит и Гуудбокс.

# 73
  • Мнения: 3 328
Благодаря много за информацията, не знаех че има и тема за международни кутии.
За жалост околоочния ми е малко скъп Sad От сравнително скоро сме тук и все още не съм на много добре платена позиция.
Имам рожден ден скоро и съм набелязала да си купя лилавия крем на татча, но ми се искаше поне околоочния да е по- достъпен.

# 74
  • USA
  • Мнения: 7 369
Да,околоочния не си заслужава парите. На големите марки това им е проблема -слагат луксозния етикет с луксозното име и по подразбиране продукта се приема като топ..Ами не е така.

Лилавия на Tatcha е страхотен,страхотен наистина. И като цена е добре измислен. Много добър избор си направила:) Silk Cream също много ми харесва. И за двата крема мисля,че съм писала тук.

Общи условия

Активация на акаунт